Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

zablok. Clarion 4035RDS
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
riggo



Založen: 8.9.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 2:01 pm    Předmět: zablok. Clarion 4035RDS Citovat

Ahojte vsichni,mel bych k vam dotaz,ktery tu byl vznesen uz mnohokrate,lec odpoved na mou otazku jsem tu bohuzel zatim nenasel.Vratili mi mou X2 ze servisu,po odpojeni akumulatoru samozrejme vypadlo i radio.Kod k nemu mam,ale nejspis se nejakej dobrak v tom servisu snazil nejakej kod nacpat sam a asi ho zablokoval,protoze tam sviti pouze ctyri jakoby pomlcky.Kdyz podrzim dele tlacitko BND,cca 2 vteriny,tak se na displeji objevi dalsi ctyri pomlcky,jakoby o patro niz na displeji,ale stale kod nejde nacpat.Absolutne si s tim nevim rady a do Citroen servisu bych sel az v nouzi nejvyssi.Autoradio je oznacene 4035RDS,tedy asi Clarion dle poznatku zde na tomto foru.Diky za konstruktivni rady. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 2:59 pm    Předmět: Re: zablok. Clarion 4035RDS Citovat

Snad vše jsem psal zde:
http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopic.php?t=547

Clarion PU1562A (4035RDS) a PU1561A (3035RDS) jsou v tomto snad identické.

Pavel

riggo napsal:
Ahojte vsichni,mel bych k vam dotaz,ktery tu byl vznesen uz mnohokrate,lec odpoved na mou otazku jsem tu bohuzel zatim nenasel.Vratili mi mou X2 ze servisu,po odpojeni akumulatoru samozrejme vypadlo i radio.Kod k nemu mam,ale nejspis se nejakej dobrak v tom servisu snazil nejakej kod nacpat sam a asi ho zablokoval,protoze tam sviti pouze ctyri jakoby pomlcky.Kdyz podrzim dele tlacitko BND,cca 2 vteriny,tak se na displeji objevi dalsi ctyri pomlcky,jakoby o patro niz na displeji,ale stale kod nejde nacpat.Absolutne si s tim nevim rady a do Citroen servisu bych sel az v nouzi nejvyssi.Autoradio je oznacene 4035RDS,tedy asi Clarion dle poznatku zde na tomto foru.Diky za konstruktivni rady. Shocked

_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
riggo



Založen: 8.9.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 3:10 pm    Předmět: Citovat

pokud dobre ctu,tak temer vse se tyka postupu,kdyz neni kod znam.Ale ja vstup.kod znam,jen je to zrejme zablokovane od tech nemehel ze servisu.A pokud se i odblokovani resi takovymto nebo podobnym zpusobem,je to asi konecna.O elektrice vim jen to,ze cinka a jezdi po kolejich Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 3:42 pm    Předmět: Citovat

riggo napsal:
pokud dobre ctu,tak temer vse se tyka postupu,kdyz neni kod znam.Ale ja vstup.kod znam,jen je to zrejme zablokovane od tech nemehel ze servisu.A pokud se i odblokovani resi takovymto nebo podobnym zpusobem,je to asi konecna.O elektrice vim jen to,ze cinka a jezdi po kolejich Smile

Za odkódování chtějí do 500,- a u Clariona to není problém odkódovat. Takže pokud ti to za to pětikilo stojí, nech to ve svém okolí někde udělat. Koupil sem auto s rádiem bez kódu a musel sem procedurou s pamětí taky projít.
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dzejpi



Založen: 13.3.2007
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 6:06 pm    Předmět: Citovat

Co jsem měl Clarion ve starým autě, tak tam se po zadání špatnýho kódu musely držet zmáčknutý dvě tlačítka najednou cca 2 vteřiny. Pak se to anulovalo a mohl jsem kód zadat znova. Bohužel už nepamatuju který to byly, navíc to byl úplně jinej typ, jenom pokud máš čas a náladu to zkoušet. pokazit asi není co.
_________________
Citroen Xantia 2, 1.8 16V, 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 6:43 pm    Předmět: Citovat

Aha, pardon.

no někde jsem četl, že se to buď vzbudí tím tlačítkem BND a/nebo hodinu nechat rádio zapnuté. Možné ale je, že je zablokované úplně (přiliš mnoho špatných pokusů).

To pak zřejmě bude tento bod:
ok2ucx napsal:
4. Ta 00 za tím snad (údajně) může být i 01, příp. i něco jiného, pak to prý může znamenat, že rádio je už bloknuté, buď dočasně nebo snad úplně. Tak to přepiště na 00 a naprogramujte zpět do EEPROM. Tento bod bez záruky.

ale to nemohu potvrdit, jsem odblokovávač amatér a navíc začátečník Cool

Pavel

riggo napsal:
pokud dobre ctu,tak temer vse se tyka postupu,kdyz neni kod znam.Ale ja vstup.kod znam,jen je to zrejme zablokovane od tech nemehel ze servisu.A pokud se i odblokovani resi takovymto nebo podobnym zpusobem,je to asi konecna.O elektrice vim jen to,ze cinka a jezdi po kolejich Smile


P.S. Když to ta nemehla zablokovala, tak a to i odblokují nebo zaplatí, ne? Twisted Evil
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
riggo



Založen: 8.9.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 10:13 am    Předmět: Citovat

to vis,ze jsem tam na ne s tim vyrukoval,ale poslali me slusne do pr....,ze uz jsem to tam takhle privezl.Tohle je neco na me,malem jsem tam tomu blbovi jednu natah.Uz jsem nekde jinde zjistil,ze jdou max.trispatne pokusy,pak se to lockne,takje to v tomto stavu.Diky vsem za snahu,postupne zkusim vsechny navrzene postupy,od nechani zapnute delsi dobu,az po to posledni.Neuveritelne me tyhle radoby servisy se..u,jenom natazeny ruce pro prachy a umi uplny prd.Dam urcite vedet.jak jsem dopadl.Jeste jednou diky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 10:27 am    Předmět: Citovat

riggo napsal:
to vis,ze jsem tam na ne s tim vyrukoval,ale poslali me slusne do pr....,ze uz jsem to tam takhle privezl.Tohle je neco na me,malem jsem tam tomu blbovi jednu natah.Uz jsem nekde jinde zjistil,ze jdou max.trispatne pokusy,pak se to lockne,takje to v tomto stavu.Diky vsem za snahu,postupne zkusim vsechny navrzene postupy,od nechani zapnute delsi dobu,az po to posledni.Neuveritelne me tyhle radoby servisy se..u,jenom natazeny ruce pro prachy a umi uplny prd.Dam urcite vedet.jak jsem dopadl.Jeste jednou diky.

A kdepak je te šikovnej servis?
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
riggo



Založen: 8.9.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 11:09 am    Předmět: Citovat

Jsem z Liberecka,takze si asi obrazek udelate sami.A to jsem si jen nechaval namontovat svetla pro denni sviceni,takze i z meho hlediska naprosta banalita.Ale tohle se jim proste vymklo Sad kdepak,co si neudelas sam......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 6:52 pm    Předmět: Citovat

riggo napsal:
Jsem z Liberecka,takze si asi obrazek udelate sami.A to jsem si jen nechaval namontovat svetla pro denni sviceni,takze i z meho hlediska naprosta banalita.Ale tohle se jim proste vymklo Sad kdepak,co si neudelas sam......

Prohlídni si téma autorádia!!?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Guxx



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 7:18 pm    Předmět: Citovat

v navodu pro 4035RDS se primo pise:
po zmrsenem zadani kodu (na disp jsou jen "- - - -"drzet tlacitko BND dokud se neobjevi CODE IN na disp.

pokud to nekdo zmrsi 4x je radio na 1 hodinu blokle - tj po hodine by finta s tlacitkem BND mela fungovat bez ohledu na pocet zmrsenych zadani kodu (celou dobu musi radio byt zapnute)

pokud se podari zadat spravne kod vsechny prehmaty se vynuluji:-))

s pozdravem Guxx
_________________
Guxx #111635774
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
riggo



Založen: 8.9.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 10:52 am    Předmět: Citovat

taxem vyzkousel vsechny vami nabizene postupy,diky za ne,ale bez uspechu.Znovu jsem zasel k tem radoby odbornikum,kde to podelali,zacal jsem tam hooodne nahlas hromovat,takze se jeden mladas k tomu prihlasil.Dusoval se,ze ten kod zkousel celkem trikrat,samo ze blbe,a po tretim pokusu se to takhle locklo.Takze ted uz faktys nevim,kudy na to.Asi nezbyva nez to vykuchat a nechat to nejakyho unlockera udelat Sad protoze mi sice nabidli,ze to NEJAK zkusi,ale uz je na tom aute nenecham ani vylestit vyfuk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 11:16 am    Předmět: Citovat

riggo napsal:
taxem vyzkousel vsechny vami nabizene postupy,diky za ne,ale bez uspechu.Znovu jsem zasel k tem radoby odbornikum,kde to podelali,zacal jsem tam hooodne nahlas hromovat,takze se jeden mladas k tomu prihlasil.Dusoval se,ze ten kod zkousel celkem trikrat,samo ze blbe,a po tretim pokusu se to takhle locklo.Takze ted uz faktys nevim,kudy na to.Asi nezbyva nez to vykuchat a nechat to nejakyho unlockera udelat Sad protoze mi sice nabidli,ze to NEJAK zkusi,ale uz je na tom aute nenecham ani vylestit vyfuk.

Postup je jednoduchej, ale chce to najít nějakýho bastlíře co umí dělat s SMD obvody. Musí mít programátor pamětí co umí naprogramovat 93C46 s "Rotated" pouzdrem. Pamě vyčte a přepíše příslušný byte paměti. Zůstane ti původní kód a rádio poběží dál jak předtím. Nech si od nich jen zaplatit toho člověka.
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 1:41 pm    Předmět: Citovat

riggo napsal:
taxem vyzkousel vsechny vami nabizene postupy,diky za ne,ale bez uspechu.Znovu jsem zasel k tem radoby odbornikum,kde to podelali,zacal jsem tam hooodne nahlas hromovat,takze se jeden mladas k tomu prihlasil.Dusoval se,ze ten kod zkousel celkem trikrat,samo ze blbe,a po tretim pokusu se to takhle locklo.Takze ted uz faktys nevim,kudy na to.Asi nezbyva nez to vykuchat a nechat to nejakyho unlockera udelat Sad protoze mi sice nabidli,ze to NEJAK zkusi,ale uz je na tom aute nenecham ani vylestit vyfuk.

Tomu se mi nechce verit, delal jsem ted nedavno 2 radia sice to byly oba Oply, ale pochybuju, ze se to u citroena lisi. Protoze u Vectry uz nejakej dutohlav (tez "odborny" servis) udelal 11 pokusu pripojil jsem radio na SS zdroj a druhy den slo normalne odkodovat. Nedavno jsem delal Corsu tam to slo za par minut. Je treba ale opravdu dodrzet postup z prispevku nahore (tusim zmacknout a drzet, zapnout zapalko pak to nejak pipne a nechat bejt). Prepisovat pameti ma IMHO cenu jen u radii, ktere uz mely odstranovany kod. Pokud je tam origos kod, kterej znas melo by to jit.
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
riggo



Založen: 8.9.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 12:28 pm    Předmět: Citovat

pockej pockej,tenhle postup jeste neznam,tudiz neni vyzkouseny!Myslis tim drzet tlacitko BND,okolo kteryho se to stale toci,a zapnoput zapalovani?Kod znam,ale nenecha me ho to zadat.je to stale mrtvy jen s tema nestastnejma 4 carkama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)