Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vrzání zadních dveří.

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Adam 76



Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 9:17 pm    Předmět: Vrzání zadních dveří. Citovat

Přátelé Xantiáci.

Nevím, zda jste se taky setkali s povrzáváním zadních dveří.Nemyslím tím páté.Myslím tím řekněme 3 a 4 dveře.Mám Break a pri jízdě povrzávají.Znatelný je to na nerovnostech nebo drncákách.Prolezl jsem vše a kdeco podotahoval.Podezření mám na okapničkovou gumu.Dveře sedí dobře.Zámky taky.Použil jsem na gumy regum a jiný sajrajtíky, který by to měly odstranit, ale v celku žádná velká změna.Hlavně mě překvapuje, ža se ta mrška tak kroutí.Uvažuju o výměně gum kolem dveří a výměně okapničkový gumy.Asi by nebyl problém někde sehnat starší, ale v tomto případě bych nic nevyřešil a naopak by do Xantušky nejspíš začalo i téct.Kde tyto gumy posehnat?? Poradíte? Děkuju Adam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pucholt



Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 268
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 9:38 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, gumy do dveří mám, ale je dost možné se že to nejspíš nebude tím a výměnou si možná nepomůžeš.
_________________
Citroën Xantia 2.0 HDI 2000
Citroën Xantia Break 18i 8V 1996
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adam 76



Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 9:54 pm    Předmět: Citovat

Kolik tý guny Máš? Ona je nejspíš v metráži?Je nová?Kolik za to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hami



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 7:19 am    Předmět: Citovat

Vím, že nemáš na mysli páté dveře, ale mě dělaly konkrétně otřesný zvuky při zatáčkách a přejezdech nerovností právě páté dveře, dlouho jsem na to nemohl přijít, dotahoval všemožný šroubky plastů apod. Nakonec stačilo pořádně promazat celou mechaniku zavírání dveří...nevěřil bych, že to může dělat takovej rámus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pucholt



Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 268
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 7:55 am    Předmět: Citovat

Adam 76 napsal:
Kolik tý guny Máš? Ona je nejspíš v metráži?Je nová?Kolik za to?

Nová není, je sundaná ze staršího auta, nepoškozená. na přední dveře 500kč, na zadní 400Kč/ks. Tom
_________________
Citroën Xantia 2.0 HDI 2000
Citroën Xantia Break 18i 8V 1996
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adam 76



Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 4:32 pm    Předmět: Citovat

Uvidím... zkusím nejdřív posehnat nový gumy. Ale mám takový podezření na tu okapničkovou gumu. Je tvrdší než ta dveřní a i by to akusticky odpovídalo.Zkusím jí sundat na zkušební jízdu...
Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)