Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

novy majitel xa
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
happy



Založen: 18.7.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 8:36 pm    Předmět: Citovat

Takze xantiaci,
auto je z servisu doma...,,,
Ma novy olej v motoru, novy filtr olejovy, novy vzduchovy,a novy nafotvy.
Nic jsem nenechal nahode a vymenil i jednorazovy olej v prevodovce.
Mam to auto rad tak jsem mu to rad dal.Vse stalo dily i s praci 2600kc.Coz mi prijde celkem prijemne.
Dale tam meli nejakou akci a zmerili mi brzdy a jedno kolo na zadku brzi o polovinu hure nez druhe... je to proste cele v tom zadku nejak posrane.
Pristi tyden je auto objednane k leciteli p. Kocabovi do Pisovych dolu... tak uvidime.
Po telefonu velmi prijemny a jak jsem mu tu vse popsal ,ze to nebude zase tak hrozne.Doufam ,ze bude mit pravdu.
Zatim zdar a doufam ,ze bude brzy auto v dobre kondici a bude mi delat radost..... protoze zatim je to jen vitr v penezence. Very Happy
_________________
jsem jaky jsem ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 9:15 pm    Předmět: Citovat

Happy asi až tak ouplně bych nevěšel hlavu, já před rokem a půl koupil X2 1,8i 16V '98 a taky sem do ní něco nastrkal, ale zas pak má čék jistotu a ví, co je udělaný a co ne......Vzhledem k tvý pořizovačce, bych byl v klidu. Jo jo, třá to měl někdo, kdo XA moc nerozumněl a nedal jí to co potřebovala, tzn. òáký promazávání táhel a korektorů se nekonalo, což udělá moc. Držím palec, a si s XA spokojenej
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2007 10:21 pm    Předmět: Citovat

jen k tomu oleji do převodovky dobře jsi udělal že jsi ho vyměnil jelikož náplò kterou výrobce udává jako doživotní znamená že má stejnou životnost jako auto což je zmiòovaných 5 let takže olej v převodovce má životnost 5 let....

P.S. to promazání korektorů taky udělá dost ve středu jsem je prostřík WD40 a nevěřil jsem té změně i přes to že mám nedávno dofouklé koule

jinak já auto kupoval před třičtvrtě rokem taky jako zelenáč sic jsem narazil na solidního prodejce auto mělo bejt po repasi podvozku(byla provedena nekecal) jestli má poctivý km jsem při jeho stáří ani nezkoumal (rv95) ale bylo ve velmi slušném stavu jediné co mi dodnes nejde tak je šíbr ale na ten už si mechanik taky brousí drápky snad jediný na co mě prodejce neupozornil bylo že brzdový kotouče i destičky jsou před smrtí
_________________
Máca and my white lady X1 1.8 16V r.v. 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
happy



Založen: 18.7.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 7:32 pm    Předmět: Citovat

Tak kologove Xantiaci....
Dneska se moje milovana xantice odvezla do servisu na lecbu k p. Kocabovi tak uvidime co vse se opravi a hlavne kolik to bude stat , protoze uz celkem krvacim a na ucte to jde z kopce!
Pak budu informovat o vysledcich!
_________________
jsem jaky jsem ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 10:43 pm    Předmět: Citovat

happy napsal:
Tak kologove Xantiaci....
Dneska se moje milovana xantice odvezla do servisu na lecbu k p. Kocabovi tak uvidime co vse se opravi a hlavne kolik to bude stat , protoze uz celkem krvacim a na ucte to jde z kopce!
Pak budu informovat o vysledcich!

Tak držím palce s tou cenou za práci, já teda dyš někam s něčím XA dávám, tak se ptám dopředu, kolik servis za požadovanou práci chce, samo to neřekne na korunu.....
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lupo



Založen: 24.7.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2007 6:30 pm    Předmět: Citovat

No já jsem od minulého týdne taky novým majitelem Xantie, stihl jsem za víkend najet cca 600 km, zatím se to ale nedá hodnotit, jezdím s tím hodně opatrně, protože na rozvody jedu až příští týden, tak to moc nehoním. Nicméně po dálnici to jelo pořád 120 a to jsem měl jen lehce přišlápnuto, kolik je vlastně maximálka Xantie? Ne že bych to chtěl zkoušet.. Rolling Eyes

Ještě musím vyměnit přední stabilizátory (nebo jak se to jmenuje, nejsem žádnej mechanik), mlátí to zepředu, hlavně při pomalé jízdě. Doleju taky nové kapaliny a asi bude výměna i dvou středových koulí, není to úplně ono. Jinak mě nic nenapadá, mrzuté je že to nemá rádio, když už jsou na volantu ty všelijaký čudlíky.. Smile

Nikdy předtím jsem v Xantii nejel, původně jsem šel do bazaru pro Focuse, ale po porovnání stav/cena, Xantia neměla konkurenci. Tak jen doufám že mě nečeká žádné extra překvápko v podobě rozpadlé převodovky nebo tak něco. Question
_________________
1.8i, 16V, r.2000
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2007 9:06 pm    Předmět: Citovat

doufej Very Happy jinak mě xantie jezdí tachometrovejch 205km/h a to nejedu ouplně na max aby do toho nezasahoval omezovač... jinak stim rádiem kup si ten zavírací panel na rádio a určo seženeš nový rádio a k tomu redukci na volent prolez pořádně tuhle poradnu a určitě narazíš na sekci poradny kde je to dobře vysvětleno....
_________________
Máca and my white lady X1 1.8 16V r.v. 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2007 11:26 pm    Předmět: Citovat

Jo jo, děláš dobře, že to necháš skouknout servisu, hlavně taky tlaky v kulkách.
V brejku to má Lupo psaný 189 km/h, ale mě to na rovině ukázalo 198, jinak myslím, že ouplně v poho se s tím nechá jet 170.
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete



Založen: 26.7.2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Michalova 24

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2007 1:27 pm    Předmět: Citovat

Mam XA II 1.9 td break za 6 mesiacov som najazdil cca 26 tis km a okrem odpadnuteho vyfuku {dal sa zavarit } som menil predne kotuce + platnicky cena 3500 skk ,dofukal gule,vzmenil lhm a raz ked som este o XA nevedel nic tak opravoval zadny korektor { keby som o tom nieco vedel tak to tiahlo tam zadrotujem tak ako predosly majitel Very Happy } takze bezna udrzba a komfort neporovnatelny s nicim insim jedine s inaksim citronom.ked ma XA naserie tak sa zveziem s kamosovou fabkou alebo s terenakom co ma druhy kamos a zase som v klude Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete



Založen: 26.7.2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Michalova 24

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2007 1:30 pm    Předmět: Citovat

a este nieco dofuk mi robili v koprivnici pri areali tatrovky a bol som spokojny cena za ks 250 kc pristup perfektny a este mi aj v kadecom poradili takze tam budem chodit nadalej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
happy



Založen: 18.7.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 4:31 pm    Předmět: Citovat

Ahoj xantiaci....
Takze xantice je po servise.Jsou vymenene zadni brzdove desky,ztocene kotouce,ocistene snimace abs,a rozhynaba hydraulika v zadu.
Vse to bylo v pohode delal to p.Kocap.
Stalo to celkem 3700 coz mi prijde celkem prijemne az na to stoceni kotoucu za 800 to me dostalo-za to mohli byt u Boba nove!
Jinak spokojenost.
Bohuzel se prislo na to ,ze ten zadek byl nejak utopeny.Vse tam bylo silene orezle.Nevim cim to je,ale pekne me to nastvalo.
Jinak v dlasich orpavach je v planu zprovoznit klimu, pak je v planu vymena rozvodu to se asi bude delat az bude cas objednat dily u Boba asi pr. tyden. a prezuti na letni pneu ,protoze ty zimni mam uplne nove a je mi jich lito je kurvit ..... Very Happy
_________________
jsem jaky jsem ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)