Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Startovani... ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DeX



Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 93
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 5:38 pm    Předmět: Citovat

kontakty kontrolovany a v poho problem u me zavady ze se vyskytla za mesic kdy sem startoval 60x asi tak 3x Rolling Eyes
ted zese jezdim pres tyden a v poho kdyz byl starter na stole tak fachal v poho.
To je nejhorsi tyhle obcasne nahodile zavady Mad kdyby to nefungovalo porad nebo ve vetsine pripadu tak se da neco zkouset Exclamation
_________________
DeX Razz Exclusivni Xantia break 2.0HDi narozena o vanocich '98

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepí



Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 48
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 8:01 pm    Předmět: Citovat

Kluci chci se zeptat jde dát startér z bx 1,8 td do xantie 1,9 td nebo frantíci provedli nějakou změnu?
_________________
Mám Xa II 1.9 td combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PaM



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 880
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 8:35 pm    Předmět: Citovat

jde
_________________
Plním koule na Citroëny, servis hydropneumatiky ... Tel: 602941954, Brno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pepí



Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 48
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 8:41 pm    Předmět: Citovat

Moc si mě potěšil, aspoò jedna dobrá zpráva a je dobrý že se nobožtík bx eště na něco hodí. Bude pomalá reinkarnace do xantie Very Happy . Tak to se na to v sobotu vrhnu a doufám že to bude jen startérem. Díky moc
_________________
Mám Xa II 1.9 td combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepí



Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 48
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2009 8:04 pm    Předmět: Citovat

Tak sem v sobotu přehodil startér a už je to v pohodě. Jedinej větší problém bylo dostat se k tomu šroubu nahoře pod plastem s kabelama.
_________________
Mám Xa II 1.9 td combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bog-fran



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2009 8:32 pm    Předmět: Citovat

pepí napsal:
Tak sem v sobotu přehodil startér a už je to v pohodě. Jedinej větší problém bylo dostat se k tomu šroubu nahoře pod plastem s kabelama.


To mi říkej, taky jsem se přes něj nemohl dostat, nakonec jsem ho rozlámal a zahodil.
_________________
r.v.95 1,9TD - už sešrotovaná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elmoni



Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Slovakia

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 9:52 pm    Předmět: Citovat

Zdravim,
u mna sa taky vyskytlo neco podobne. Jedine zhasne kontrolka dobijania,inak vstko OK a starter ani tuk...robi to len obcas, co je najhorsie. Mam ale pocit /kedze som elektronik-elektrikar/, ze problem bude v spinacej skrinke /nastriekal som kluc kontox-om a premazal spinaciu skrinku a bol par dni klid,ale dnes zase znova. Mam chut sa nejak dostat ku spinacej skrinke a nejak to tam dotiahnut,premazat...nemoze byt v tomto problem? Ak nepride impulz od spinacej, tak sa neroztoci...len neviem, ci zvladnem dostat sa ku spinacej,ale pohram...uz nekdo z vas menil spinaciu? Ja do aut moc nevidim,ale skusil by som to....majte sa krasne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)