Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

kolik kilometrů na nádrž
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Henry



Založen: 16.9.2007
Příspěvky: 394
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 9:03 pm    Předmět: Citovat

peter7777 napsal:
Ahojte susedia! Mam Xantiu 1.9TD Combi od februára tohto roku a ešte som nevyskušal dojazd na plnu nadrž. Spravil som 870km a mal som ešte kúsok pred rezervou a radšej som dotankoval. Ale čítam,že jazdíte ďaleko cez 1000km tak si to vyskúšam. Wink

Radši bych to zkoušel s kanystrem v kufru. Cool Bez něho by jsi mohl jit 50km pěšky. Laughing
S 1,9TD daleko přez 1000km je sci-fi, to umí jen někteří HaDi.
_________________
XI 1.9TD BREAK 1996, klima, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petar



Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 42
Bydliště: Prostějov

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 8:52 am    Předmět: Spotřeba Citovat

Letos z dovolené jsem měl 1000km na nádž - kontrolka nesvítila a dotankoval jsem 60litrů. Naložené auto, ale rozumná jízda do 130km/hod. A to jsme v Maďarsku a Slovensku skončili v kolonách. Po městě je to ale samozřejmě horší.
_________________
Xantia II break 1998 / 1,9TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DeX



Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 93
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 9:12 am    Předmět: Citovat

Já si troufl nejvíc ujet 1 172km
ale osobni rekord spotreby je 4,46 asi tam bude drobna statisticka chybka, ale tankuji vzdy do prvniho vypnuti pistole
viz sprint monitor prumernou spotrebu mi kazi zacatky kde jsem auti honil jak to slo Wink
_________________
DeX Razz Exclusivni Xantia break 2.0HDi narozena o vanocich '98

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xantiak



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 9:45 am    Předmět: Citovat

Ja to tedkom zkusil vyjet trošku vic než je zdrávo. V pátek jsem natankoval 67,01 litrů a najel na nádrž 1299km, viz. spritmonitor dole, odhadem v nádrží ještě tak dva, tři litříky určo byly. Rafika teprv zastiòovala "R" a ještě k nule měla daleko. Abych předešel úplnému vyjetí do sucha, měřil jsem i multimetrem plovák v nádrži a rezerva tam ještě byla slušná (mám změřeno kolik má plovák když je vytaženej z nádrže, je to kolem 330ohmů), tankoval jsem když to došlo k 300ohmů. Laughing
_________________
* Xantia 2.0HDi 80kW LUCIFER *

****** ******
*** Diag - Lexia3/PP2000 ****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vanil



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 96
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 10:07 am    Předmět: Citovat

Vzhledem k tomu že palivoměr nemá mou důvěru tak tankuju každejch 1000km.Do prvního vypnutí pistole většinou doplním 50-55 litrů,ato jezdím většinou couračky 20-30km +8km denně do práce a z práce.
_________________
2.0hdi exclusive-80kw-kombi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sgt



Založen: 12.3.2007
Příspěvky: 270
Bydliště: Skalité, SK

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 8:32 am    Předmět: Citovat

V sobotu som bol na dia¾kovej jazde po dia¾nici (500km). Rezerva mi začala svieti dos neskoro, tak som ešte potiahol cca 70km po pumpu a natankoval som 70,47l Shocked

Zatia¾ bol môj rekord 65,6l, takže som asi už šiel na výpary Cool

BTW: Ak by ste chceli kupova letné pneu Good Year Eagle NCT 5, vykašlite sa na to. Hlučnejšie gumy som nezažil. Po dia¾nici KATASTROFA, nebolo možné počúva ani rádio. Jazdím s nimi už druhú sezónu (kúpil som ich s autom) ale dalšiu sezónu idú z domu hoci majú ešte 4mm. Asi zoberiem Michelin Energy Saver... Máte niekto s nimi skúsenosti? Vraj majú trocha problém na mokrej vozovke, ale že sú neuverite¾ne tiché Wink
_________________
C5 Tourer 2.0 HDi 143k Exclusive
Xantia Break 2.0 HDi 66kW Plaisir
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomc



Založen: 8.2.2008
Příspěvky: 253
Bydliště: Rožnov p.R

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 9:08 am    Předmět: Citovat

jo jo mich je spravna volba Very Happy
_________________
BX19D Xa 2,0HDI a C5 2,0HDI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 11:25 am    Předmět: Citovat

sgt Miši bych řek že sou dobrý pro polykače km ( tzn pro chrochtáky Twisted Evil ), já je koupil obutý na XA a to se nedá sjet, po cca 40tkm ubyl tak možná 1 mm, teď maj 2 mm tak pudou, ale hlavně už sou takový tvrdý a moc nedržej, no věřil bych tomu, že to sou eště origo.... Zkrátka než já bych je sjel, tak budou tvrdý betón.
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Libboo



Založen: 11.11.2008
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 11:04 am    Předmět: Citovat

Mám 1.9TD combi spotřeba 5,9 - 6,3 na nádrž jezdím běžně 1100km točím ale většinou 2500-3000 ot. MAX .......do 130km Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu




Založen: 24.6.2008
Příspěvky: 55
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 4:06 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Také se s Vámi podělím o svůj poslední výkon. Minulý pátek 7.11.2008 jsem jel na chaloupku a cestou se zastavvil na dobrý oběd a dotankovat nádrž do plna (až po víčko). Pak jsem dojel v pohodě na chalupu cca 8 km a zaparkoval a to bylo vše. V neděli před odjezdem jsem ji normálně nastartoval a dokud nebyla natlakovaná, tak jsem dzkontroloval a dolil nemrznoucí směs a směs v ostřikovači. Pak jsem vyjel ze zahrady, otočil se na návsi a zaparkoval před domem. Sbalili jsme se a nasedli a teď to přišlo. Nastartuju, zařadím jedničku, hnu se z místa a ono to chcíplo a už nešlo natočit. Objednal jsem si odvoz a při čekání za cca hodinu jsem to šel znovu zkusit. A hle, ono to opět normálně naskočilo a vrčelo. Zrušil jsem odvoz s tím, že už to jede. Co čert nechtěl, po cca třech minutách to opět chcíplo a zase nejelo. Znovu jsem objednal odvoz a znechuceně odjel domů a Xanu tam nechal. Takže jsem na nádrž ujel oněch celých 8 km. To se mi ještě nepovedlo.
_________________
Xantia II Activa 3,0 24 V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepí



Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 48
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 5:36 pm    Předmět: Citovat

To vypadá že na Tvojí nádrž jezdí vesele někdo jinej. Shocked Já dneska dolejval ropu. Měl sem ujeto 972 kilometrů a rezerva eště nesvítila, dolil sem asi 61 litrů. Smile
_________________
Mám Xa II 1.9 td combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stepan



Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 135
Bydliště: ŠkodaBurg

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 8:18 pm    Předmět: Citovat

Ve středu před týdnem jsem natankoval v Horních Počernicích plnou a vyjel jsem směr Mladá Boleslav. Ujel jsem po dálnici asi 45km a dalších pár kilometrů přes město, a pak jsem hned zajej na benzínku. Ujel jsem od benzínky k benzínce vzdálenost 47.7km při rychlosti 85km/h za 2,05l, což po přepočtu je 4,3l/100km. Když se chce, tak to lze srazit hodně hluboko... Very Happy
_________________
Lada 2103 - 1608 DOHC - 73,5 kW - Incredibile macchina
Lada SAMARA 1,3 LS - Zachránila mi život
Citroen XANTIA 1,9 TD - Zaoceánska LOÏ COMFORTI
Opravují a seřizují motory PSA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Malda



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 9:22 pm    Předmět: Citovat

Tak kolik na nádrž jsem skoušel pouze jednou,ale při 1150 km jsem to vzdal.Auto jsm mněl chvílí a začínal jsem mít dojem,že je to perpetum mobile.Netušil jsem na kolik to má nádrž a rezerva teprve začala problikávat.Jezdím poměrně svižně a spotřeba kolem 5.7l.Ale mněl jsem měsíc,kdy jsem opravdu poskakoval po městě od nemocnice k nemocnici a od doktora k doktorovi a nestačil jsem valit bulvy 7.4 jak nic.Takže HDI do města ne.Ani ne tak skrze spotřeby,ale je mi toho motoru vyloženě líto při tom poskakování,naopak dlouhé štreky a dálnice mu jdou k duhu.
_________________
XII 99 HDI 80kw Break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlastimiln



Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Praha 9 - Černý Most

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 9:45 pm    Předmět: Citovat

Zacala zima.....na ty moje popojížďky 15 km do práce a stejná štreka zpět mi to dělá zase 6,5 l / 100 km. Ale nestežuji si, JEZDÍM.... Laughing
_________________
Xantia Break EXCLUSIVE 2.0 HDi, 109 PS, narozena 09/99, v provozu od 2000


"Jak to má kozy nebo kola, tak s tím budou potíže."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luboš.H



Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 220
Bydliště: okr.Třebíč

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 11:07 pm    Předmět: Citovat

Já jsem začal dávat VIF a spotřeba šla zhruba o půl litru dolu. Laughing Jezdím pořád stejné trasy ve 3-4 lidech, tankuju buď ONO v Jihlavě nebo JAPO v Brně (nejlevnější). Cool
_________________
BX 19TZD
X2 2,0HDi break Millésime
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 5 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)