Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Šroubky na nosič

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
malej.Hron



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 39
Bydliště: okolí Českých Budějovic

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2008 11:32 am    Předmět: Šroubky na nosič Citovat

Zdravím,
půjčil jsem si nosič na střechu, ale nemám šroubky. Zjistil jsem, že tam mají být šrouby průměr 6 mm, ale nešli mi tam natočit, tak jsem to radši silou nepokoušel, protože pokud mají jiné stoupání, zničil bych závit. Proto by mě zajímalo, jaké stoupání mají mít tyto šroubky.
Mám karoserii Berline.

Díky!
_________________
Xantia Berline 2.0 HDi 80 kW Exclusive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr h



Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: teplice

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 10:22 am    Předmět: šrouby Citovat

Měl sem stejnej problém ale dostal sem tam obyčejný šrouby.Zkus pokud máš závitník tak to s ním projet.Závit tam bude nejspíš běžně používaný (metrický)ale je to uvnitř nastříkaný tak to jde poprvé přes tu barvu ztuha.A nezapomen to namazat.
_________________
xantia rv.93 1.8i \babička\
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 2:35 pm    Předmět: Citovat

Domnívám se (ale nemohu to potvrdit), že tyto šrouby budou beztak nějaké pevnostní, tipoval bych, že budou mít i jiné (nestandardní) stoupání. Navíc má poněkud neobvyklou hlavu.

A někde jsem četl, že se snad dají za pár Kč koupit ve značkovém servise Citroen. Ale možná je asi nejsnazší si tam zavolat... a koupit to, co tam patři.

S tím závitníkem bych to fakt nedělal. Jestli si dobře pamatuji, tak díry se závitem jsou z výroby kryty plastovou záslepkou, takže lak v nich asi nebude.

Pavel
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
malej.Hron



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 39
Bydliště: okolí Českých Budějovic

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 5:06 pm    Předmět: Re Citovat

Zkusil jsem klasicke M6 s metrickym zavitem a pri trose snahy jsem je tam dostal. Nevim, proc mi tam vcera nesli. Ale maji tam byt, zavit byl v pohode, takze tam patri. Do Citrroenu jsem volal, ale tam tradicne netusili. Takze v pondeli jdu do zelezarstvi a koupim 8 ks sroubu M6 s nejakou malou hlavou.
_________________
Xantia Berline 2.0 HDi 80 kW Exclusive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Renda28



Založen: 8.6.2007
Příspěvky: 79
Bydliště: Hodonín

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 8:34 pm    Předmět: Citovat

No já tam mám M6x20 zápustná hlava na inbus. Samozřejmě kup nerezové!!! Rolling Eyes
_________________
X1 1.6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)