Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

pes v Xantii

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AJM



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 194
Bydliště: Třeboň

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 1:14 pm    Předmět: pes v Xantii Citovat

Ahoj,jakpak vozíte v XA svoje miláčky? Chtěl jsem koupit klec,ale dostatečně velká pro psa se nevejde do Berline...Nevíte někdo o nějakém výrobci,či nemáte tip???Jinak budu asi muset koupit Break... Sad
_________________
Xantia I 18i 8V SX Break Athena 97´pack elecricité, pack froid, pack cuir, pack bois
Xantia I 18i 16V VSX pack electricité, pack froid 97´
Xantia I 18i 8V SX 94´
Xantia II 18i 16V SX pack visibilité, pack look, pack electricité, pack bois 99´
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Studna



Založen: 6.10.2007
Příspěvky: 207
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 7:45 pm    Předmět: Citovat

Jsem to řešil vojenskou celtou na zadní sedačku,když jsem měl ještě krátkou Felinu. Smile
No ale i kvůli tomu padlo moje rozhodnutí,že další auto bude kombi.A je to paráda.Pes byl v první chvíli nedůvěřivý,moc se mu do kufru nechtělo,ale teď je v něm jako doma a hrozně rád vyplazuje jazyk na ty za mnou Laughing
_________________
Xantia X2 Millésime Break 2,0 HDi 80kW mit bufik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martin Mad



Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 7:16 am    Předmět: Citovat

Moje řeč. Pro psa je ideální break. Aspoò v mym případě, mám černýho labradora, je to jasná volba. Dřív ve formanovi jsem ho vozil na dece na zadní sedačce, ale pak přišla rodina a pes se stěhoval "do trojky". V kombíkový feldě už na sedadle seděl jenom když mu čekání na nás přišlo dlouhý a přelezl si na mojí sedačku. Very Happy
Jízdu v kufru bere jako samozřejmost a má tam pro sebe letiště. Když otevřu pátý dveře, tak je první v autě. Deku tam má, aby měl pohodlíčko, ale přikoupil jsem mu vanu - můžu jen doporučit.
Otázkou je o jak velkýho psa se jedná. Já bych na toho svýho hafana o kleci ani neuvažoval. Spíš bych to třeba řešil sítí za sedačkama, tušim že se dělala i origo do Xantie.
_________________
X2 1,8 16V Break 6/2000 metalíza Modrý Maurícius
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vlastimiln



Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Praha 9 - Černý Most

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 7:29 am    Předmět: Citovat

Proč mám XA Break?
Moje děti, její děti, naše děti a pes. Laughing Taková "malá" rasa. Kříženec labradora a vlčáka. Do kufru vetknu tašky celé posádky vozidla a zbyde místo i na psa. Jednu radu: bez deky nebo vany v kufru psa nevozte. Koberec pak jde vypucovat jen stěží! Very Happy Jo a mám tam neustále zadní plato. Ono jde jen do 1/3 délky kufru (pak je tam roleta), takže pes může sedět a vyplazovat jazyk na auta za námi, ale dopředu se přes plato zatím nedostal. Idea
_________________
Xantia Break EXCLUSIVE 2.0 HDi, 109 PS, narozena 09/99, v provozu od 2000


"Jak to má kozy nebo kola, tak s tím budou potíže."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin Ben



Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 44
Bydliště: Vlašim, Domašín

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 7:52 am    Předmět: Citovat

Já jsem našeho psa vozil buď na zadních sedadlech nebo jsem sedačku spolujezdce posunul co nejvíce dozadu a pak seděl vepředu na podlaze. Ale to bylo v dobách "před Xantií".
A propos - není jim v autě špatně? Já jsem našemu psovi na delší trasy musel dát celý kynedril a stejně jsem často zastavoval.
_________________
Citroen C5 Break, 2.0HDi, r.v.2003
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vlastimiln



Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Praha 9 - Černý Most

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 8:07 am    Předmět: Citovat

Když odjíždím z domu někam, tak je čuba v kufru co by dup.... Těší se, že někam jedem. Když jedeme od někud domů, tak dělá, že neví jak se do kufru leze....Nechce se jí domů. Laughing Jinak s nevolností psa za jízdy nemám problém.
_________________
Xantia Break EXCLUSIVE 2.0 HDi, 109 PS, narozena 09/99, v provozu od 2000


"Jak to má kozy nebo kola, tak s tím budou potíže."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 10:56 am    Předmět: Citovat

Mám berline a na zadním sedadle mám potah,jeden kupovaný,prodává se to mám dojem skrz děti na zadních sedačkách,páč na tom byly medvídci Smile ten je super i zespod má speci potah,který nepustí ani chlup ani drobek,takže pak jen vysypeš a vyprášíš,případně vypereš.Pak mám nějaké ušité,taky gut.Časem jsem koupil oddělovací sí za přední sedadla,jednak by pes měl být připoután,nebo být aspoò oddělen sítí.Koupil jsem univerzál stála do 200 kč,je trochu menší na šířku,ale to je spíš k dobru věci.Nahoře jsem ji chytil klasicky za madla nad dveřmi a dole je háčkem chytlá v dírce na pojezdu sedaček,nemá to chybu,jen pes byl zpočátku naštvaný a furt chtěl projít skrz sí,teď už je tam vzadu spokojen,zvykl si.Pes má 25 kg,takže i vzhledem na bezpečnost je lepší mít ho aspoò nějak zabezpečeného.Jinak ježdění miluje od štěnete,kdy jezdil celkem šreky,když vyjdem ven kolikrát hledá auto nejdřív Very Happy Jednou mě vyskočil oknem z chaty,když jsem ho tam po ránu zamkl,že pojedu na rohlíky,prostě jak slyší motor,nemá rozum Laughing
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sasha



Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: so březen 22, 2008 6:01 pm    Předmět: Citovat

Ja vozim svojeho bulldoga vzadu v breaku, koupil jsem plastovou vanu za 600 a pejsek ma pohodu..Jinak prodavaji pro velka plemena skladaci boxy, mrkni na nektere psi internet.obchody, urcite sezenes odpovidajici box
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
AJM



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 194
Bydliště: Třeboň

PříspěvekZaslal: so březen 22, 2008 7:31 pm    Předmět: Citovat

No, teď už mám jasno, příští auto bude Break. Teď mám na zadní sedačky speci deku, ale byla dobrá do BX. Tam se dala nádherně upevnit.V XA nechce držet, takže jí pes během pár vteřin zmuchlá jako onuci a válí se na plyši,bo je to přec pohodlnější! Very Happy S tou klecí je to pakárna, chci jí protože v ní pes může být schovanej při závodech a pod. A v autě je to taky bezpečnější. Ona ta klec musí bejt dost velká,protože je to ohař,takže je trochu méně skladnej... Razz
_________________
Xantia I 18i 8V SX Break Athena 97´pack elecricité, pack froid, pack cuir, pack bois
Xantia I 18i 16V VSX pack electricité, pack froid 97´
Xantia I 18i 8V SX 94´
Xantia II 18i 16V SX pack visibilité, pack look, pack electricité, pack bois 99´
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Frenk



Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 122
Bydliště: Kněževes u Rakovníka

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 7:10 am    Předmět: Citovat

Zdravim. Take prispeju svou troskou do mlyna. Xantii jsem kupoval prave kvuli hafounum. Manzelka delala u bezp.agentury psovoda a meli jsme vlcandu a 2 leonbergery. A vyber byl na nich. A je jasne, jak to skoncilo. Hafouni postupne odesli a Xantia zustala. Ted uz vozim obcas jen asiatku. V zadnim prostoru jsem mel jenom vyndavaci pazeni (bylo soucasti pri koupi) a bez problemu. Frenk
_________________
Xantia Break 1.8/8/LFZ/Ecu MM/AirBag/ABS/PP/LPG/ET15/15"/zelena/26.7.1995
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bog-fran



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 8:35 pm    Předmět: Citovat

já vozim psa na zadní sedačce na dece,akorát jsem musel koupit na boční okýnka takový ty zástěny na přísavkách,hrozně mi na ty okna slintal...
_________________
r.v.95 1,9TD - už sešrotovaná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 10:36 pm    Předmět: Citovat

Laughing nj nic není jen tak
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)