Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Převařené číslo kastle
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlastimiln



Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Praha 9 - Černý Most

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 8:18 pm    Předmět: Citovat

Také se přidám. Známý koupil audinu,velmi výhodný kup. Přihlášení v CR bez problémů, projel s ní Německo, francii, Benelux, bez problémů. A z dovolené ve Spanělsku jel vlakem. Byla tam ukradená a zabavili mu ji bez náhrady.....
_________________
Xantia Break EXCLUSIVE 2.0 HDi, 109 PS, narozena 09/99, v provozu od 2000


"Jak to má kozy nebo kola, tak s tím budou potíže."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xantiak



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 7:18 am    Předmět: Citovat

Vlastimil to ano to se bavíme o kradeném autě, ale na Slovinských hranicích dělaj problémy i když auto kradené není jen maj podezření nebo je nějaká nesrovnalost. Což převařované číslo s náhradním VINem může být jima posouzena jako nesrovnalost a jedeš dom po svějch a po přezkoumání že auto není kradené bez náhrady nákladů si pro auto jedeš zpátky. Tohle bych si vážně hodně rozmyslel. Nebo pak jezdit do CHorvatska pokud jezdíš přes Maďary.

Tohle co píšu se stalo kamarádovi, teda ne jemu, on jen vezl jedny čechy ze Slovinských hranic po tom co jim tam zůstalo auto zabaveno pro nesrovnalost, prej ten den říkali, že to bylo druhé auto co tam zůstalo.
_________________
* Xantia 2.0HDi 80kW LUCIFER *

****** ******
*** Diag - Lexia3/PP2000 ****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kirkiz



Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 7:36 am    Předmět: Citovat

No čéče tak ti přeju, aby ti to dobře dopadlo, ale jestli ten majitel bude svině, tak ti řekne, že ti auto prošlo evidenční kontrolou - tudíž bylo číslo karoserie v pořádku když jsi na evidenčce byl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivon



Založen: 17.7.2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Nový Bor

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 7:44 am    Předmět: Citovat

No k těm Slovincům, zase tak bych nestrašil. Je to prostě jeden případ, který se může stát, nebo dva - prostě záleží od debila celníka-policajta. Já jezdím do HR klasickou cestou 7 rok a se Slovincema jsem nikdy nejmenší problém. To mi spíš dělali problém Chorvati při vjezdu k nim. Chtěli pokutu za pásy jen když jsem přejížděl od okýnku k celníkovi a samozřejmě obrovskou. Pak se nechali "schválně ukecat" na 20 Euro, který chtěli samozřejmě jak jinak než tajně strčit do ruky- kapsy. Je to prostě individuální - kus od kusu, ksicht od ksichtu a debil polda od debila celníka. Rolling Eyes Šastnou cestu! Razz
_________________
Xantia X1 1,8 8V, R19 Cabrio 16V, R5 1,8 Automatic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
AJM



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 194
Bydliště: Třeboň

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 9:08 am    Předmět: Citovat

Pokud ti udělá nové VIN, tak je to v pohodě. No, zvaž, zda bys to auto vrátil, nebo řešil variantu druhou. Já jsem měl nově přidělené VIN na BX, udělal jsem oficiální přestavbu karoserie za schodný typ,stojí to 50 kč. Pak dostaneš nové VIN. Musí být vyraženo vedle původního, které se sekáčem přeškrtá tak, aby bylo čitelné. Tím je zaručeno, že původ auta se dá normálně podle původního VINu dohledat. Já jsem s tím jezdil bez potíží...Spíš bych byl na vážkách koupit auto, které bylo bourané natolik, že museli vyměòovat půl předku...ale to je asi otázka kvality práce...Jak vypadá přední náprava?...
_________________
Xantia I 18i 8V SX Break Athena 97´pack elecricité, pack froid, pack cuir, pack bois
Xantia I 18i 16V VSX pack electricité, pack froid 97´
Xantia I 18i 8V SX 94´
Xantia II 18i 16V SX pack visibilité, pack look, pack electricité, pack bois 99´
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
křesík



Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 30
Bydliště: Mirovice

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 10:47 am    Předmět: Citovat

oprava je provedená opravdu dobře. není to skoro poznat. i nárava vypadá v pořádku, já si pro jistotu nechám udělat v pneuservisu geometrii, abych měl jistotu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
AJM



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 194
Bydliště: Třeboň

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 1:08 pm    Předmět: Citovat

Ono jde také o to, jak to vypadá pod povrchem.Snad je dobře udělaná antikorozní úprava...
Ale každopádně udělej tu geometrii, abys věděl, že je to v pořádku...
_________________
Xantia I 18i 8V SX Break Athena 97´pack elecricité, pack froid, pack cuir, pack bois
Xantia I 18i 16V VSX pack electricité, pack froid 97´
Xantia I 18i 8V SX 94´
Xantia II 18i 16V SX pack visibilité, pack look, pack electricité, pack bois 99´
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 2:30 pm    Předmět: Citovat

Nevím co furt řešíte, dejte to do citr. service a podle VIN to auto popíše včetně org. čísla a barvy. Pokud jsou neshody jde o jiný vůz a převařené pouze číslo. Idea
Nebo mi pošli do sz. WIN a org. číslo a barvu auta.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2008 11:51 am    Předmět: Citovat

Josef 2. napsal:
Nevím co furt řešíte, dejte to do citr. service a podle VIN to auto popíše včetně org. čísla a barvy. Pokud jsou neshody jde o jiný vůz a převařené pouze číslo. Idea
Nebo mi pošli do sz. WIN a org. číslo a barvu auta.

Presne tak....
Jinak nekolik mych ciste soukromych poznamek. Pokud nemam jistotu, ze tyto podvody neodhalim sam, vezmu si ke koupi nekoho, kdo to pozna. Ovsem pokud je to provedeno tak, jak ma byt tak to nepozna ani RTG.....
Pokud to delal nejakej hrabak je to krajne podezrely je treba se nenechat ukolebat a auto rychle vypakovat z baraku.
Co se tyce Slovincu, hranice jsem projizdel i nekolikrat za leto videl jsem ruzne buzerace a kdyz pominu jeden brnenskej autobus, tak i mne byli vsichni ostatni podezreli. Jinak na slovinske policajty je treba si davat pozor, jsou jeste vic zakerni nez nasi za komunistu.
Maler je pokud se narazi na cloveka, kterej se vyzna. Kamos mel GolfaI sickovej benzin a v nem dehtovej motor (zadna corka, proste ze 2 aut postaveny jedno). V nemecku ho na hranicich capl bystrej celnik odkojenej Golfama stejne jako mi skodovkama. Auto zkoumal 20minut (dobre vedel kam se podivat) nakonec se omluvil a odesel....
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)