Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Světla na pátých dveřích

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jirkafra



Založen: 6.3.2007
Příspěvky: 52
Bydliště: Česká Kamenice

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 10:03 am    Předmět: Světla na pátých dveřích Citovat

Vážení kolegové, prosím o radu:
přestala mi svítit všechna světla na pátých dveřích (break) - "ze dne na den" a opravdu všechna (včetně třetího brzdového). Myslím si, že se nejspíš přerušila kostra (když "odešla" všechna naráz). NAvíc při otevřených pátých dveří to svítí OK, při zavírání zhasnou.
Ale protože nemám moc času na hledání, prosím o radu, kde jsou tato světla ukostřena a kudy to vede. Jinými slovy - mám hledat kolem pravé nebo levé průchodky? A nebo někde jinde?
Děkuji předem za radu od zkušenějších...
Jirka
_________________
Xana 2 Break - 1.8i 16V, XII/99, světlemodrá krasavice a taky můj první Citroen Surprised)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 10:13 am    Předmět: Citovat

Kablík ke třetí brzdovce vede pravou průchodkou, teda aspoò mě....taky to mám rozbitý, lae zatím sem to vyřešil konektorem a zaizolováním, ovšem nevím jak to vydrží dlouho. Crying or Very sad Fakt se k tomu může na íču, lae celej svazek opravit sám nezvládnu..... Embarassed
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sgt



Založen: 12.3.2007
Příspěvky: 270
Bydliště: Skalité, SK

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 12:15 pm    Předmět: Citovat

Mne pre zmenu svietolo všetko v pohode, ale na palubke mi niekedy pri zapnutych stretavackach svietila kontrolka zadnych hmloviek. Tak som kukol prechodku v 5. dverach a skoro vsetky kable mali popraskanun izolaciu a jeden bol uz pajkovany. Tak som sa nastval a vymenil vsetky:
1. Rozobral tapecirung na kufrovych dverach a "D" stlpiku
2. Označil si káble v stlpiku a kufrových dverách
3. Odcvakol poškodené dráty (cca 30cm)
4. v kufrových dverách napájkoval nové, pretiahol prechodkou a v "D" stlpku znova pospájkoval pod¾a značenia.
5. Odskúša, zmontova tapecirung a HOTOVO.

Robota asi na 2 hodiny.
sgt.
_________________
C5 Tourer 2.0 HDi 143k Exclusive
Xantia Break 2.0 HDi 66kW Plaisir
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkafra



Založen: 6.3.2007
Příspěvky: 52
Bydliště: Česká Kamenice

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 1:13 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za reakce Wink
Taky mám docela obavu, co tam najdu - asi bych se měl připravit na výměnu všech těch káblíků, jak popisuje SGT. Sice jsem si myslel, že by mohlo stačit "opravit" jen ten jeden, ale asi jak se do toho šáhne.... Uvidím...
Jinak na tuhle závadu jsem přišel taky díky kontrolce zadní mlhovky - asi funguje jako "hlásič" faktu, že nesvítí vše, co má svítit.... Ještě, že ty životně důležitý světýlka jsou na blatníku a dá se s tím takhle jezdit.
Jirka
_________________
Xana 2 Break - 1.8i 16V, XII/99, světlemodrá krasavice a taky můj první Citroen Surprised)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wolfino



Založen: 2.7.2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 7:10 am    Předmět: Citovat

otevri si okenko pro pristup k mlhovce a tam najdes 2 konnektory. Jeden je 2 pinovy(tusim Smile ) tak s nim zahybej.
_________________
X2 1.9TurboD - Za comfort se tvrde plati............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wolfino



Založen: 2.7.2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 7:10 am    Předmět: Citovat

oprava 3 pinovy Smile
_________________
X2 1.9TurboD - Za comfort se tvrde plati............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)