Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Předělávka na LPG - Praha, Kladno a okolí

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kubajz



Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 16
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 4:40 pm    Předmět: Předělávka na LPG - Praha, Kladno a okolí Citovat

Zdravím všechny,
většina z vás je určitě sice proti předělání Xantie na plyn, ale z důvodu denního dojíždění do práce (cca 80km) chci mojí Xantii tomuto kroku podrobit. Chtěl jsem se tedy na vás obrátit, zda nemáte osobní zkušenosti s předělávkou na LPG a zda by jste mi doporučili konkrétní dílnu nejlépe v okolí Kladna, po případě v Praze. Nejlepší by bylo samozřejmě poměr cena/výkon Smile
A taky zda je nejlepší sekvenční vstřikování a když tak jaká značka.
Díky moc!!
_________________
X1 Berline, 2.0 16V r.v.98
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Torek



Založen: 6.12.2006
Příspěvky: 241
Bydliště: Semily

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 6:59 pm    Předmět: Citovat

Ahoj ,tak jako do jinýho než sekvence vůbec nechoď,podtlak je hystorie.Dobrý je Tartarini.Torek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
dolph



Založen: 6.3.2008
Příspěvky: 313
Bydliště: F-M

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 7:06 am    Předmět: Citovat

když už přemýšlíš o plynu-zkus pozjišovat ceny přestaveb na CNG-je to dražší,ale provoz má být výrazně levnější než LPG-a ty jezdíš celkem hodně...
_________________
pneuservis,opravy a plnění klimatizací.739 079 629

X1 1,9td break-jedna z mála v plné palbě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kubajz



Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 16
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 9:24 am    Předmět: Citovat

CNG má asi budoucnost, ale zatím se mi nezdá dostatečné množství stanic na CNG. Třeba u nás v Kladně není ani jedna Sad Díval jsem se i na ceny a jsou srovnatelný s LPG. Asi půjdu normálně do LPG Smile
_________________
X1 Berline, 2.0 16V r.v.98
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 9:28 am    Předmět: Citovat

No nevím,ale CNG je dost podstatně dražší,nebo aspoò ještě nedávno byl a s těmi čerpačkami je to u nás bída a nejen u nás.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukas



Založen: 1.2.2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Doksy u Kladna

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 11:37 pm    Předmět: Citovat

tak co, již jsi předělal?? chci do toho ted jít taky.. nebo koupit MPV--- a chrochtaka, ta moje mi celkem papááá.. o dost víc než mám na spritmonitoru
_________________

´97, Break 1.8i
dokonalej kombík v max. výbavě
jen s tou spotřebou bych radši jezdil s V6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kubajz



Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 16
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 6:05 am    Předmět: Citovat

Jasně, už to mám na LPG skoro rok, ujeto asi 20tis.km a velká spokojenost. Na plyn to jezdí úplně stejně dobře jak na benzín, akorát o 1,5Kč levněji na kilometr Smile
_________________
X1 Berline, 2.0 16V r.v.98
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vikicv



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 172
Bydliště: PRAHA 9 - Újezd nad Lesy

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 7:21 am    Předmět: Citovat

V zimě tomu budou 2 roky, co jezdím na LPG ve své 1.8i 16V. Montováno v HLpropanu na Chodově v Praze (www.hlpropan.cz). Na začátku to jelo OK, pak byly nějaké problémy (měl jsem k tomu tady v diskuzi téma), ale to jsem došteloval už sám neb v servisu nějak nevěděli... Je nutné počítat s trochou trpělivosti, než se systém naladí. Budeš muset párkrát zaskočit na seštelování nebo jako já se do toho pustíš sám. Kdyžtak interface na štelování mám v několika kusech vyrobený, software k tomu je volně ke stažení...

Zdraví Viktor
_________________
X2 Break 1.8i 16V, komforti, LPG
X2 3.0 V6 exclusive, hydractive, aut.4HP20, tempomat, el. sed., cd changer, tažný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mšvícko



Založen: 26.8.2008
Příspěvky: 177
Bydliště: Na Sibiři

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 7:35 am    Předmět: Citovat

v HK CNG montujou a je to o 15 000 dražší než LPG a i plyn je draží. než CNG bude levnější než LPG tak to máš už dávno zapalcený zařízení na lpg
_________________
Xantia Break 2,0 16V
Prodej autopotahů, výroba autoklíčů, šití pytlů na řadící páky
www.opravaobuvi.unas.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kubajz



Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 16
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 11:10 am    Předmět: Citovat

Já si to dělal v Praze-Jinonicích (http://www.autogascoubal.cz) a mají tam fakt velký zkušenosti, tak zatim spokojenost, uvidíme časem... Stálo mě to 28tis., ale v prosinci už budu na svym Smile
_________________
X1 Berline, 2.0 16V r.v.98
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mšvícko



Založen: 26.8.2008
Příspěvky: 177
Bydliště: Na Sibiři

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 11:12 am    Předmět: Citovat

Kubajz napsal:
Já si to dělal v Praze-Jinonicích (http://www.autogascoubal.cz) a mají tam fakt velký zkušenosti, tak zatim spokojenost, uvidíme časem... Stálo mě to 28tis., ale v prosinci už budu na svym Smile

kolik mělo auto najeto při montáži LPG
_________________
Xantia Break 2,0 16V
Prodej autopotahů, výroba autoklíčů, šití pytlů na řadící páky
www.opravaobuvi.unas.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kubajz



Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 16
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 11:20 am    Předmět: Citovat

při předělání na LPG to už mělo cca 158tis.km, teď mám něco přes 180tis. Vedu si statistiky a od předělání na LPG do teď jsem ušetřil cca 21tis., tak doufám, že pár desítek tisíc km to ještě najede Smile
_________________
X1 Berline, 2.0 16V r.v.98
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 12:05 pm    Předmět: Citovat

Já to koupil už i s plynem a kdybych počítal úsporu jen 1kč na km,při mých ujetých bezmála 80000km na LPG to dělá už téměř 2 třetiny pořizovací ceny auta,což začíná být docela zajímavé.Jediná investice byla jednou 3500 kč a taky mě čeká výměna nádrže,tj vše.Počítám fakt střízlivě,protože někdy jede člověk na LPG i o 1,50 levněji..
Čili i kdyby se něco posralo,rozhodně nemůžu na nic nadávat.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Torek



Založen: 6.12.2006
Příspěvky: 241
Bydliště: Semily

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 6:38 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Kubajz jaký máš systém.Já jak jsem psal mám Tartarini a jsem taky spokojen ,občas to zazlobí ,ale né LPG Pořídil jsem to asi za 21000Kč a je to skoro zaplacený.Torek
_________________
Xantia X1,1.8i 8v,rv 1994,typ motoru LFZ,zelená metla,litá kola 14" Borbet,LPG Tartarini,prostě je moje láska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
lukas



Založen: 1.2.2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Doksy u Kladna

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 10:33 am    Předmět: Citovat

Chlapi dostal jsem nabídku na přestavbu za 28.500kč sekvenční vstřiky od NEPTUN-HARFA zařízení AC STAG 300.
Nemáte s tím zkušenosti? Mám 190tis km, a přemýšlím o Evasionu 2.1TD nebo přestavba. S tím že bych xantijku dojezdil do mrtě. Najezdím kolem 20tisic za rok a XA mám už 45tis km a relativně OK. Znáte to, díly za hubičku :_) jen ta spotřeba Sad((( jsem 9-10 benzinu
_________________

´97, Break 1.8i
dokonalej kombík v max. výbavě
jen s tou spotřebou bych radši jezdil s V6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)