Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nastartuje bez chladiče?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pucholt



Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 268
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 10:27 am    Předmět: Citovat

hombok napsal:
To pucholt: Nemusí ten čudl mít, taky ho nemám. Nedávalo se to třeba až do novějších Xantií s airbagy?

Zkus se kouknout ještě jednou - jestli je to osmiventil (podle ročníku ano) tak by měl být černý zastrčený úplně v rohu karoserie před spolujezdcem. Přesně v tom místě jak je na té fotce co na ni někdo dal odkaz na začátku diskuze. Tedy ne že bych chtěl někoho podceòovat. V černé má opravdu dobrou maskovací barvu. Zejména pokud hledáš čudl v červené barvě - tak černý čudl v rohu ve stínu se snadno přehlédne.... Twisted Evil
_________________
Citroën Xantia 2.0 HDI 2000
Citroën Xantia Break 18i 8V 1996
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hombok



Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: U Olomouce

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 11:44 am    Předmět: Citovat

Je to osmiventil, ale fakt tam není, ani nikde jinde. Už jsem to kdysi hledal, a nenašel, tak fakt nevím. Asi na to zapoměli při výrobě Laughing .
_________________
X1 2.0i VSX 94
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martinmartin



Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 67
Bydliště: Štětí

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 12:10 pm    Předmět: Citovat

No tedko mám už celý auto po kupě, kabely celý překontrolovaný. Vyskratovanej a voálenej kabel je vyměněn, ale spojky jsem celý nerozebíral.Předpokládám že v tom místě by to mělo být ok. Potřebuju zjistit v čem je problém? Nějaká diagnostika motoru? Kde? Díky za rady a tipy.
_________________
XA1 1.8 8v LPG -ex
XA2 2,1 TD 98 exclusive -zlobidlo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jack



Založen: 18.12.2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 1:12 pm    Předmět: Citovat

Na bývalé X1 2.0i r.v. 95 jsem to tlačítko taky neměl.Co se děje po zapnutí zapalování,je slyšet čerpadlo?
_________________
X2 2.0 HDI 80kw break exclusive
ex X1 2.0 8V LPG
Yamaha XJR 1300
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martinmartin



Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 67
Bydliště: Štětí

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 2:56 pm    Předmět: Citovat

jo. čerpadlo beží.
_________________
XA1 1.8 8v LPG -ex
XA2 2,1 TD 98 exclusive -zlobidlo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jack



Založen: 18.12.2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 3:12 pm    Předmět: Citovat

Nemůže to mít souvislost s tím plynem?Někde tam musí být relé,které při přepnutí na plyn odpojí vstřikovače.Dalo se to před tou nehodou nastartovat na plyn?
_________________
X2 2.0 HDI 80kw break exclusive
ex X1 2.0 8V LPG
Yamaha XJR 1300
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pucholt



Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 268
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 4:56 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem zjistil že ty Xantie vyrobené v roce 1993 a část roku 1994 opravdu to tlačítko nárazového čidla nemají. Takže hombok má pravdu.
MartinMartinby ho tam měl mít jestli je to opravdu rok 1996, jestli to auto není 'omlazené'... Pak by ještě snad bylo možné i to, že by montáž toho otřesového čidla měla návaznost i na typ motoru, že se na osmiventilech objevilo později než u 16V. To je taky možné.
_________________
Citroën Xantia 2.0 HDI 2000
Citroën Xantia Break 18i 8V 1996
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 5:20 pm    Předmět: Citovat

Mel jsem tu cest s trema X1 1.8i 8V(dve zacatek roku 94 a jedna 12/94). Jedna byla vstrik. MM a ty dve zbyle Bosch. Ani u jedne nebyl tento bezpecnostni rozpinac....jooo a jedna byla holand zbyle germania(hadejte, v ktere byla jaka ridici jednotka Very Happy ).

Navrhoval bych vzit si el. schema teto motorizace, najit si spaleny kabl, popr. pojistku a hledat k cemu slouzi nebo jejich spojitosti...
Mel jsem stejny problem pri utrzenem pravem prednim podbehu. Bohoval jsem, ze ty francouzky vemena delaj vsechny draty zeleny nebo hnedy s identifikaci jen na koncich...ale zadarilo se to bez zacouzeni.
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majk.Z



Založen: 20.7.2008
Příspěvky: 366
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 5:36 pm    Předmět: Citovat

pucholt: Já si taky říkám, jelikož já tam ten čudl taky na 1,6i nemám.
_________________


X1 1,6i r.v. 93 BLANC MEIJE

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
roliva



Založen: 14.5.2007
Příspěvky: 573
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 6:23 pm    Předmět: Citovat

Já tam ten čudl taky nemám Embarassed
_________________
Xantia2 1,9 TD berline Gris Graphite

http://www.xantia.estranky.cz
http://www.beaglebuddy.estranky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Martinmartin



Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 67
Bydliště: Štětí

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 7:30 am    Předmět: Citovat

Po náratu jsem to znova sám nastartoval. Každej start je na benzín, až v určitejch otáčkách tam skočí LPG. Když jsem vyjížděl ty 3 metry ze škarpy, jel sem na benzín. S LPG by nastartování souviset nemělo.
_________________
XA1 1.8 8v LPG -ex
XA2 2,1 TD 98 exclusive -zlobidlo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Martinmartin



Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 67
Bydliště: Štětí

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 12:58 pm    Předmět: Citovat

Dostal jsem radu zkusit vypojit baterku, opdpojit celou řídící jednotku a třeba drátěnkou celý kontakty propojit a spojit s kostrou. Měla by se tím vyresetovat na původní nastavení. Zkusil jsem, a podle mého předpokladu stale nenastaruje. Pokud to vyresetování funguje tak problém asi nebude v řídící jednotce.
_________________
XA1 1.8 8v LPG -ex
XA2 2,1 TD 98 exclusive -zlobidlo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)