Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

"Opelíchané" boční lišty

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kroupík



Založen: 17.12.2007
Příspěvky: 4
Bydliště: Borovany

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 10:53 am    Předmět: "Opelíchané" boční lišty Citovat

Zdravím Vás mám opět jeden detail na mé Xantušce a prosím o radu. Boční lišty na autě už nejsou to co bývali a ten "chrom" je takový špatnější. Nevíte co s tím, jaký přípravek na to použít co s tím udělat???

Moc díky za rady a a se Vám všem daří. Jirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaspřik



Založen: 21.5.2007
Příspěvky: 218
Bydliště: Tanvald-Sudety

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 12:09 pm    Předmět: Citovat

Vím, že se to tu již řešilo a podle mě je nejlepší a též nejdražší koupit nové origo., ale je problém, že ti prodají jen s celou plastovou lištou. Myslím cca 1.200,-Kč. Ostatní domácí úpravy jsou viditelné.
_________________
Xantia 2.0 HDI break exlusive, 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 12:47 pm    Předmět: Citovat

Kaspřik napsal:
Vím, že se to tu již řešilo a podle mě je nejlepší a též nejdražší koupit nové origo., ale je problém, že ti prodají jen s celou plastovou lištou. Myslím cca 1.200,-Kč. Ostatní domácí úpravy jsou viditelné.


Øešilo se to např. tu: http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopic.php?t=239

Na jedno autě jsem místo opravy hliníkové lišty nakonec koupil "novou" z bouračky, vypadá srovnatelně se zbytkem auta a s novýma cvokama drží dobře.
Ale v tom původním vláknu se mi líbí ten nápad se samolepící fólií.

Na druhém autě je lišta už v metalíze, při troše štěstí by se možná dala sehnat. Ale tam spíše řeším to, že lišta má kovovou "kostru", která vyhnila a zkroutila lištu příčně tak, že ani s novými cvoky moc nedrží. Tudíž sháním nějakou solidní oboustrannou lepící pásku, co fakt pevně drží (možná něco z osvědčeného 3M).

Pavel
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Pavel M.



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 26
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 3:36 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem to řešil na X2, tam je nová v laku a stojí jako díl 2x tolik, jak na X1. Tak jsem na vrakovišti koupil pěknou z X1, vyloupl tu lištu a nasadil do tý svý. Maj stejný rozměry a líp se shání na vrakovišti.
_________________
X2 1.8i/16V, 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr h



Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: teplice

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 12:43 pm    Předmět: lišta Citovat

Dá se na to použít hliníková metalizovaná páska která se prodává v instalaterských potřebách
_________________
xantia rv.93 1.8i \babička\
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)