Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Levá přední stahočka na XII

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Malda



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 9:02 pm    Předmět: Levá přední stahočka na XII Citovat

Čau Chlapi! Nedaři se mi nikde sehnat levou přední el. stahovačku na XII. Nevi někdo o nějaké. Má 9pinovou zástrčku. Za každou informaci předem díky. Malda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karlíček



Založen: 29.7.2007
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 10:25 pm    Předmět: Re: Levá přední stahočka na XII Citovat

Malda napsal:
Čau Chlapi! Nedaři se mi nikde sehnat levou přední el. stahovačku na XII. Nevi někdo o nějaké. Má 9pinovou zástrčku. Za každou informaci předem díky. Malda

Pokud ji můžeš vyfotit, tak na můj mail co jsem Ti dal do SZ já mám navíc přední levou, mohla by být stejná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karlíček



Založen: 29.7.2007
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2008 9:09 pm    Předmět: Re: Levá přední stahočka na XII Citovat

Malda napsal:
Čau Chlapi! Nedaři se mi nikde sehnat levou přední el. stahovačku na XII. Nevi někdo o nějaké. Má 9pinovou zástrčku. Za každou informaci předem díky. Malda


ahoj, tak Tě bohužel zklamu, přední a zadní stahovačka má rozdílnou délku lišt, dnes jsme to s kolegou kontrolovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malda



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2008 9:34 pm    Předmět: levá přední stahovačka Citovat

Tušil jsem to! Ale i tak díky.
_________________
XII 99 HDI 80kw Break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2008 10:04 pm    Předmět: Citovat

a co z tý stahovačky potřebuješ?
MíraCB
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nejt



Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2008 11:17 pm    Předmět: Citovat

Zkontroluj, zda mas ve stekru napeti. Pozor, musi byti ma dvou. Ted jiz nevim na kterem. Je li jen na jednom, tak mas zlomeny drat v gumove pruchodce mezi dvermi a sloupkem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
abart



Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 9:41 pm    Předmět: Citovat

Nejt napsal:
Zkontroluj, zda mas ve stekru napeti. Pozor, musi byti ma dvou. Ted jiz nevim na kterem. Je li jen na jednom, tak mas zlomeny drat v gumove pruchodce mezi dvermi a sloupkem.


Mám také problém s levou stahovačkou, dráty jsem zkontroloval, přelomené snad nejsou. Napětí mám na jednom pinu stálé a pak po stisknutí tlačítka druhé - na 2 různých pinech - podle toho jestli stisknu nahoru nebo dolů. Je to tak správně???
_________________
Xantia Break II 1.9TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 4:36 pm    Předmět: Citovat

abart napsal:

Mám také problém s levou stahovačkou, dráty jsem zkontroloval, přelomené snad nejsou. Napětí mám na jednom pinu stálé a pak po stisknutí tlačítka druhé - na 2 různých pinech - podle toho jestli stisknu nahoru nebo dolů. Je to tak správně???

Predpokladam, ze meris na te krabicce pro dojezd. Pokud ano, tak to odpovida. Jde tam + (modra), impuls od spinace zeleny slaby s pruhem vzdy na jednom podle zmackuti a pak myslim 2 zlute k motoru. Abys nemusel kuchat vic dvere, zmer napeti na vystupu tam by se melo prepolovavat 12V. Pokud to souhlasi je grogy motor (konektor) na stahovacce. Pokud je tam jen cca 0.3-0.5V tak to nejspis nema - prizemni teda zkusebne cernej drat (idealni je to pod vickem na tu kovovou propojku mezi relatky).
Pokud se to nerozjede je grogy jednotka dobehu.
Pokud nezafunguje nic ozvi se jak jsi dopad....
Takto je to na X1 !!! Dojezd by mel byt ale shodnej s XII napred radeji over napr. u MiryCB, at neudelas vic skody nez uzitku.
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 8:22 pm    Předmět: Citovat

[quote="Pavel56"]
abart napsal:

Takto je to na X1 !!! Dojezd by mel byt ale shodnej s XII napred radeji over napr. u MiryCB, at neudelas vic skody nez uzitku.


Dojezdy nejsou stejný, X I ho má samostatně přišroubovaný ke dveřím, u X II je součástí motoru (nebo těsně pod motorem, ale v motoru je snímač otáček, ten u X I není).

MíraCB
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 8:25 pm    Předmět: Citovat

Ja vedel, ze nezklames, takze je to jany, vsechno je jinak....
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
abart



Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 6:16 am    Předmět: Citovat

Díky pánové za rady. Včera jsem udělal další "revizi" kabelů a našel jsem toho šmejda přetrženýho.
Příště se budu držet hesla třikrát měř, jednou se ptej Very Happy
_________________
Xantia Break II 1.9TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)