Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Ubytování na horách -KRKONOŠE >>>20% sleva pro člen

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Nabídka pro členy Xantiaclubu
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
medoz



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Studenec - KRKONOŠE

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 6:23 pm    Předmět: Ubytování na horách -KRKONOŠE >>>20% sleva pro člen Citovat

Vážení xantiáci ,pokud rádi cestujete do hor,nabízím členům 20% slevu na týdenní pobyt (min.3 noci) pro 4 až 8 osob v našem> PENZION-PRIVAT No.182<.Termín So>So. Jedinou podmínkou je, že pobyt musí objednat a zaplatit člen Xantiaclubu za všechny osoby,které s ním pojedou. V objednávce musí být uvedeno jméno člena clubu , adresa a jeho nick z důvodu ověření. Platí se 50% záloha předem ,zbytek při nástupu na pobyt. Pokud Vás tato nabídka zaujala, můžete navštívit naše stránky a dozvědět se více o Krkonoších a okolí.Blíží se jarní prázdniny ,využít můžete kterýkoliv z celoročních termínů. S pozdravem >medoz<. http://www.privat182.wbs.czPřípadné objednávky a dotazy směrujte buď zde nebo na náš e-mail.
_________________
XANTIA 2.0L 16V ACTIVA


Naposledy upravil medoz dne ne leden 20, 2008 9:01 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
medoz



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Studenec - KRKONOŠE

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 9:35 pm    Předmět: Re: Ubytování na horách -KRKONOŠE >>>20% sleva pro Citovat

medoz napsal:
Vážení xantiáci ,pokud rádi cestujete do hor,nabízím členům 20% slevu na týdenní pobyt (min.3 noci) pro 4 až 8 osob v našem> PENZION-PRIVAT No.182<.Termín So>So. Jedinou podmínkou je, že pobyt musí objednat a zaplatit člen Xantiaclubu za všechny osoby,které s ním pojedou. V objednávce musí být uvedeno jméno člena clubu , adresa a jeho nick z důvodu ověření. Platí se 50% záloha předem ,zbytek při nástupu na pobyt. Pokud Vás tato nabídka zaujala, můžete navštívit naše stránky a dozvědět se více o Krkonoších a okolí.Blíží se jarní prázdniny ,využít můžete kterýkoliv z celoročních termínů. S pozdravem >medoz<. http://www.privat182.wbs.cz
Můžete zde stránky ohodnit díky za Váš čas.
_________________
XANTIA 2.0L 16V ACTIVA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 9:10 pm    Předmět: Citovat

To je velice lakava nabidka..Uz jen,aby bylo krasne pocasi a slunicko..Myslim,ze tve sluzby vyuzijem. Cool Jdu si procist tve stranky..Jeste jsem se chtel zeptat,jestli ta sleva plati pro vsechny,ci jen pro me???
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
medoz



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Studenec - KRKONOŠE

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 10:58 pm    Předmět: Citovat

vytacyt napsal:
To je velice lakava nabidka..Uz jen,aby bylo krasne pocasi a slunicko..Myslim,ze tve sluzby vyuzijem. Cool Jdu si procist tve stranky..Jeste jsem se chtel zeptat,jestli ta sleva plati pro vsechny,ci jen pro me???
citace:
Samozřejmě že platí pro všechny kdo jedou se členem ,proto mám tu podmínku co tam je napsaná.Chodí sem i spousta zvědavců.

_________________
XANTIA 2.0L 16V ACTIVA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Malda



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 11:30 pm    Předmět: Ubytování na horách Citovat

Jak už řekl vytacit lákavá nabídka.Stránky taky velice dobře spracované.Jenom ještě dotaz: co naše xantičata? Mám dva kluky 4 a 8 let.Cena pro ně by byla stéjná jak pro dospělé nebo to rozlišujěš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medoz



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Studenec - KRKONOŠE

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2008 5:13 am    Předmět: Re: Ubytování na horách Citovat

Malda napsal:
Jak už řekl vytacit lákavá nabídka.Stránky taky velice dobře spracované.Jenom ještě dotaz: co naše xantičata? Mám dva kluky 4 a 8 let.Cena pro ně by byla stéjná jak pro dospělé nebo to rozlišujěš?
U dětí do 5 let děláme slevu na 200,-Kč/noc.Na stránkách se stále pracuje a toto musím v ceníku ještě upravit.
_________________
XANTIA 2.0L 16V ACTIVA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2008 9:40 am    Předmět: Citovat

Prave,ze za 14 dni jedu lyzovat do Krkonos na vikend..Tak az tam pojedem zas a budu shanet ubytovani,tak se urco ozvem,kdyz bude nejaky volny termin..Jeste jsem tam myslim nenasel kalendar vytizenosti,ci obsazenosti..At muzem rovnou kalkulovat s datumem.Aby jsme te,vas,zbytecne neotravovali..Vis,jak to myslim Razz
Pak se chci zeptat,kolik musi byt min.pocet osob???Jsou to ty 4,jak mas napsany v rozmezi???Ci tam muzem jet treba jen s pritelkyni na vylet...
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2008 7:32 pm    Předmět: Citovat

Teda nic proti,ale nazev jste vybrali dobře Laughing Ten Privát mi evokuje erotické kluby,co vídám při svých cestách,očíslované jsou taky.
Takže o německé návštěvníky nebude nouze Very Happy
Pardon,je to jen sranda,ale nedalo mi to Laughing
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
medoz



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Studenec - KRKONOŠE

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2008 8:57 pm    Předmět: Citovat

vytacyt napsal:
Prave,ze za 14 dni jedu lyzovat do Krkonos na vikend..Tak az tam pojedem zas a budu shanet ubytovani,tak se urco ozvem,kdyz bude nejaky volny termin..Jeste jsem tam myslim nenasel kalendar vytizenosti,ci obsazenosti..At muzem rovnou kalkulovat s datumem.Aby jsme te,vas,zbytecne neotravovali..Vis,jak to myslim Razz
Pak se chci zeptat,kolik musi byt min.pocet osob???Jsou to ty 4,jak mas napsany v rozmezi???Ci tam muzem jet treba jen s pritelkyni na vylet...
citace:
Ubytování je myšleno,buď jeden pokoj-(1-4 os /cena za pokoj) + příslušenství, nebo celý privát.Každý člověk má jiné nároky,někdo chce soukromí i za vyšší cenu,někdo chce ubytování pro partu.Bylo by nelogické ubytovat 1 člověka na celý privát.Na stránkách v sekci objednávka je on-line rezervace ,kde je možné zadat datum od-do termínu a program ti řekne zda je termín který požaduješ volný.

_________________
XANTIA 2.0L 16V ACTIVA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jóna



Založen: 13.12.2006
Příspěvky: 34
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 3:55 pm    Předmět: Re: Ubytování na horách -KRKONOŠE >>>20% sleva pro Citovat

medoz napsal:
Můžete zde stránky ohodnit díky za Váš čas.


Zdravím.
Jelikož neoperuji ve Windowsech, ale v Linuxu, nevlastním IExplorer, pro který jsou zřejmě Vaše stránky optimalizovány. Sice jsem je nakonec zprovoznil v Konqueroru, ale Opera ani Firefox to nezvládli.
Berte to jako upozornění a podnět ke zlepšení prezentace.
S pozdravem Jóna

PS: Jinak je to velice zajímavá nabídka Rolling Eyes
_________________
Michal Jonáš
X1 1.9TD hatchback, rv.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
medoz



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Studenec - KRKONOŠE

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 6:04 pm    Předmět: Re: Ubytování na horách -KRKONOŠE >>>20% sleva pro Citovat

Jóna napsal:
medoz napsal:
Můžete zde stránky ohodnit díky za Váš čas.


Zdravím.
Jelikož neoperuji ve Windowsech, ale v Linuxu, nevlastním IExplorer, pro který jsou zřejmě Vaše stránky optimalizovány. Sice jsem je nakonec zprovoznil v Konqueroru, ale Opera ani Firefox to nezvládli.
Berte to jako upozornění a podnět ke zlepšení prezentace.
S pozdravem Jóna

PS: Jinak je to velice zajímavá nabídka Rolling Eyes
citace:
Zdravím, stránky jsou opravdu optimalizovány pro IE ale Firefox je normálně zobrazí.Já jsem zas nikdy nezkoušel Linux ,takže s tím nemám zkušenosti.S pozdravem medoz.

_________________
XANTIA 2.0L 16V ACTIVA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Nabídka pro členy Xantiaclubu Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)