Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zasuvka 12V
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 9:53 am    Předmět: Citovat

roliva napsal:
Nemám ji tam taky Sad No nevadí, žádné jiné díry se mi do auta dělat nechce, tak si budu muset vystačit s tou v popelníku Smile

Mne se pravne taky nechce delat zadne diry, misto popelniku to take neni vyhra, protoze ta je porad pod napetim. Takze pouziju neco jako toto:
http://www.conrad.cz/vestavna-power-zasuvka+dp106475/
http://www.conrad.cz/vestavna-zasuvka-napajeci-12v-do-auta+dp77210/
a napacham ji nejak kulturne do skviry mezi tunelem a popelnikam + pritahnu napeti za klickem.
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin Ben



Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 44
Bydliště: Vlašim, Domašín

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 12:36 pm    Předmět: Citovat

Já mám u popelníku uříznutý kousek předního panelu před zásuvkou, takže užší zástrčky (např. GPS, vyhřívací dečka) do zásuvky strčím i při zasunutém popelníku. Na větší kousky stačí popelník vytáhnout. Sice to moc esteticky nevypadá, ale už jsem to tak koupil a funguje to. Boční zásuvku nemám, ale už nějaký čas o ní uvažuji. Jenom jsem ještě nenašel vhodné místo, kde by byla po ruce a přitom nezavazela.
_________________
Citroen C5 Break, 2.0HDi, r.v.2003
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pavonel



Založen: 12.10.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 1:16 pm    Předmět: Citovat

Já mám zásuvku místo nefunkční klávesnice imobilizeru. Vešly se mi tam dokonce dvě zásuvky i s vypínačem a LED diodou. Ve velikosti původní klávesnice je potřeba vyrobit destičku (např. tvrzený polystyren) a na ni přidělat vše co je potřeba. Napojení jsem provedl pomocí dutinek na drátkách a WAGO svorek k vedení k zásuvce v popelníku - trochu piplačka, ale jde to. Bude li zájem, mohu zde uveřejnit takový nějaký postup a foto samotného udělátka.
_________________
X1 1,9TD Berline '96 Hydra a Šmidra
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 10:57 pm    Předmět: Citovat

pavonel napsal:
Já mám zásuvku místo nefunkční klávesnice imobilizeru. Vešly se mi tam dokonce dvě zásuvky i s vypínačem a LED diodou. Ve velikosti původní klávesnice je potřeba vyrobit destičku (např. tvrzený polystyren) a na ni přidělat vše co je potřeba. Napojení jsem provedl pomocí dutinek na drátkách a WAGO svorek k vedení k zásuvce v popelníku - trochu piplačka, ale jde to. Bude li zájem, mohu zde uveřejnit takový nějaký postup a foto samotného udělátka.


Koukám, další budějčák - nechceš někdy s náma zajít do hospody popovídat nejen o Xantiích? Včera se dokonce i pralo Very Happy
MíraCB
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)