Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Výfuk

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavel B.



Založen: 29.1.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Havířov

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 9:07 am    Předmět: Výfuk Citovat

Zdravím.
Mám problém s výfukem.Od svodu dozadu je komplet vyměněný,ale teď začal strašně řvát motor.Po prohledání výfuku a výměně těsnění za svody(mimochodem bylo v pořádku)se situace nezlepšila.Obavy,že je to až u motoru mi potvrdili v Kopřivnici v autoservise,kam jsem zamíril po prozkoumání místa a těšil se na to,že si s tím poradí.Mé zděšení nabralo ještě větších rozměrů,když mi zdělili,že se tam aní oni nedostanou a budou muset vymontovat motor.
Chci se zeptat,zda s tím někdo nemáte zkušenost,zda to nejde jednodušeji.Podotýkám,že mne v zimě nabourali na levý zadní bok,tak mám podezření,zda to není následek.(ulomený šroub?)Motor se mi vytahovat kvůli takové prkotině nechce,ale pokud to je nevyhnutné... Sad
Díky za odpověď
_________________
Pája,Citroen Xantia 1,9td break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
petr h



Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: teplice

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 11:33 am    Předmět: výfuk Citovat

Střelim od boku a nevim co je levnější nebo jednodušší a zda vyndat celý motor nebo se pokusit sundat jenom hlavu a rovnou udělat rozvody atd. Taky by to mohl být prasklý ten svod (mam pocit že je to litina)
_________________
xantia rv.93 1.8i \babička\
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)