Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Palivoměr
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LHM



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: SLANÝ

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 9:26 pm    Předmět: Palivoměr Citovat

Zdar už jednou jsem se ptal na to jak je to s přesností palivoměru a dnes když jsem tankoval ( bliklo mi hladové oko )tak jsem tam dal 42 litru ( normalně tam dám těch 65 )a teklo to ven takže jsem měl v bandě ještě cca.20 litru. Je mi jasné že je to nemoc Xantií ale nevíte jak to alespon trochu zlepšit ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RINGO



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: MOST

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 9:32 pm    Předmět: Re: Palivoměr Citovat

rád bych ti poradil,jsem na tom stejně,ale na tohle neznám odpověď.Hlavně jsem chtěl zkusit jak to tady funkuje,pohybuju se tu jak slon v porcelánu. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holfi
Admin


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 64
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 11:23 pm    Předmět: Re: Palivoměr Citovat

Tady na fotce je odpoveď na tvůj problém, Matesovi to dělalo to samé, taky špatně ukazoval palivoměr, dělá to studeòák v přístrojovce. Po propájení kontaktů vše ok.

Naposledy upravil Holfi dne st květen 09, 2007 6:12 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Medvěd



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Železný Brod

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 10:51 am    Předmět: Citovat

Nazdar chlapi.
Mě blbnul palivoměr kvůli oxidaci ve svorkovnici na palivovém čerpadle shora na nádrži. Po vyčištění ukazuje dobře (zatím)
_________________
Nejdřív: BX 1,6
Potom: Xantia 2,0
Nyní: Xantia 2,0 HDI Exklusive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DeX



Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 93
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 9:52 pm    Předmět: Citovat

Me prijde, ze mi palivomer simuluje palubni computer. Za studena ukazuje maly stav paliva rucicka v rezerve magicke oko nesviti po zahrati rucicka vyleze nad rezervu Smile a potom zase spadne niz, ale to uz sviti i kontrolka Rolling Eyes
_________________
DeX Razz Exclusivni Xantia break 2.0HDi narozena o vanocich '98

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ňůmen



Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 1
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 10:12 pm    Předmět: Citovat

A já měl zase zaseklej plovák.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepix



Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha 9 - Prosek

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 11:19 am    Předmět: Re: Palivoměr Citovat

2Holfi:
Na obrázku jsou 4 dvojice studeòáků a ty máš na mysli proletovat každou tu dvojici tak,že vlastně vzniknou pouze 4 studeòáky Question .
Naši mi vždy říkali raději se 2x zeptej než něco po..... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bog-fran



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 8:47 pm    Předmět: Citovat

dá se někde vyhrabat ta fotka?mě to píše že neexistuje... a nádrž mi ukazuje úplně jak se jí zrovna chce.po natankování plný mi ručička klesla po 10km o jeden dílek,ráno přijdu do auta,mam zas plnou atd...
_________________
r.v.95 1,9TD - už sešrotovaná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sgt



Založen: 12.3.2007
Příspěvky: 270
Bydliště: Skalité, SK

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 2:37 pm    Předmět: Citovat

Zdar,

mne ukazuje palivomer hodne náhodne a divoko, od maxima až "pod" spodnú hranicu rezervy a kontrolka rezervy sa nerozsvieti, takže ručičku neberiem na vedomie. Čo je ale zaujímavé, kontrolka rezervy ukazuje vždy presne. To znamená, že na 100% je nezávislá na ručičkovom ukazovateli...
_________________
C5 Tourer 2.0 HDi 143k Exclusive
Xantia Break 2.0 HDi 66kW Plaisir
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
laďa



Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 102
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 10:30 am    Předmět: Citovat

Čau chlapi,
taky jsem se trápil s ukazatelem stavu paliva a zkoušel jsem to v průběhu pul roku spravit snad desetkrát, protože mě to nehorazně točilo!! Teď mi už chodí jak hodinky. Nakonec to bylo v přistrojové desce, ale nemusel jsem nic přepájet. Stačilo prostříknout kontaktosprejem a dotáhnout tři šroubky, které přidržují pásku s kontakty, co jdou přímo do budíku ukazatele paliva. Nevím jestli je to takhle řešeno u všech modelů, protože já mám stařičkou xantii 1,9 D rok výroby 1993. Přeju hodně štěstí a doufám, že to někomu pomůže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
AJM



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 194
Bydliště: Třeboň

PříspěvekZaslal: so květen 12, 2007 8:37 am    Předmět: Citovat

Asi budu také rozebírat, bo je to tak, jak píšete, rafika si dělá, co chce, bestie jedna....
_________________
Xantia I 18i 8V SX Break Athena 97´pack elecricité, pack froid, pack cuir, pack bois
Xantia I 18i 16V VSX pack electricité, pack froid 97´
Xantia I 18i 8V SX 94´
Xantia II 18i 16V SX pack visibilité, pack look, pack electricité, pack bois 99´
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xantiak



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 9:57 am    Předmět: Citovat

Taky mi to dělalo, měl jsem půl nádrže a občas se mi stalo že to ukazovalo plnou. Stačilo lehce pobouchat palubku a skočilo to na skutečný stav. Po proletování kontaktů vše chodí jak má, dokonce se mi zdá že je to plynulejší, dřív rafička chodila skokově.
_________________
* Xantia 2.0HDi 80kW LUCIFER *

****** ******
*** Diag - Lexia3/PP2000 ****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bog-fran



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 9:04 pm    Předmět: Citovat

sgt napsal:
Zdar,

mne ukazuje palivomer hodne náhodne a divoko, od maxima až "pod" spodnú hranicu rezervy a kontrolka rezervy sa nerozsvieti, takže ručičku neberiem na vedomie. Čo je ale zaujímavé, kontrolka rezervy ukazuje vždy presne. To znamená, že na 100% je nezávislá na ručičkovom ukazovateli...


no mě jak to ukazuje co chce,tak záleží kde je ručička,jakmile jde do rezervy,tak svítí hladový oko,což znamená že aspoò u mojí X1 to na sobě závislý.
_________________
r.v.95 1,9TD - už sešrotovaná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krušnohorec



Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 16
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 9:23 pm    Předmět: Citovat

Tak přidám pár postřehů.NA to že se palivoměr chová poněkud nestandartně se dá zvyknout,pokud odchylky jsou stále stejné.Zhruba před týdnem mi začal ukazovat vyloženě nesmysly občas však ukazoval správně(evidentně někde špatnej dotek či studeòák).O víkedu jsem zjistil že nesvítí pravý potkávací světlomet.Vyměna žárovky prd platná poněvadž byla zoxidovaná kosta ve světlometu a to se mi ulevilo.Palivoměr vod tý doby zas funguje.Kuròa je možný že mají společnou zem?
_________________
Xantia II 1,8 16v break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LHM



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: SLANÝ

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 7:24 pm    Předmět: Citovat

Zdar kolegové. Dnes jsem měl vyndaný budíky ,protože mi nedala spát ta chybovost toho budíku. Vyndal jsem ho ,že proletuji kontaktky ,ale nic na proletování tam není ,páč je ten budík k té desce přišroubován třemi šrouby ? Tak jsem ho chtěl alespon dotáhnout ,abych eliminoval ty přechodáky ,ale ty šrouby co koukaji v desce maji z druhé strany matičky na kterých jsou přletované drátky z toho vynutí a ty jsem utrhnul. Tak jsem chtěl sundat tu ručičku ,abych se tam dostal a tu jsem utrhnul a je to v ....... Nemáte někdo náhodou samostatný budík na palivo ? A nebo nevíte kolik by stály budíky z vrakáče ? Dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)