Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Teče mi hydraulika

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
krušnohorec



Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 16
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 6:57 pm    Předmět: Teče mi hydraulika Citovat

Je to ta trubka z čerpadla co vede do serva, pod chladičem je nějakým způsobem zadělaná do hadice a pak pokračuje opět trubička(a v tom spoji to teče) do serva.Øešil jste někdo tento problé a jak?Mám na mysli jinak než koupí nové, nebo nová stojí údajně okolo 3500Kč.
_________________
Xantia II 1,8 16v break


Naposledy upravil krušnohorec dne po leden 22, 2007 8:13 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eco



Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 8:06 pm    Předmět: Citovat

V techlech spojích většinou utyka i klima, jsou firmy co se tím zabývají rozlisujou to daj tam novou hadici zalisujou a trubku nehaj původní
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medvěd



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Železný Brod

PříspěvekZaslal: út leden 23, 2007 5:48 pm    Předmět: Citovat

Většina firem které vyrábí nebo opravují hydraulické hadice háklaďáků, bagrů, atd si s tím bez problémů poradí za rozumné peníze.
_________________
Nejdřív: BX 1,6
Potom: Xantia 2,0
Nyní: Xantia 2,0 HDI Exklusive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Robert



Založen: 25.12.2006
Příspěvky: 35
Bydliště: Holetín u Hlinska v Č.

PříspěvekZaslal: út leden 23, 2007 9:12 pm    Předmět: Citovat

Medvěd napsal:
Většina firem které vyrábí nebo opravují hydraulické hadice háklaďáků, bagrů, atd si s tím bez problémů poradí za rozumné peníze.

jo, poradí, jenže ne bez problémů a pak se nedivte, když servo vrní do volantu. Ta hadice slouží nejen jako pružné spojení mezi motorem a kastlí, ale i jako tlumič tlakových rázů vznikajících v čerpadle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tief



Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 4:18 pm    Předmět: Citovat

Robert napsal:
Medvěd napsal:
Většina firem které vyrábí nebo opravují hydraulické hadice háklaďáků, bagrů, atd si s tím bez problémů poradí za rozumné peníze.

jo, poradí, jenže ne bez problémů a pak se nedivte, když servo vrní do volantu. Ta hadice slouží nejen jako pružné spojení mezi motorem a kastlí, ale i jako tlumič tlakových rázů vznikajících v čerpadle.


A co takto tam k tomu este pribastlit tlmic pulzu s bxa ? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
krušnohorec



Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 16
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 5:42 pm    Předmět: Citovat

I přes Robertovo varování jsem to vyřešil podle rady Medvěda.Nechal jsem si udělat tlakovou hadici dlouhou asi 37cm i s převlečnýma maticema a vysoustružit dvě redukce na napojení trubek.Trubičku od čerpadla jsem nechal původní (pruměr 6mm) nebo byla v pohodě a trubičku od hadice (průměr5mm) k servu jsem z pomocí zkušeného mechanika udělal z mědi novou.Samo že jsem měl obavy,neměl jsem ponětí co to je a jak vypadá tlumič tlakových rázů z vnější obhlídky celého toho vedení nic nenasvědčovalo že tam něco takového je.No je pravda že v určitých otáčkach
(asi1700až2000) je jakési vrnění v řízení cítit ale není to nic hroznýho.Takže starou hdici jsem prozkoumal i zevnitř a ten tlumič tam je.Je to vlastně zmenšená světlost trubičky na vstupu do hadice na průměr1,7mm takže nic neřešitelného.Udělám ještě novou redukci s dirkou 1,7mm vyměním a dám vědět.
_________________
Xantia II 1,8 16v break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LUKÁŠ



Založen: 27.8.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 12:32 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,

máte někdo zkušenosti s utěsněním hydraulického čerpadla? Mám Xantii 1,8i ,r.93.
Nebo kontakt na nějaký bazar , nemůžu nikde toto čerpadlo sehnat a nový do toho cpát nebudu.
_________________
Luke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 8:02 pm    Předmět: Citovat

znam pana placheho z prahy,tem toto za urcitych podminek umi udelat,jde o to,kde to tece kontakt je v dobrych servisech zde na foru
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)