Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

úprava objímky zad. mlhovky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Raww



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 192
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 9:06 pm    Předmět: Citovat

petr h napsal:
Pokud nevíte o co jde a myslíte si že to někoho oslnuje tak si vemte dvě 5w žárovky a dejte je místo 21w žárovek na mlhovky
Potom zapněte světla a mlhovky a uvidíte že to nikoho neoslnuje a podle mě je to i pěkné.Radši si tam neuměle nacpěte žárovky než cihlu


Rozhodně si nemyslím, že někoho oslòuješ... jen je to takovej "kolotočářskej tunning" Wink
_________________
X2 Break 2,1TD Exclusive, HA, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Studna



Založen: 6.10.2007
Příspěvky: 207
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 9:23 am    Předmět: Citovat

No mě se to líbí,nemyslím si,že je to kolotočářský tuning,Xa pak vypadá zezadu trochu jako amerika.
A i u škodovky už přišli na to,že světlo nemusí být jen nudný čtverec.
Takže kdo obdivuje ameriky,může si je trochu udělat na svý Xa,stejně jako já Laughing
A vy konzervativci prosím neoponujte. Very Happy
_________________
Xantia X2 Millésime Break 2,0 HDi 80kW mit bufik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petr h



Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: teplice

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 9:47 am    Předmět: Citovat

mám fotografie jak tato ůprava světel vypadá a stručný návod i s fotkama jak to udělat.Pošlete mi někdo kdo umíte fotky nainstalovat meil na sebe já ti to pošlu a ty to zveřejníš.
Mám připravenej článek o kuloperu a přídavným osvětlením kabiny \světlo na stropě mezi clonítkama\ a pracuju na opravě bočních lišt.
Chci se s vámi podělit o zkušenosti ale nevím jak vám to zprostředkovat
_________________
xantia rv.93 1.8i \babička\
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 10:01 am    Předmět: Citovat

petr h napsal:
mám fotografie jak tato ůprava světel vypadá a stručný návod i s fotkama jak to udělat.Pošlete mi někdo kdo umíte fotky nainstalovat meil na sebe já ti to pošlu a ty to zveřejníš.
Mám připravenej článek o kuloperu a přídavným osvětlením kabiny \světlo na stropě mezi clonítkama\ a pracuju na opravě bočních lišt.
Chci se s vámi podělit o zkušenosti ale nevím jak vám to zprostředkovat


eee co se domluvit s Holfim (admin) pak tyto články můžou být vyvěšeny na hlavní straně...
_________________
Máca and my white lady X1 1.8 16V r.v. 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pucholt



Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 268
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 11:47 am    Předmět: Citovat

kirkiz napsal:
Asi myslíéš toto: http://citroeny.cz/forum/viewtopic.php?t=1693&highlight=mlhovky
jen abys pak neměl problémy s dutejma hlavama, nebo na STK

Dutý hlavy jsou dutý a jak vidí originál světlo tak je ani nenapadne, že by mělo svítit jinak... Spíš naopak - jak zaregistrujou že na někkterých autech to svítí všechno, budou pak prcat jiný řidiče, že jinýmu to svítí lííííííííp... Laughing
_________________
Citroën Xantia 2.0 HDI 2000
Citroën Xantia Break 18i 8V 1996
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bog-fran



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 2:24 pm    Předmět: Citovat

tady je postup i s popisem,jak to dělal petr h.poslal mi je e-mailem s prosbou o zveřejnění tady.


































a tohle je výsledek,opět od petra.















_________________
r.v.95 1,9TD - už sešrotovaná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin Mad



Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 12:30 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem uvažoval o předělání koncovejch světel na pátejch dveřích na koncový/brzdový. Když jsem se kouknul na žárovky, byly tam dvě 21W pro zpátečku a mlhovku a jedna dvouvláknová (!) 21-5W pro koncový světlo. Ta ale měla přívedenej kontakt jen pro jeden pól. (mimochodem všechny ty žárovky jsou Philips France, takže asi ještě origo z výroby) Toho by byl hřích nevyužít, takže jsem doplnil druhej kontakt do patice a teď už jenom rozeberu dveře a přivedu drát od třetího světla.
V další fázi bych chtěl ještě tyhle 4 žárovky vyměnit za "dvouvláknový" ledky. Nemáte s nima už někdo zkušenost?
_________________
X2 1,8 16V Break 6/2000 metalíza Modrý Maurícius
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)