Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

DEJTE RADU-TYP. solidni prodejce-dovozce ojete Xantie break

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sasha



Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 2:45 pm    Předmět: DEJTE RADU-TYP. solidni prodejce-dovozce ojete Xantie break Citovat

Uz jsem navstivil par kousku a porad to neni"ono".Jednou chybi serviska, podruhe chybi roleta v kufru..atd Pokud jste majitelem Xantie a mate dobry typ, napiste,diky..tel 777892626
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eco



Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 7:50 pm    Předmět: Citovat

Koupíš Xantii za 110000kč nebo za 150000kč tak to je jedno budeš stejnak muset udělat ty základní věci třeba olej,rozvody časem koule atd.Není to nové auto. Z 80% každá bude mít něco třeba kosmetické vady,poškození interiér,výfuk atd.Zaměř se nato aby měla SERVISNÍ KNÍŽKU Exclamationa dobrou výbavu nejlépe Exclusive,to ostáni si vždycky uděláš a opravíš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Akela



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Slovensko - Stará ¼ubovňa

PříspěvekZaslal: út leden 23, 2007 12:05 am    Předmět: Re: DEJTE RADU-TYP. solidni prodejce-dovozce ojete Xantie br Citovat

sasha napsal:
Uz jsem navstivil par kousku a porad to neni"ono".Jednou chybi serviska, podruhe chybi roleta v kufru..atd Pokud jste majitelem Xantie a mate dobry typ, napiste,diky..tel 777892626


No ja by som sa zameral hlavne, aby to malo dobrý motor. Podvozok sa dá stále urobi. Len keď trafíš na kus, kde sa majite¾ ve¾mi nestaral o hydrauliku (výmena kvapaliny, preplach, správne natlakovanie guli), tak to máš o zábavu postarané
_________________
Xantia 1.9 TD break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DeX



Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 93
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: út leden 23, 2007 4:24 pm    Předmět: Citovat

K te servisce je potreba rict aby byla vyplnena Very Happy Ja kdyz shanel tu svou holku tak sem taky chtel videt v jednom bazaru servisku, kterou tvrdili ze maji a ejhle ona byla cista jak padly snih. Chce to auti poradne prolezt at je od kohokoli Exclamation A i tak po nejake dobe jezdeni zjistis ze neco nefunguje tak jak ma Rolling Eyes
Preju hodne stastnou ruku.
_________________
DeX Razz Exclusivni Xantia break 2.0HDi narozena o vanocich '98

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 5:20 pm    Předmět: Citovat

No, hlavně se vyser na detaily typu chybí roletka,bo je prasklé zrcátko,tyhle věci se dají kolikrát stáhnout na celkové ceně.Navíc s takovou by jsi asi auto sháněl pěkně,pěkně dlouho.Nejlépe pokud máš možnost nechat to prohlédnout a řádně proklepnout odborníkem,co citroenům a hydraulickým hlavně hoví:Motor,hydrauliku-funkčnost + odhad stavu čerpadla a celkově hydrosystému,podvozek.Rozvody a oleje stejně musíš udělat.Na servisce bych taky nelpěl,není to vše a taky se dělají falzifikáty,pokud si to neověříš.Ale neříkám je to + navíc.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr 78



Založen: 25.1.2007
Příspěvky: 22
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 9:44 am    Předmět: Citovat

Koupil jsem Xantii v listopadu. Auto jsem vybíral 3 měsice a viděl jsem 18 aut. Občas jsem si říkal, že se svými požadavky na servisku, motor, hydrauliku atd. je lepší si koupit nový auto Smile . Potom jsem si začal ke každýmu autu psát stav, podle toho jsem zvolil priority co auto ma mít. Koupil jsem až tu skoro poslední Very Happy . Jenom se nedej zblbnout tím, že mají dva zájemce a takový ty finty( jedna není prodaná doteď). Zkus se domluvit v servisu kam jezdíš ( pokud tohle nemá být první Citroen - mame 3 BX) jestli Ti nevysvětlí na co si máš dát pozor a co a jak vyzkoušet. A s tím vybavením auta bych byl taky opatrnej čím míò elektroniky tím míò potenciálních problémů.
Hodně štěstí při výběru auta
Petr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)