Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

poraďte - rychle prosím

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jira



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 306
Bydliště: Vodňany

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 7:32 pm    Předmět: poraďte - rychle prosím Citovat

Klucí, jak se sundávají čudlíky na ovládání topení, ventilátoru. potřebuju vyměnit žárovky podsvícení.
Myslel jsem,že jsou jen nasunuté,ale dolu nějak nejdou. Rolling Eyes Nechtěl bych je zlomit Crying or Very sad

Díky.
_________________
jira - 1.9 TD 93
C5 2.0 HDI AUTOMAT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 7:55 pm    Předmět: Citovat

U vsech tri Xantii, ktere mi prisly pod ruku jsem cudliky sundaval vytazenim smerem k sobe. 2x X1 1.8i 8V('94) a HDI('99).

Napada mne jedina vec. Ty cudliky radi praskaj...mozna je nekdo prilepil.
A jeste jeden dotaz...ten system vymeny horem (vysunutim drzaku zarovek) po vyjmuti radia u tebe nejde?? Je to mnohem jednodussi a rychlejsi. Navic ti nehrozi rozsypani vnitrku ovladani jako se to stalo me...
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kolda



Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 8:06 pm    Předmět: Citovat

4jira
dej sem vědět, jestli se ti povedlo vytáhnout ty ovládací čudlíky dopředu. Mám úplně stejný problém jako ty, taky jsem za ně zkoušel takal a nejdou a nejdou. Navíc jsem měl v ruce vyndané ovládání z X1 které je stejné jako na mém autě a podle mého názoru tam přístup z horní strany není možný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jira



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 306
Bydliště: Vodňany

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 8:17 pm    Předmět: Citovat

lewkins napsal:
U vsech tri Xantii, ktere mi prisly pod ruku jsem cudliky sundaval vytazenim smerem k sobe. 2x X1 1.8i 8V('94) a HDI('99).

Napada mne jedina vec. Ty cudliky radi praskaj...mozna je nekdo prilepil.
A jeste jeden dotaz...ten system vymeny horem (vysunutim drzaku zarovek) po vyjmuti radia u tebe nejde?? Je to mnohem jednodussi a rychlejsi. Navic ti nehrozi rozsypani vnitrku ovladani jako se to stalo me...


Díky, to lepení je možný, protože to drží jako bejk, rádio mám venku.tak na to zítra kouknu.Potřboval bych taky kouknout na přepínač ventilátoru,protože mi nespíná 2. rychlost. Sice jsem to trochu škvírou ( visí to na bovdenech ) vyčistil, ale nevěřím, že je to na dlouho .
_________________
jira - 1.9 TD 93
C5 2.0 HDI AUTOMAT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kolda



Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 8:21 pm    Předmět: Citovat

Moc si od toho neslibuj. Podle roku výroby budeš mít to samé provedení co já, a tam to podle mého názoru z horní strany nejde. Sad(
_________________
1.9 TD 94
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 10:16 pm    Předmět: Citovat

Všechny jdou z horní strany, jinak přesně jak píše lewkins se to může rozsypat a hrůza. Horní černý kryt je zasunut dovnitř toho bílého obalu a na vytáhnutí se musí lehce zamáčknout zobáčky (aspoò jeden) z boků v bílém obalu. Pak páčky dát do různých poloh k umožnění vytahnutí držáčku žároveček.
http://www.joch.estranky.cz/fotoalbum/nezarazene/xantia/19
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)