Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

gumy toyo
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Kola a rozměry
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Luboš X



Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 254
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2007 9:06 pm    Předmět: gumy toyo Citovat

zdravím všechny, máte někdo zkušenosti se značkou Toyo? nedávno mi je někdo vychvaloval až do nebes, že vydrží 1,5 x víc než všechny ostatní a jak se na nich skvěle jezdí, šetří palivo..., měli jste je někdo na autě, letní nebo i zimní?
a ještě jedna maličkost, nemám moc rád na plecháčích velký poklice, existuje pro 15" disky na xantie taky něco jen na střed, něco jako mívaly třeba favority, sám jsem nic takovýho na žádným autě zatím neviděl, kromě těch škodovek.
díky
_________________
xantia break 1,8 16V, 1998, 9,3l LPG 8,15l BA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 2:32 am    Předmět: Citovat

s TOYO zkušennosti nemam ale co se týče těch středů něco podobného jako favorit mívali užitkové citroëny potažmo peugeoty takže bych se zaměřil na užitková berlinga(bo partnery jestli se ti jedná jen o krytku a nemusíš jí mít se znakem citroën).... já sám jsem to nesháněl ale pravda je že bych tim nepohrdnul co se zimních kol týče koupil jsem plecháče a přelakoval jsem je na stříbrno a nevypadá to zas tak zle jen ty středy by se hodily.... tak se ozvi jak si pochodil
_________________
Máca and my white lady X1 1.8 16V r.v. 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luboš X



Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 254
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 8:04 am    Předmět: Citovat

koukám, že máme na disky stejnej názor, taky jsem je natřel stříbrnou, ale pořád přemejšlím jak by na tmavě červený xantii vypadaly zlatý disky. nechci nechávat hlavně ty přední matky odkrytý, i pod velkou poklicí na to jde bláto, voda, sníh, prach... tohle se mi na starých škodovkách líbilo, že jsou ty středy aspoò trochu schovaný, spadnout to taky nemohlo, držely to dva šrouby a kdo mermomocí musel mít poklici přes celej disk jí tam pořád ještě na to mohl připlácnout
_________________
xantia break 1,8 16V, 1998, 9,3l LPG 8,15l BA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 10:06 pm    Předmět: Citovat

Luboš X napsal:
koukám, že máme na disky stejnej názor, taky jsem je natřel stříbrnou, ale pořád přemejšlím jak by na tmavě červený xantii vypadaly zlatý disky. nechci nechávat hlavně ty přední matky odkrytý, i pod velkou poklicí na to jde bláto, voda, sníh, prach... tohle se mi na starých škodovkách líbilo, že jsou ty středy aspoò trochu schovaný, spadnout to taky nemohlo, držely to dva šrouby a kdo mermomocí musel mít poklici přes celej disk jí tam pořád ještě na to mohl připlácnout

Dost dobře nechápu, jak by ti u velkejch poklic, šlo na střed bláto a sníh? Shocked Jako neřikám, že je to hermeticky uzavřený, lae žádnej problém s tím teda nemám a voda se ti dostane všude. Wink
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luboš X



Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 254
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 12:22 am    Předmět: Citovat

tak u těhle asi ne, měl jsem na mysli ty co drží péro po obvodu, zatím všechny kola ze kterých jsem je sundal byly rezavý jak liška a ty středy taky, ale máš pravdu, že vodotěsný to nebude nikdy
a musím konstatovat, že máme stejnou i barvu Smile dokonce i ten filtr už jsem povoloval podobným způsobem, jenom na jiným autě Cool
ty zástěrky jsi tam dával nebo jsi to s nima už koupil? časem je tam taky asi dám
_________________
xantia break 1,8 16V, 1998, 9,3l LPG 8,15l BA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 12:30 pm    Předmět: Citovat

tyhle zasterky sme si koupili na zimu skoro vsichni u boba asi za 200,sou dobry a sedej na tom aute jak pribity
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 1:24 pm    Předmět: Citovat

Já nevím tedy,ale tohle jsem nikdy neřešil-ty origo poklice jsou naopak dle mě suprovní-nezničitelné a že by nějak rezavělo nebo nerezavělo péro-nevím-tam přec péro snad ani není-ale také zobáky..nebo už nevím-prostě říkám nemám problém-tak nekoukám.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 9:08 pm    Předmět: Citovat

Luboš X napsal:
tak u těhle asi ne, měl jsem na mysli ty co drží péro po obvodu, zatím všechny kola ze kterých jsem je sundal byly rezavý jak liška a ty středy taky, ale máš pravdu, že vodotěsný to nebude nikdy
a musím konstatovat, že máme stejnou i barvu Smile dokonce i ten filtr už jsem povoloval podobným způsobem, jenom na jiným autě Cool
ty zástěrky jsi tam dával nebo jsi to s nima už koupil? časem je tam taky asi dám

mno tak teď si mě zmát, ale myslím, že tydle maj po obvodu taky pero, ale okolo šroubů sou pěkně zapuštěný.

JiRaY napsal:
tyhle zasterky sme si koupili na zimu skoro vsichni u boba asi za 200,sou dobry a sedej na tom aute jak pribity

Přesně tak, jen myslím že stály o 50,- Kč míò ( pár tedy 150,- ). Jo a sou 2 dýlky, já mám na předku kratší a vzadu delší...... ( dvoje kratší zrovna Bobo neměl Crying or Very sad )
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raww



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 192
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 9:32 pm    Předmět: Citovat

Buchta napsal:

Přesně tak, jen myslím že stály o 50,- Kč míò ( pár tedy 150,- ). Jo a sou 2 dýlky, já mám na předku kratší a vzadu delší...... ( dvoje kratší zrovna Bobo neměl Crying or Very sad )


Já mám ve předu ty delší a jsem spokojenej, když dám auto na rovině dolů, tak jsou tak 1cm nad zemí.
Tady je foto delších v normální poloze.
_________________
X2 Break 2,1TD Exclusive, HA, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 10:33 pm    Předmět: Citovat

Raww napsal:
Buchta napsal:

Přesně tak, jen myslím že stály o 50,- Kč míò ( pár tedy 150,- ). Jo a sou 2 dýlky, já mám na předku kratší a vzadu delší...... ( dvoje kratší zrovna Bobo neměl Crying or Very sad )


Já mám ve předu ty delší a jsem spokojenej, když dám auto na rovině dolů, tak jsou tak 1cm nad zemí.
Tady je foto delších v normální poloze.

Laughing Laughing Laughing no to ti to trvalo Wink
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luboš X



Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 254
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 6:50 pm    Předmět: Citovat

nemám origo poklice, jen takový ty univerzály, který sedí na všechny 15" disky, nedrží je šrouby, ale právě jen to péro. to co máte na autech vypadá dobře, těm bych se asi nebránil. rez jsem měl na mysli přímo na disku, ale ono to asi bude spíš tím, že když se někdo nechce zabejvat nějakým pískováním a lakováním disku tak na to dá poklici a disk si v klidu rezaví dál, při troše štěstí jí nikde cestou neztratí Confused (známej má zahradu u zatáčky a na plotě jich má asi 30) možná je to jen můj subjektivní pocit, bez rozumnýho důvodu, ale tohle zrovna moc nemusím, proto hledám jinou možnost.
ale ty zástěrky jsou super, nebudu na nic čekat a jdu je taky objednat, mám pocit, že poslední roky je v módě zástěky vůbec na auta nedávat a když, tak jen symbolický. přitom svůj význam určitě mají.
díky všem za názory, fotky a ostatní info Cool
_________________
xantia break 1,8 16V, 1998, 9,3l LPG 8,15l BA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 7:47 pm    Předmět: Citovat

No právě že ty citroorigo poklice jsou fakt kvalitní a věčné,pružné a pěkné.Ty neztratíš v zatáčce,můžu bez obav doporučit nějaké starší sehnat-sem tam se vyskytnou.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raww



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 192
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 8:28 pm    Předmět: Citovat

Luboš X napsal:
...ale ty zástěrky jsou super, nebudu na nic čekat a jdu je taky objednat, mám pocit, že poslední roky je v módě zástěky vůbec na auta nedávat a když, tak jen symbolický. přitom svůj význam určitě mají.
díky všem za názory, fotky a ostatní info Cool


No mě nasr..o, že po první zimě mi kamínky vočesaly lak na blatníku směrem k podběhům až na plech a na prahách začaly otloukat laky taky, takže místy začal prokukovat ten gumovej nástřik prahů. Holt šterk na vysočinských silnicích Confused Takže jsem si řekl, že je lepší udělat 3 dírky do lemů blatníků a mít zbytek auta ochráněno...
_________________
X2 Break 2,1TD Exclusive, HA, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: ne prosinec 27, 2009 11:29 am    Předmět: Re: gumy toyo Citovat

Luboš X napsal:
zdravím všechny, máte někdo zkušenosti se značkou Toyo? nedávno mi je někdo vychvaloval až do nebes, že vydrží 1,5 x víc než všechny ostatní a jak se na nich skvěle jezdí, šetří palivo..., měli jste je někdo na autě, letní nebo i zimní?
a ještě jedna maličkost, nemám moc rád na plecháčích velký poklice, existuje pro 15" disky na xantie taky něco jen na střed, něco jako mívaly třeba favority, sám jsem nic takovýho na žádným autě zatím neviděl, kromě těch škodovek.
díky

Oživým trocha toto "pravlákno" a sice oh¾adom zimných pneumatík zn. Toyo. Mám ich na aute asi mesiac zohnal som jazdenky (asi tak 80%) zadara. Pod¾a TP mám 185/65 R15 tieto sú 195/65 R15 a sú strašne hlučné neviem či to mám pripisova väčšiemu rozmeru ,ale asi to v tom nebude. Skôr sa mi zdá ,že tie gumy asi nebudú až tak kvalitné , predtým som mal tiež zimné gumy asi tejto úrovne (Debica),ale tie boli oproti terajším ove¾a tichšie. Rolling Eyes
Tak že ich zjadím čo sa dá ,predpokladám ,že vydržia ešte celý rok a na zimu pôjdem do niečoho "tichšieho". Koniec koncov boli grátis tak ma to až tak nemrzí a možno táto skúsenos pomôže niekomu pri rozhodovaní. Wink Wink Wink
_________________
XANTIA I 1,9TD Break,
klíma,ABS r.v.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: ne prosinec 27, 2009 1:12 pm    Předmět: Citovat

To není rozměrem,ale jednoznačně gumama jak sám píšeš.Mám Savy a vůbec o nich nevím.Mimochodem mám teď vpředu nové Savy,vzadu trochu jeté a to co zvládnou s xantií jsem zíral.Vyjeli prudké kopčisko,kde jiní se zimáky zůstali trčet a to vůbec nepřeháním.Nehledě na to,že xantii urvat aspoò s těmito pneu na kluzkém povrchu je sakra těžké,to docela zírám a opravdu vůbec nepřeháním.Jistě jsou i další skvělé pneu,proto bych se vykašlal na nějaké pochybné značky už předem,ceny klesly a pak to člověka jen mrzí.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Kola a rozměry Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)