Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

vynechává centrál
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jira



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 306
Bydliště: Vodňany

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 7:28 pm    Předmět: vynechává centrál Citovat

Klucí, než budu něco hledat,třeba už to někdo řešil.
Někldy mi nezamknou - neodemknou levé zadní dveře.Někdy se to povede na druhý pokus jindy musím zavaklat ručním zámkem ( čudlem ve dveřích ) a pak to jde. Stane se, že to funguje třeba týden bez problémů.
Mám dojem,že to blbne víc při vyšší teplotě.
Tak co,má to už někdo za sebou.
Dráty, mechanika, gumovým krkem do dveří jsem teda zatím nezkoušel lomcovat.

Díky za tipy.
_________________
jira - 1.9 TD 93
C5 2.0 HDI AUTOMAT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mamut



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 309
Bydliště: Praha Kadlín

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 10:37 pm    Předmět: Citovat

Jirko, já už to za sebou mám a skončilo to novým zámkem z vrakáče. Byl za 1500,- ale já mám superzamykání, takže dražší.
_________________
Break V6 3,0 750 Virago
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jira



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 306
Bydliště: Vodňany

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 11:01 pm    Předmět: Citovat

No z toho mám právě obavy, že to rozdekluju a bude to fungovat,zadekluju a budu tam, co jsem byl.
Tak si asi nejdřív pořídím zámek a rovnou ho vyměním. Sad
_________________
jira - 1.9 TD 93
C5 2.0 HDI AUTOMAT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 11:13 pm    Předmět: Citovat

Neporadím Jiro-páč mám děsnou pamě a mě to dělal zámek na pežotu 309-čili zámek evidentně jiný-furt a furt jsem nevěděl co s tím-vyndal namontoval zpět a zas nechodil-pak jsem si všiml takového čudlíku přímo na zámku-to když jsem ho znova vydělal ven-byl zaskočen-ten jsem rozhýbal a už to nikdy neudělalo-no zní to jak pohádka,ale tak to bylo...
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 2:14 am    Předmět: Citovat

dělá mi to samé ale jen v zimě a když mi dochází baterka v klíčích takže zkus nejdřív toto než začneš rozebírat určitě jste zkušenější než já ale toto jsem vypozoroval u sebe.... neřeším to prostě zamknu centrál a kouknu jestli se zavřeli všechny dveře.... jinak Mamute co je "superzamykání"?
_________________
Máca and my white lady X1 1.8 16V r.v. 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mamut



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 309
Bydliště: Praha Kadlín

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 7:23 am    Předmět: Citovat

To je ještě jedna poloha zámku, kdy auto nejde odevřít po zamčení ani zevnitř. A tady jsou slova chytřejších:
"Superzamykání je doplòová funkce k dálkově ovládanému centrálnímu zamykání vozu. Aktivuje, resp. deaktivuje některé další systémy a funkce a zvyšuje tak míru zabezpečení vozu proti krádeži.
Do vozu s běžným systémem centrálního zamykání je poměrně snadné vniknout násilným způsobem - rozbitým oknem je možné zevnitř mechanicky uvolnit zamykání dveří a zpřístupnit interiér vozu. Systém superzamykání může v tomto případě vloupání do vozu výrazně znesnadnit, nebo zablokuje ovladače otevírání dveří zevnitř a přístup zloděje do vozu je tím pádem obtížnější. Funkce se aktivuje tlačítkem na klíči dálkového ovládání centrálního zamykání nebo otočením klíče v zámku daným způsobem."
_________________
Break V6 3,0 750 Virago
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 10:26 am    Předmět: Citovat

Shocked tý jo no valim bulvy co všechno se do xantie montovalo Smile
_________________
Máca and my white lady X1 1.8 16V r.v. 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MILIN



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 9:06 pm    Předmět: Citovat

Zlobil mě zámek v 5.dveřích,tak jsem koupil za 180 Kč od Jablotronu a chodí líp jak původní.Do zadních dveří by měl být ten samý,neřízený,dvoudrátový.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jira



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 306
Bydliště: Vodňany

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 10:02 pm    Předmět: Citovat

Máca napsal:
dělá mi to samé ale jen v zimě a když mi dochází baterka v klíčích takže zkus nejdřív toto než začneš rozebírat určitě jste zkušenější než já ale toto jsem vypozoroval u sebe.... neřeším to prostě zamknu centrál a kouknu jestli se zavřeli všechny dveře.... jinak Mamute co je "superzamykání"?


Tak zaprvé Máca. ..zkus...začneš... a najednou jste. Tak na vykání se vyprdni. Shocked

A zadruhé, Martine ty budeš mít asi pravdu s tou baterkou. Já mám asi korozi na baterce v klíčku, no ne asi, ale určitě, protože kolikrát když ráno příjdu k autu, tak musím fláknout klíčkem o okýnko,aby mi začal blikat ( vysílat ) .
No jdu to hned vyčistit a jestli bude po problému, tak máš u mne velké bezvýznamné + . Very Happy

Milin , DO od Jablotronu jsem montoval do několika aut a fakt makaj dobře. Exclamation
_________________
jira - 1.9 TD 93
C5 2.0 HDI AUTOMAT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 11:44 pm    Předmět: Citovat

jíro nevykám, tobě jsem tykal a to "určitě jste zkušenější" bylo na tebe a na mamuta dohromady já jsem totiž línej psát interpunkci Embarassed já taky musim občaz zamlátit s ovládáním centrálu aby začal zas vysílat bo ho chvíli zahřát v ruce jsem holt línej dojít koupit baterky no Rolling Eyes
_________________
Máca and my white lady X1 1.8 16V r.v. 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mamut



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 309
Bydliště: Praha Kadlín

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2007 9:04 am    Předmět: Citovat

Teda jsem zmaten, příjde mi dost podivné aby se jedny dveře, jeden zámek z pěti Exclamation neotvíral díky slabé baterce v ovladači. Přece ovladačem dám jenom impuls a zbytek provádí jednotka v autě napájená baterkou v autě.
_________________
Break V6 3,0 750 Virago
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jira



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 306
Bydliště: Vodňany

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2007 9:20 am    Předmět: Citovat

No je to tak jak píšel Pavle, ale na druhou stranu,když máme oba stejné příznaky, tak dám nejdřív do cajku ovládání, protože jak mě se nechce rozdělávat dveře ... jak píše Máca ... sem línej a v listopadu obzvl᚝ . Embarassed Embarassed
_________________
jira - 1.9 TD 93
C5 2.0 HDI AUTOMAT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2007 10:33 am    Předmět: Citovat

Klucí mě to taky přijde divný no nicméně už se mi to stalo jednou příznaky jsou že ovladač centrálu je línej vyslat pořádnej signál takže s nim musíš trochu zaklepat aby se probral a otervřou se spolehlivě jen přední dveře a kufr zadní dveře buď jedny nebo oboje zůstanou zamčený když mi to začlo blbnout takle posledně tak jsem přehodil baterku z druhýho ovladače a najednou se zas otevíralo všechno jo divné uznávám taky bych řekl že je to blbost kdybych si to na vlastní kůži nezkusil....
_________________
Máca and my white lady X1 1.8 16V r.v. 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MILIN



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2007 2:22 pm    Předmět: Citovat

Jíro,nemyslel jsem celý ovladač centrálu Jablotron,ale jenom motorek!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misak-plysak



Založen: 15.4.2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Vlašim

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2007 7:43 pm    Předmět: Citovat

Tak jako, u Fáčka mám taky super zamykání!! Sem dával asi před dvěma lety do Fáčka novej centrál a když sem ho tam namontoval už celej a zbejvalo mi jen domontovat zámek a dveře u řidiče, tak sem to potřeboval zkusit. No a jak sem tam dal ten zámek zpátky, tak se mi to u řidiček super zamklo, že mi to museli odemykat v servisu dva dny a stálo to ne málo € Very Happy Very Happy Tak že super zámek nemaj jen Xantie, ale tu tajnou třetí polohu mám i u Fáčka Very Happy
_________________
XANTIA HDi Break Hydractive Exclusive - Xantie roku 2010
XANTIA 2.1TD Break Hydractive 136PS - mrtvá... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)