Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

PORADTE , BENZIN NEBO NAFTA???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jenyk



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 60
Bydliště: PRAHA 8

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 6:23 pm    Předmět: Citovat

sasha napsal:
Je primo od majitele, hral hokej v nemecku, tak si ji dovezl domu pro pritelkyni, ale je to pro ni velka kara .. Laughing



Jo tak thle xantii prodava uz od zari lonskeho roku.Byl jsem se na ni podivat.Reknu to jednoduse: NEVZAL JSEM JI.Vypadlo z nej ze ma jeste jednu a podle toho tahle vypadala:kazda guma jina a sjeta,vyfuk shnilej a nekolikrat varenej...a spousta dilu vypadalo jako z jinyho auta,asi co bylo dobry prehodil na tu jeho a obracene.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
endy



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Rokytnice nad Jizerou

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 1:12 pm    Předmět: Citovat

Tak to já sem měl asi štěstí.Na tuhle Xantii jsem se chtěl taky podívat.Bylo to po vánocích.Měla mít najeto 115000Km.Zarazilo mě trošku,že neměl německou servisku.Když už sem tam měl jet zavolal mi druhý inzerent,který bydlí kousek od nás.Mimochodem taky sportovec.
K autu byla serviska,čtrnáct dnů stará technická,auto bylo nově obuté na Goodyerech za 15000Kč.K tomu jsem dostal ještě zahrádku.
Zatím se zdá,že je všechno v pořádku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr 78



Založen: 25.1.2007
Příspěvky: 22
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 10:04 am    Předmět: Citovat

Na tuhle jsem se chtěl jet taky podívat, ale pak jsem koupil jinou. Øíkal , ale 115000 km a bylo to někdy na konci října. Je zajímavý kolik Xantií je pro manželku a ona s ní nechce jezdit Laughing .

Petr

P.S. U mě zvítězila nafta(HDI)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
endy



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Rokytnice nad Jizerou

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 6:45 pm    Předmět: Citovat

U mě taky nafta.Na spotřebě je to oproti benzínu znát.Jinak motor jenom ševelí.Oproti koncernu bezhlučný.Jedinej problém mám s bufikem.Když nastartuju měl by sepnout.Ani po třech minutách nezapne.Když pak někam jedu zjišuju,že během jízdy sepnul,ale zase nevypne.Teplota vody 95C a bufík vesele hučí.Je to dost divný.Má prej svoji řídící jednotku.Myslel jsem,že by měl vypnout tak kolem 75C.V létě se na to budu muset juknout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AJM



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 194
Bydliště: Třeboň

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 12:52 pm    Předmět: Citovat

Osobně bych ti poradil,pokud najezdíš takové km,abys vzal benzín. Jak tady už padlo, pokud nemázdroj nefty za slušný peníz. Myslím, že motorizace 1.8, a už 8,či16V je dobrá. Vyvážený výkon ke spotřebě a minimální náklady na údržbu, pokud je auto v cajku. Já jezdím ročně cca 60.000 km, s benzínovými motory a neměnil bych. Jediná škoda je, že se do XA nemontovaly motory DFZ 19i, které byly v BX GTi. To byly nejlepší motory, které jsem kdy v autě měl.
_________________
Xantia I 18i 8V SX Break Athena 97´pack elecricité, pack froid, pack cuir, pack bois
Xantia I 18i 16V VSX pack electricité, pack froid 97´
Xantia I 18i 8V SX 94´
Xantia II 18i 16V SX pack visibilité, pack look, pack electricité, pack bois 99´
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gunter



Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 115

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 12:48 pm    Předmět: benzín nebonafta Citovat

Mám 2 Xantie, manželka 1,8 16v benzín a já hdi 80kw. Město jednoznačně na kratší jízdy párkrát týdně benzin, dálky nafta ae fakt dálky nad 100 km a více tam je hdi bez konkurence, zátah otáček, spotřeba fakt nízká.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2007 7:32 pm    Předmět: Citovat

Citron napsal:
Mno ono co se tyce Opelu, tak je to vlastne da se rict nastupce Trabanta. Kdyz se podivas na znak Trabose, tak je to skoro to same jako Opel, jen je Opel trochu hranatejsi, ale to je jen design ve znaku. Kvalita je stejna, jen zmenili material na kasli a tim to opet Opel pokazil... Surprised)))


Je treba znat zakladni poucky typu Fordem tam, vlakem zpatky, pak take - jsou auta, ktere maji 4 kruhy - kazdy znamena 100000km bez udrzby no a jsou i auta, ktery maji jeden kruh a jeste k tomu preskrtnutej Very Happy Very Happy
Jinak ja osobne jezdim 16 let s dehtakem a nikdy bych nic jineho nechtel...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)