Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nefunkčné elektrické vyhrievanie sedačiek

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Akela



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Slovensko - Stará ¼ubovňa

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 11:37 pm    Předmět: Nefunkčné elektrické vyhrievanie sedačiek Citovat

Už druhú zimu mi nefunguje vyhrievanie predných sedadiel. Tohto roku je zima slabšia, ale ešte nie je koniec. Rozhodol som sa na to konečne pozrie. Poistky sú OK, snáď nefunguje nejaké relé, alebo sú prerušené nejaké vodiče do sedačiek? Prosím poradte, kde zača, aby som zase zbytočne nerozobral pol auta. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holfi
Admin


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 64
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 12:26 am    Předmět: Re: Nefunkčné elektrické vyhrievanie sedačiek Citovat

Akela napsal:
Už druhú zimu mi nefunguje vyhrievanie predných sedadiel. Tohto roku je zima slabšia, ale ešte nie je koniec. Rozhodol som sa na to konečne pozrie. Poistky sú OK, snáď nefunguje nejaké relé, alebo sú prerušené nejaké vodiče do sedačiek? Prosím poradte, kde zača, aby som zase zbytočne nerozobral pol auta. Cool


V sedačce máš takovou drátěnou rohož, která bude někde na 99% přerušená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DPD



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Kamýk nad Vltavou

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 9:11 am    Předmět: Citovat

Mám úplně stějný problém a všichni mi radí, že jsou přerušené dečky. Moc se mi to ale nezdá - že by shořely všechny 4 dečky najednou. Podle nakresu jsou zapojeny paralelně, pod sedadlem je černá krabička z níž vedou dráty, ale nemám tušení, kde bych mohl změřit, jestli do deček jde nějaký proud nebo ne Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 11:25 am    Předmět: Citovat

A co konektor pod sedačkami?Není tam konektor na připojení ohřevu sedaček?Já to nemám,tak jestli tak mě opravte.Jinak co se píše,tak ty ohřevy fakt často odcházejí Sad
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DPD



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Kamýk nad Vltavou

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 3:52 pm    Předmět: Citovat

Zadny konektor tam prave nemam - je pravda, ze jsem jeste nemel cas to poradne prohlednout, ale na rozdil od tatovy XA2 tam mam pod kazdym sedadlem cernou krabicku, ze ktere vedou draty a konektor zadny (tedy krom airbagu). Privod pro vyhrivani jsem nikde neobjevil. Tatova XA ma konektory a tyto krabicky nema. Dle vseho by v kazdem sedadle mely byt 2 paralelne zapojene decky + regulace teploty (to si myslim, ze jsou ty plastove krabicky pod sedadlem). Vymenu decek mi uz nabizeli, ale resim ted zavaznejsi zavady... Nicmene kdybych zjistil, ze je chyba nekde jinde a ne v deckach a dala by se jednoduse opravit, tak by me to potesilo Smile Kdyby se v tom nekdo vyznal nebo ho to zajimalo, tak oba mam vybavu exclusive, ja mam navic kuzi (s temi krabickami pod sedadly).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Akela



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Slovensko - Stará ¼ubovňa

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 11:41 pm    Předmět: Citovat

Tak som konečne vybral jednu sedačku. Zospodu mám dva konektory. Jeden oranžový je na patronu na predpínanie pásov v prípade nehody. Tú keď necháte rozpojenú, tak Vám bude blika po naštartovaní kontrolka AIRBAGU. Potom je tam čierne krabička, kde je elektronické ovládanie celého ohrievania. Šava od potenciometrov tam išla, takže chyba možno bude v krabičke alebo skôr v dečkách. Zmeral som obvod na kontaktoch ku dečkám a jeden mi ukázal obvod a druhý nie. Skúsil som preletova kontakty, či tam nie je nejaký studený spoj a poskladal som to naspä. Sedačka však nehreje. V starom aute som mal dečku kúpenú v obchode, ale vydržala len jednu zimu. Ale je to v zime super vec, keď ráno máte za 3 minúty kríže v teple, hlavne keď je -10až -20´C. Keby niekto aspoò napísal ako zmera tie dečky v tých čiernych krabičkách. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 9:29 pm    Předmět: Citovat

Zdravím tě, je na tebe nějaký mail? a popřípadě i rok výroby auta.
MíraCB
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Akela



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Slovensko - Stará ¼ubovňa

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 11:35 pm    Předmět: Citovat

mail najdeš aj v mojom profile, aspoò si myslím. Pre istotu "duskosl@zoznam.sk"
_________________
Xantia 1.9 TD break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Akela



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Slovensko - Stará ¼ubovňa

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 11:39 pm    Předmět: Citovat

Zabudol som rok výroby: 1996 vraj december (prosinec)
_________________
Xantia 1.9 TD break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út leden 23, 2007 12:09 am    Předmět: Citovat

Posílám, snad ti to pomůže.
MíraCB
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)