Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

prodej maziv a provoznich kapalin
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Nabídka pro členy Xantiaclubu
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 9:13 pm    Předmět: Citovat

PaM napsal:
šedivák napsal:
už sem jezdil na LHM od Totalu, Agipu, Aralu a Valvolinu a žádnej problém Wink


Jo jo, už sem slyšel že někdo jezdí i na LHM Rolling Eyes

já teda jezdím na naftu Laughing

ale s tím lejem do převodovek je to pravda. Jedině Total Transmision BV ...

dával sem od Valvoline jednou, a vůbec to nechtělo řadit , ale specifikace byla naprosto stejná .... Idea


Po kolika KM se meni vlastne olej v prevodovce,po 120 000km?? Cool
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 9:18 pm    Předmět: Re: nepleteš si to tu s Annoncí Citovat

jira napsal:
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
člověče běž si dávat inzeráty někam jinam. Si to tu nějak pleteš, nebo to snad dáváš clubistům za polovic Question Question Question


Nerozciluj se...To skodi.Je demokracie a kazdy ma pravo tu byt.Kdyby tu nekdo nebyl zadany,tak se o to spravci teto www davno postarali!!!
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 9:19 pm    Předmět: Citovat

Akorat mi u tech tvych produktu celkem chybi fotky...To klientum hodne pomuze Cool Budu se tesit na brzke doplneni a nejake vyhody pro nas Very Happy Razz
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
eriq



Založen: 2.10.2007
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 9:21 pm    Předmět: Citovat

nektere fotky se blbe shani ale jasny, chapu, doplnim ... nejake slevy vymyslim, musim to jeste promyslet ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 9:32 pm    Předmět: Citovat

eriq napsal:
nektere fotky se blbe shani ale jasny, chapu, doplnim ... nejake slevy vymyslim, musim to jeste promyslet ...


Budeme se tesit Very Happy
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jira



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 306
Bydliště: Vodňany

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 9:44 pm    Předmět: Re: nepleteš si to tu s Annoncí Citovat

vytacyt napsal:
jira napsal:
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
člověče běž si dávat inzeráty někam jinam. Si to tu nějak pleteš, nebo to snad dáváš clubistům za polovic Question Question Question


Nerozciluj se...To skodi.Je demokracie a kazdy ma pravo tu byt.Kdyby tu nekdo nebyl zadany,tak se o to spravci teto www davno postarali!!!


Vytacyt, s mě neviděl ještě rozčilenýho Wink , sem ještě nikdy nebyl, ale určitě to Standa nezakládal pro takováto boží hovada

eriq Zaslal: po říjen 29, 2007 9:04 pm Předmět:

--------------------------------------------------------------------------------

Jira, mas nejakej problem? Tohle tema tu Holfi zalozil pro tyto ucely, tak pokud mas nejakej mindrak, vysmahni jinam.
-------------------------------------------------------------------------------
ostatně si myslím, že Holfi už tak trochu chudák rezignoval.Ale především to sere mě,když to tu někdo zavšiví kšeftem.
Chlapci název je PORADNA.
--------------------------------------------------------------------------------
to Eriq - už nemusíš mít silná slova, už jsi mě o chování hovada přesvědčil.

Jó, když to tu byla rozumná diskuze, to byly časy ...
_________________
jira - 1.9 TD 93
C5 2.0 HDI AUTOMAT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
eriq



Založen: 2.10.2007
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 11:30 pm    Předmět: Citovat

Jira, ani nepotrebuji silna slova, protoze komunikace s clovekem ktery me tu bezduvodne nadava do bozich hovad opravdu nema smysl. Mozna by ses mel clevece nestastny nechat vysetrit na Turetuv syndrom. Neznam te, ale podle stylu vyjadrovani mam asi cest s nejakym remeslnikem s nedokoncenym ucnakem. Diskuzni forum je od toho aby tu lidi jak sam rikas svobodne mluvili o cemkoli, vzhledem k tomu ze se toto tema jmenuje NABIDKA PRO CLENY XANTIACLUBU, asi jsi tomu nerozumel cesky a madarsky a svahilsky to tu neni bohuzel. Pokud se ti to tu nelibi, tak to necti a jdi proste jinam a neprud tu normalni slusny lidi. Taky nechapu proc tu vyjadrujes postoj Holfiho se kterym normalne komunikuju takze pokud by ho neco takovyho jak ty rikas sralo, jiste by mi to prinejmensim naznacil. To by asi stacilo a ocenim kdyz tohle konkretni tema usetris svych stupidnich komentaru, k tomuto ucelu urcite Holfi toto nezakladal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Holfi
Admin


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 64
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2007 12:13 am    Předmět: Citovat

Pánové, prosil bych v mezích slušnosti bez osobních ataků. Tahle rubrika vznikla, aby ste měli možnost něco nabídnout pro ostatní členy. Jak výhodné jednotlivé nabídky sou, to a posoudí každý sám, ale vždy zde mezi námi platilo pravidlo slušného chování. Nechci a nebudu dělat žádného sudího. Jestli máte potřebu se urážet, vyřiďte si to přes osobní poštu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2007 12:37 am    Předmět: Citovat

Jiro:ja nechapu opravdu o co ti jde???Jak rikal eriq,pokud se ti to nelibi,tak to necti a nereaguj.Urcite se tu najde spoustu lidi,kteri budou chtit znat a videt nabidku eriqa pripadne neco objednat!!!!

Tento server je velice dobry a kazi tu nejaky nadavani do vseho mozneho..Jsou tu perfektni lidi,kteri radi poradi ci nabidnou...Proc taky nenadavas lidem z inzerce trebas???Nebo na netu ruznym firmam,ktery maji stejny vyrobek,ale za jinou cenu???TADY NENI ZADNY MONOPOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2007 8:47 am    Předmět: Citovat

šedivák napsal:
už sem jezdil na LHM od Totalu, Agipu, Aralu a Valvolinu a žádnej problém Wink

Jezdit se dá na ledaco, ale kdyby jsi četl pozorně, tak by jsi viděl o kterém případě to uvádím, nebo ty máš ještě jednočinné čerpadlo s kostkou k servu?
Píšu to tam hlavně pro ty, co mají modely r.v.93-94 bez zamykacího mechanismu a použijí jiné LHM než Total. Tyto modely se při teplotě pod 5C odmítají zvednout a začne se zasekávat servo. Pak se začnou měnit čerpadla a kostky a koho by napadlo, že je to kapalinou? Dvojité čerpadlo toho spolkne daleko více, ale po skušenostech s obyč-starou hydraulikou již nepoužívám náhradu (kapalinu opr. autor) LHM jinou než Total. A myslím si že jsem těch kapalin odskoušel hodně, včetně Lucas a taky špatně.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999


Naposledy upravil Josef 2. dne út říjen 30, 2007 9:24 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
šedivák



Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 48
Bydliště: N. Borek

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2007 10:03 am    Předmět: Citovat

Wink
_________________
X1 2.1TD BREAK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2007 12:24 pm    Předmět: Citovat

Nezlob se na mne Jiro,ale musim se zastat plně Erika,ma uplnou pravdu,kdyz je to nabidka tak je to nabidka,tak tady nemusis nikomu nadavat do hovad,to mi dost zavani diskriminaci,a je to uplne zbytecne,myslim si,ze se ani neznate,tak je zbytecne a´by jste si tu nadavali a tak to tu"zavšivovali"sprostárnama,je to zbytecny,tvuj vypad proti nemu je podle mne naprosto neopravneny,ale do toho ja nevidim.
Nekdy se mi zdaly tvoje prispevky tak trochu "přednasraný",a to docela bez důvodu,ale to je jen muj nazor,a nikomu ho nenutim,jen to tu rikam.Zdar JiRaY
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2007 12:43 pm    Předmět: Citovat

JiRaY napsal:
Nezlob se na mne Jiro,ale musim se zastat plně Erika,ma uplnou pravdu,kdyz je to nabidka tak je to nabidka,tak tady nemusis nikomu nadavat do hovad,to mi dost zavani diskriminaci,a je to uplne zbytecne,myslim si,ze se ani neznate,tak je zbytecne a´by jste si tu nadavali a tak to tu"zavšivovali"sprostárnama,je to zbytecny,tvuj vypad proti nemu je podle mne naprosto neopravneny,ale do toho ja nevidim.
Nekdy se mi zdaly tvoje prispevky tak trochu "přednasraný",a to docela bez důvodu,ale to je jen muj nazor,a nikomu ho nenutim,jen to tu rikam.Zdar JiRaY


Moje rec!!!A myslim,ze bys mu mel OMLUVIT JIRO!!!!!!!!!
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jira



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 306
Bydliště: Vodňany

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2007 7:09 pm    Předmět: Re: nepleteš si to tu s Annoncí Citovat

vytacyt napsal:
jira napsal:
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
člověče běž si dávat inzeráty někam jinam. Si to tu nějak pleteš, nebo to snad dáváš clubistům za polovic Question Question Question


Nerozciluj se...To skodi.Je demokracie a kazdy ma pravo tu byt.Kdyby tu nekdo nebyl zadany,tak se o to spravci teto www davno postarali!!!


Tak chlapcí,jak je to s tou demokracií.
za 1.
- snad jsem v duchu demokracie, asi ne vaší, vyslovil názor, za kterým si stojím. Není to tu reklamní oddělení. Inzerce je opravdu na jiném místě těchto stránek. Nevyháněl jsem erikvua, ale odkazoval jsem ho na jinou plochu s jeho reklamou.

za 2.
- s vyháněním začal snad někdo jiný. Cituji : " Jira, mas nejakej problem? Tohle tema tu Holfi zalozil pro tyto ucely, tak pokud mas nejakej mindrak, vysmahni jinam." . Proto jsem začal urážet ta boží stvoření, za čož se jim omlouvám, že jsem je srovnal s hulvátem.

za 3.
- jsem hovado s titulem a neurážej mnou chudáky řemeslníky, kterých si na rozdíl od tebe vážím, a chodím za nimi pro moudra.
Co se TS týká, tak ho nějak dobře znáš. Každý má něco vrozené. Já mám naštěstí vrozenou šikovnost a ano, inteligenci též. Vidím tvůj úsměv, ale je to tak.

za 4.
- chlapci těším se na další diskuzi s vámi, ale na toto téma již končím.

Mějte se jak se vám ráčí, a holky Xantie vám dobře kráčí, a chovají se bezvadně, a nemusíte brouzdat v této poradně, kde hádají se dvě hovada a ucpaná je z toho celá poradna. Wink
_________________
jira - 1.9 TD 93
C5 2.0 HDI AUTOMAT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2007 7:14 pm    Předmět: Re: nepleteš si to tu s Annoncí Citovat

jira napsal:
vytacyt napsal:
jira napsal:
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
člověče běž si dávat inzeráty někam jinam. Si to tu nějak pleteš, nebo to snad dáváš clubistům za polovic Question Question Question


Nerozciluj se...To skodi.Je demokracie a kazdy ma pravo tu byt.Kdyby tu nekdo nebyl zadany,tak se o to spravci teto www davno postarali!!!


Tak chlapcí,jak je to s tou demokracií.
za 1.
- snad jsem v duchu demokracie, asi ne vaší, vyslovil názor, za kterým si stojím. Není to tu reklamní oddělení. Inzerce je opravdu na jiném místě těchto stránek. Nevyháněl jsem erikvua, ale odkazoval jsem ho na jinou plochu s jeho reklamou.

za 2.
- s vyháněním začal snad někdo jiný. Cituji : " Jira, mas nejakej problem? Tohle tema tu Holfi zalozil pro tyto ucely, tak pokud mas nejakej mindrak, vysmahni jinam." . Proto jsem začal urážet ta boží stvoření, za čož se jim omlouvám, že jsem je srovnal s hulvátem.

za 3.
- jsem hovado s titulem a neurážej mnou chudáky řemeslníky, kterých si na rozdíl od tebe vážím, a chodím za nimi pro moudra.
Co se TS týká, tak ho nějak dobře znáš. Každý má něco vrozené. Já mám naštěstí vrozenou šikovnost a ano, inteligenci též. Vidím tvůj úsměv, ale je to tak.

za 4.
- chlapci těším se na další diskuzi s vámi, ale na toto téma již končím.

Mějte se jak se vám ráčí, a holky Xantie vám dobře kráčí, a chovají se bezvadně, a nemusíte brouzdat v této poradně, kde hádají se dvě hovada a ucpaná je z toho celá poradna. Wink


Napsal si to moc krasne...Jsem rad,ze toto tema muzeme zas uzavrit a bavit se o necem jinem.Jinak ten posledni citat byl fakt krasny,to se ti povedlo Razz
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Nabídka pro členy Xantiaclubu Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)