Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

re: turbo

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
libor bx



Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Opava

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 6:26 pm    Předmět: re: turbo Citovat

Tak abych taky ja přispěl s trouškou do mlýna, při běžném provozu na okreskách není problém 120km/h, při jízdě na dálnicí normál 140 - 150km/h a rozkoulet se mi to podařilo na dálnici na 185km/h údaj tachometru 180km/h údaj navigace mám to ale na 185/65R15. Myslím si že na stařenku (1993) 260000km (údaj tach.) je to slušné. Ale taky si myslím že mi turbo už netáhne tak jak by mělo. Ale tobě poradím v prvé řadě zkontrolovat celý systém sání vzduchu vč. intercooleru. Já jak jsem to koupil jsem měl problém s hadicí která jde z nárazníku do vzuch. filtru. byly v ní po havarce povolené takové drátěné kroužky a jak motor potřeboval sát vzduch tak se stahovala a průtok neby takový jak byl měl být. Hodně taky záleží který máš r.v. a jestli máš uplně obyčejnou klaqsiku a nebo jestli už tám maš jäger ventil a elektroniku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)