Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

termostat a teplo

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kuffy



Založen: 26.9.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: rožňava, slovensko

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2008 5:31 pm    Předmět: termostat a teplo Citovat

Takže dnes som vyriešil iba spolovice problém s teplom motora a kúrením. Trápilo ma, že pri raòajších nízkych teplotách sa môj motor 2,0 Hdi nezohrial viac ako na 70-75 stupòov ani po 50 km. Tak som vošiel na web www.mjauto.cz, kde som v katalógu febi našiel termostat s hodnotou 87 stupòov C a objednal ho. Dnes bola vonkajšia teplota kdesi okolo 7 stupòov a po výmene, kedy som vybral termostat s hodnotu 83 stupòov C dal nový, po 5 km už bola teplota 1 mm pod hodnotou 90.Krásne bolo vidno ako otvára a zatvára.A to teplo v kabíne...proste pocit zadosučinenia. Ešte ma čaká oprava bufíka, ktorý som tiež vybral a hodlám ho spojazdni. Možno aj toto niekomu z Vás pomôže odstráni podobný neduh u svojej xantušky. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2008 5:57 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, to jsi tam dával ten MEYLE 87st.?
http://katalog.mjauto.cz/detail.phtml?kod=bS1R05KIP&

Zkus dát vědě až budeš mít dlouhodobější zkušenosti. Docela mě to zajímá. V bufíku jsem v létě měnil žhavící svíčku a rozhýbával turbínu - fungoval. Dneska jsem to měl zase rozdělaný, protože ta potvora už zase nejde. Svíčka Ok, turbína se točí úplně krásně a ta potvora pořád stávkuje. Asi mi nezbyde než jít na diagnostiku a máznout případné chyby. Mám D3W Z.
Jarda
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)