Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Misky (hrnce) horního uložení předních pístnic

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Voloďa



Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 5:09 pm    Předmět: Misky (hrnce) horního uložení předních pístnic Citovat

Zdravím všechny Xantiáky.
Přátelé, mám problém. Sháním na Xantku I 2.0i 8V s HYDRAKTIVEM, r.v. 1995, obě misky (hrnce) horního uložení předních pístnic (upevnění ke karoserii a zároveò segment pro přišroubování koule. Vzhledem k hydraktivu potřebuji tyto díly se závitem o průměru 14 mm - pro převlečnou matici trubky hydrauliky (matka na klíč 17 mm). Trubka hydrauliky má vnější průměr 10 mm.
Moje hrnce jsou z podběhu značně zkorodované, tak mám obavy, aby se neutrhly.
Pokud byste někdo měl, a za rozumnou cenu, vytrhli byste mi trn z paty. Případně uvítám i tipy nebo rady, kde bych slušné starší sehnal.
Případné odpovědi, prosím, pište buď přímo sem, nebo poštou členů, nebo na e-mail vol.petr@seznam.cz, a nebo na mobil 776 61 61 22.
Předem díky všem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)