Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Výfukové potrubí

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
maara



Založen: 23.12.2006
Příspěvky: 15
Bydliště: PRAHA 10

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 11:36 am    Předmět: Výfukové potrubí Citovat

Ahoj, měl jste někdo problém s bručícim výfukem? Jednu netěsnost už jsem opravil. Bylo to za katalyzátorem v té spojce, ale pořád to bručí, teď zepředu což předtím nebylo poznat. Doufám že je to v předepnutém spoji - vlastně takový kulový kloub. Hned za svody z motoru, cca 10cm před lambda sondou (mám i dost vysokou spotřebu). A ptám se, je tam nějaký těsnící grafitový kroužek, nebo to těsní kov na kov a je to jen stažené dvěma šrouby přes pružinky? Pokud jste to někdo rozebíral prosím napište.
Dík Maara / X1 94r. 1.8i - 8V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 11:41 am    Předmět: Citovat

a co katík? Já ho měl vysypanej a taky to "bručelo" no spíš cinkalo Evil or Very Mad tak sem dával novej
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maara



Založen: 23.12.2006
Příspěvky: 15
Bydliště: PRAHA 10

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 11:46 am    Předmět: Citovat

Ne ne, katík je vpohodě, koukal jsem do něho - krásně bílá mřížka. Bručí to jen v tahu, prostě z toho cejtim že se to tlakem někde dere ven.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 11:56 am    Předmět: Citovat

achá, tak jedině vošahat, no....jinak nevím. CO to je "velká spotřeba"?
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maara



Založen: 23.12.2006
Příspěvky: 15
Bydliště: PRAHA 10

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 12:16 pm    Předmět: Citovat

Tak blbne mi standardně palivoměr, na něj se chystam taky Smile No ale nalil sem tam 65l a po 650km co mi svítilo 90km hladový oko sem to radši natankoval. Takže 10l je dost a to nejezdim víc jak 130 -140. (měřil jsem to samozřejmě víckrát..) jednou jsem na hladový oko do vyjetí ujel 150km ale i kdyby to v tý nádrži bylo tak pod 9l/100km se hrubejma počtama nedostanu Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 12:31 pm    Předmět: Citovat

spotřebu počítej na plnou nádrž a né na rezervu...... no já mám standardně spotřebu cca 8,8 a jezdím o chlup rychlejc než ty. ALe mám 16V....
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DPD



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Kamýk nad Vltavou

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 12:35 pm    Předmět: Citovat

Zrovna vcera mi menili tesneni mezi parozim a katalyzatorem. Jak je to resene nevim, nechal jsem to na servisu. Jen se zminili, ze mozna bude problem povolit srouby a ze nove tesneni stoji 2000 CZK (coz se mi zda na neoriginalni servis dost, ale asi to bude pravda...).

Brucelo to jak pises - pri akceleraci a taky kdyz jsem nastartoval studeny motor - za tepla to nebylo tak slyset. Jinak maly tip: Problemy s vyfukem vzdycky diagnostikuju u pokladny u Makro pumpy - je tam maly prostor, takze se to pekne odrazi a vzdy kdyz platim, tak slysim, jestli je vyfuk OK nebo ne Laughing
_________________
XA2 Break, 2.0i 16V, Exclusive, Admiral Blue (KNCB), r.v. 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
maara



Založen: 23.12.2006
Příspěvky: 15
Bydliště: PRAHA 10

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 12:50 pm    Předmět: Citovat

Ty právě povolit nejdou vůbec, už jsem rozhodnutej je uzříznout, ale musí to na rampu jinak se k tomu člověk nedostane. A to tesnění pokud nějaký na výfuk na webu najdu, stoji cca 130Kč !!! http://www.pop-art.cz/WbaPrdCatalogView.ASP?PrcRc=3&PoaRc=13833&PoeRc=12269&Serie=1&Pl1Rc=957&Pl0Rc=40&ShoPr=1&SelCat=0&SelClr=0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DPD



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Kamýk nad Vltavou

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 7:01 pm    Předmět: Citovat

Tak to me chlapi z Elsamu bud uz zacinaji natahovat anebo mi tam dali original nebo nevim... Jakmile to zacnou delat bez papiru z ruky do ruky, tak v tom neni prehled... Asi po nich priste zase budu chtit papir s rozepsanymi dily a cenou za praci. Jenom abych je tim nena***, uz jsem u nich docela znamej zakaznik. Kdyz mi odesel stahovac PP okna, tak mi tvrdili, ze novy stoji 7000 CZK, Benex ma Valeo za 4000 CZK, nakonec jsem si sehnal z vrakace za 1500 CZK, takze uz se mozna zacinaji kazit a bude cas zmenit servis...
Na http://www.vyfuky.cz/katalog.php?z=7&jmeno=CITROEN&t=111&typ=Xantia&p=1&palivo=Benzin&m=2.0i+-16V&d=02415288 maji ceny odpovidajici tomu, co pises ty.
_________________
XA2 Break, 2.0i 16V, Exclusive, Admiral Blue (KNCB), r.v. 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)