Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nízké ltáčky při zapnuté klimě
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
misak-plysak



Založen: 15.4.2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Vlašim

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 7:10 pm    Předmět: Citovat

Já když si pustim klimu, tak trošku poklesne výkon, to je fakt. Ale i když stojim, tak jsou otáčky pořád stejný, cca 750ot/min. Akorát občas si ten motor jakoby přidá. Jako kdybych lehce sešlápnul pedál. Vylítne to cca na 1400ot/min ale nic se neděje, chldí to dál a je to v poho. Ale když se tak o tom bavíte, tak by mě zajímalo, jestli je možný, aby klima občas "odpočívala" někdy se mi stane, že to přestane foukat studeně a asi po minutě nebo dvou to zase začne chladit jak má. Klima je asi před 4 měsícema doplněná.
_________________
XANTIA HDi Break Hydractive Exclusive - Xantie roku 2010
XANTIA 2.1TD Break Hydractive 136PS - mrtvá... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
roliva



Založen: 14.5.2007
Příspěvky: 573
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 10:30 pm    Předmět: Citovat

Objem chladiva se liší asi podle motoru. Moje 1.9TD z 98 má 825g náplně. Možná, když někomu foukne nějaký rádoby odborník za pár korun víc chladiva, začne to dělat problémy, je to ale doměnka. V přístroji na desinfekci a doplnění klimy se zadá typ auta a motoru a ono to vyhodí údaj o objemu chladiva. Cool

A to chladí jak má všem...
_________________
Xantia2 1,9 TD berline Gris Graphite

http://www.xantia.estranky.cz
http://www.beaglebuddy.estranky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)