Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Plovak v nadrzi/kontrolka rezervy

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 9:27 am    Předmět: Plovak v nadrzi/kontrolka rezervy Citovat

Vymenoval jsem zarovky v palubovce a v zapalu boje jsem prhledl, ze mi nesviti rezerva, ktera driv fungovala. Musel jsem ale natankovat a ted je riziko, ze nekde zustanu stat. Kde najdu plovak nadrze a kterej drat je od kontrolky abych vynutil prazdou nadrz a mohl po konzumaci nekolikati meprobamatu opakovat rozborku palubovky?

Doufam jeste, ze rezerva ma beznou kontrolku a ne LEDku a zavada tudiz neni nejakej prelomenej drat, nebo kontakt v kabelazi.....

Nemate nekdo obr. s popisem kontrolek? Abych se priznal, tak poradne ani nevim, co vsechno mi ma na palubovce svitit....
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 11:23 am    Předmět: Citovat

No tady òáký kontrolky sou. Jinak plovák nádrže je v nádrži pod pravým zadním sedadlem Wink ale zkus juknout eště sem
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad


Naposledy upravil Buchta dne čt červenec 12, 2007 11:17 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 11:30 am    Předmět: Citovat

Tak to vypada, ze mi asi fungujou vsechny. Pod sedacku jsem se koukal, ochmatal peclive koberec jestli nekde nenahmatam vicko a nic, budu ho muset nejak vysapat...
Ty zavady se mne netykaji, X1 (alespon ta moje) nema palivomer priletovanej, ale prisroubovanej zevnit a o plosny spoj se opiraji takovy plechovy mustky.
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 11:36 am    Předmět: Citovat

no jeden kus tam psal něco, že mu to blbo pod sedačkou.....jo Medvěd, 4tej od shora....
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2007 8:30 am    Předmět: Citovat

Buchta napsal:
plovák nádrže je v nádrži pod pravým zadním sedadlem

Opravdu tam je Very Happy Ja ho hledal uprostred, ale je pod prednim kobercem, vpravo u drzaku sedacky. Opet jsem narazil na jednoduchy problem - neumim sundat ten plast pod sedackou abych vycvakl vicko. Z leve strany je jen namacklej na sroubu vpravo nad vickem je jakoby prisroubovanej sroubem, kterej je pod nadrzi. Jakym figlem se sundava? Bral jsem hrubou silou, vic nemam odvahu...
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2007 8:47 am    Předmět: Citovat

Pavel56 napsal:
Buchta napsal:
plovák nádrže je v nádrži pod pravým zadním sedadlem

Opravdu tam je Very Happy Ja ho hledal uprostred, ale je pod prednim kobercem, vpravo u drzaku sedacky. Opet jsem narazil na jednoduchy problem - neumim sundat ten plast pod sedackou abych vycvakl vicko. Z leve strany je jen namacklej na sroubu vpravo nad vickem je jakoby prisroubovanej sroubem, kterej je pod nadrzi. Jakym figlem se sundava? Bral jsem hrubou silou, vic nemam odvahu...

Tak tady nemůžu sloužit, znám to je n z BX, u XA sem eště takovejdle problém neměl. ALe von se někdo najde, kdo poradí, vydrrrrž. Wink
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pucholt



Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 268
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2007 10:02 am    Předmět: Citovat

Pavel56 napsal:
...neumim sundat ten plast pod sedackou abych vycvakl vicko. Z leve strany je jen namacklej na sroubu vpravo ...

...a na levém šroubu je taky jen nacvaký. Jen tam je kruhový otvor a líp sedí. Jak odloupneš víčko co kryje otvor s čerpadlem a plovákem, je tam ruční matka, povoluje se proti směru hod.ručiček. Ale sundavá se dost blbě, musíš vzít tupý šroubovák a kladívko. Nebít do jednoho místa, ale střídat to aby matka nepraskla. Jak se odlepí, tak už to pak jde. Je dobré odmontovat tu půlku zvednutého sedadla, získáš tím víc místa, pro manipulaci.
Při zpětné montáži si dávej pozor aby správně sedlo těsnění a aby to nebylo přes závit.
A při zkoušení plováku je dobré vědět, že ukazovatel v palubní desce má pamě a nereaguje hned na posun plováku. Je to proto, aby v zatáčkách ručička palivoměru neskákala jako klokan v pubertě. Takže ručička reaguje na pohyb plováku se zpožděním, až když chvíli stojí na místě. Vypnutím a zapnutím klíčku ukáže stav při zapnutí.
P.S. V palubní desce jsou jen žárovky, diody najdeš až v C5
_________________
Citroën Xantia 2.0 HDI 2000
Citroën Xantia Break 18i 8V 1996
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)