Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vypínání motoru

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rene32



Založen: 9.12.2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2006 9:04 pm    Předmět: Vypínání motoru Citovat

Zdravím,mám takovýto problém, po nastartování mi motor teď už sice drží volnoběžné otáčky, které ovšem scela nekomfortně kolísají a při zapnutí ventilátoru topení spadnou. Krokový motorek jsem vyčistil, aplikoval jsem přípravek na pročištění palivové soustavy, vyčištěny všechny kontakty, daná nová baterie atd. Víte někdo co by to mohlo být? Sad Sad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holfi
Admin


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 64
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2006 2:03 pm    Předmět: Re: Vypínání motoru Citovat

Někde sem četl že podobný problém byl způsoben špatným ukostřením počítače. Zkus se na to podívat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rene32



Založen: 9.12.2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2006 10:00 pm    Předmět: Vypínání motoru Citovat

Takže dobil jsem baterku, vyměnil palivový filtr, vyčistil krokový motorek a komplet sání a zatím je to dobrý. Uvidíme časem. Ještě se ozvu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rene32



Založen: 9.12.2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so prosinec 16, 2006 12:22 pm    Předmět: Vypínání motoru Citovat

Takže jsem zase tam, kde jsem byl. Zajimávé na tom všem je že to dělá jen když dojíždím nádrž. Takže bych si tipnul, že problém bude asi tam. Potřeboval bych poradit, jestli měl někdo venku nádrž, to znamená zda jde odkalit zespoda, nebo ji musím vymontovat a tak. To ukostření počítače najdu kde ? Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukas



Založen: 1.2.2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Doksy u Kladna

PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 12:33 am    Předmět: Citovat

neboj, mám podobnej problem... Break 97, 1.8i... občas při druhém startu motor neustále chcípá, hafo rychle klesají otáčky a nepomůže ani dlouhá jízda (to už to tolik nechcípá, ale otáčky jsou cca 500=těžký volant a nahovno brzdy) ... zítra s ní jdu na diagnostiku, tak uvidím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lukas



Založen: 1.2.2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Doksy u Kladna

PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2007 2:48 pm    Předmět: Citovat

mno problem je vyresen... byla prý zasraná škrtící klapaka.. v kladenským citroenu , tuším autoschwab.cz, mi ji za 3kila chemicky vyčistili a je klid (když připočtu 490 za diagnostiku a kontrolu auta ve značkovým servisu se zárukou, tak cena není zas tak špatná, ne??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)