Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Imobilizer a žhavení

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nanarchie



Založen: 29.6.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 9:24 am    Předmět: Imobilizer a žhavení Citovat

Potřebuji radu ohledně zablokovaného kodoveho startováni(svítí současně zelená i červená dioda) a současně mi přestalo fungovat i žhavení. jedná se o xantii 1.9td r.v 96. Někde jsem četl,že při bloklém imobilizéru ty dvě současně svíticí diody signalizují,že nekomunikuje řídící jednotka s klávesnicí,ale co stím má společné to žhavení.Nevíte někdo jestli nemají tyto dva systémy nějaké společné místo,kde by byl problém?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nanarchie



Založen: 29.6.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so červen 30, 2007 5:22 pm    Předmět: Citovat

odpovím si sám.Po týdnu hledání jsem objevil pod levým blatníkem jeden zelený drát,který byl jakoby nafouklí.Když jsem s ním začal manipulovat tak jsem zjistil,že je uvnitř uplně vyhnilý.Po spojení je vše funkční.akorát jsem ještě vyřadil kodové startování,které stejně akorát obtěžuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivon



Založen: 17.7.2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Nový Bor

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2007 7:05 pm    Předmět: Citovat

nanarchie napsal:
odpovím si sám.Po týdnu hledání jsem objevil pod levým blatníkem jeden zelený drát,který byl jakoby nafouklí.Když jsem s ním začal manipulovat tak jsem zjistil,že je uvnitř uplně vyhnilý.Po spojení je vše funkční.akorát jsem ještě vyřadil kodové startování,které stejně akorát obtěžuje.


Prosím Tě, potřebuji radu: Jak se kódování vyřazuje z činnosti nebo respektive zařazuje opět do činnosti. Koupil jsem Xantii a svítí pořád zelená. Je třeba znát původní kód nebo nějaký universální? Nikdo mi neporadil. Díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)