Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Při brzdění si "prdne"

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr_S



Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha/Čelákovice

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 7:26 am    Předmět: Při brzdění si "prdne" Citovat

Ahoj.
Koupil jsem Xantii II 1.8 16V, chvíli jsem s ní jezdil a dobrý, ale teď se mi stává, že když se dotknu brzdového pedálu, ozve se zvuk jako by si krátce "prdla". Zdá se mi, že se to dělá spíš, když při tom hýbu zároveò volantem. Nevíte čím by to mohlo být?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Žulda



Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 8:34 am    Předmět: Citovat

Sice nevím čím to je, ale dělá mi to už asi 3 roky, občas přestane. Ale všechno kolem hydrauliky mi funguje.
_________________
Žulda
Honda Jazz 1.4 Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kedy



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 10
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 9:58 am    Předmět: Citovat

Jo , jo taky si moje loď občas prdne - už se to tu probíralo dělá to asi spoustě lidí - někde jsem tuším zaslechl názor že to může být jakasi nečistota v systemu ale odplaví se jinam a pak to přejde , ovšem za čas se to zas objeví - myslím že to tak bude aspoò u mě to takhle chodí...
_________________
X2 BREAK 1.8I 16V 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 12:28 pm    Předmět: Citovat

Me to dela pouze v pripade, ze mam zabrzdeno ruckou, stojim na brzde a nastartuju. V beznem provozu nikdy.
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 2:03 pm    Předmět: Citovat

Sem tam v různých obdobích taky prdne při sešlápnutí pedálu,někdy mám klid i půl roku-rok.Takže neřeším,prý to může být nečistota nebo snad sjetý brzdový válec,to jsem teda vyčetl,ale jestli tam máme brzdový válec nevím,ani to nechci vědět Embarassed Taky jsem odpustil 2-3 deci z od každého brzdiče,ale pomohlo to jen na chvíli,jako by se případná nečistota pohnula-je ale fakt že od toho odpuštění LHM z brzd se to téměř vytratilo,říkám snad rok nic,až teď párkrát sotva slyšitelné prdnutí a už je zas klid,takře beru zpět možná to"puštění žilou"z brzdového okruhu mělo účinek-možná.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)