Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kulicka u korektoru - rozmery.

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2007 1:31 pm    Předmět: Kulicka u korektoru - rozmery. Citovat

Mam nove kloubky ke korektorum a presto mi vzadu spadava, kulicka je tak orezla, ze jsem ji musel "oblozit" lepici paskou auto ted konecne drzi (driv pres noc zadek spadl), ale toto neni muj styl oprav. Na www.citroeny.cz jsem vycetl, ze snad lze pouzit kloubek karburatoru k zigulu, ktery stoji par korun, ale zigulacka prodejne je v nasem regionu netusim kde. Nemate nekdo vykres, nebo alespon spravny prumer kulicky a jak je to dal uchyceno v korektoru? Auto se musi denne tocit, takze si nemuzu dovolit to rozklofat a pak si hrat na soustruznika Smile
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frenk



Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 122
Bydliště: Kněževes u Rakovníka

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2007 3:28 am    Předmět: Citovat

Prumer je 8mm. Jedna kulicka je nanytovana na raminku korektoru, druha je soucasti raminka (dratu) na zkrutne tyci. Bohuzel lepsi detail nemam. Nahled na http://www.xantiaclub.cz/image/200504152351_P1000176upr.jpg
Frenk
_________________
Xantia Break 1.8/8/LFZ/Ecu MM/AirBag/ABS/PP/LPG/ET15/15"/zelena/26.7.1995
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2007 11:32 am    Předmět: Citovat

Dik, to mi staci, prumer mam, ty limecky domerim. Mozna se povede sehnat raminko korektoru, takze pripravim v klidu doma na ponku a pak udelam akci kulovej blesk Very Happy Very Happy
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)