Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

montaž nového DO ovladače

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mirdzej



Založen: 2.6.2007
Příspěvky: 2
Bydliště: chbany

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2007 2:03 pm    Předmět: montaž nového DO ovladače Citovat

Zdravím všechny příznivce xantií., chtěl bych požádat o radu. Mám Xantii IIr.v1999 1,9 TD. nevím jestli se DO zapojuje do přijímače TEXTRONU, nebo jestli je jiný přijímač na ovládání centralu. chtěl bych požádat o schéma zapojení svorkovnice na co který drát je
zatím díky za odpověď --Mirdžej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jiri



Založen: 10.6.2007
Příspěvky: 6
Bydliště: Kralovice

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2007 8:53 pm    Předmět: Citovat

Zdravím všechny,
také by mě zajímalo jestli někdo už montoval jiné dálkové ovládání k
původnímu DO do XII.Mě taky přestalo najednou fungovat DO,večer jsem
auto zamknul a ráno už šlo odemknout jenom klíčem.Vyměnil jsem baterku v ovládači,udělal synchronizaci ale pořád nejde.Vysílač v klíči
podle testu na televizi vysílá.Mám schéma centrálu jenom na XI, na XII
jsem ještě nikde schéma nenašel,zjistil sem že řídící jednotka centrálu
je u XII spojená nějak s imobilizérem a s vnitřním osvětlením.Radši jsem
se v tom víc nevrtal abych si něco nerozhodil.Podle pročítání článků tady
na fóru jsou mezi xantiaky odborníci,tak věřím že se někdo ozve.Díky

Jirka
Xantia XII,1,9 TD[/i]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 7:02 pm    Předmět: Citovat

Zdravím, výstup na všechny motory centrálu je v textronu na pinech č. 8 a 14 v černém konektoru. Hlídání zavření předních levých dveří je na pin č. 1, pravých předních na pin č. 3, levých zadních pin č. 2 a pravý zadní pin č. 14. Kontrola uzamčení je z levých předních dveří na pin č. 18 a pravých dveří na pin č. 5.
Na pin č. 2 a 10 ve žlutém konektoru jsou připojená směrová světla.
Tolik asi vše k centrálu X II, bojím se ale, že to nikomu moc nepomůže, je to pouze teorie.
MíraCB
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirdzej



Založen: 2.6.2007
Příspěvky: 2
Bydliště: chbany

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 9:41 pm    Předmět: Citovat

Zdar ....díky za odpovéd ale už sem sehnal elektřikáře tak mu to radši přenechám ale dékuji za ochotu ....mirdžej 1,9TD XII.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mr.norman



Založen: 21.4.2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2007 3:40 pm    Předmět: do Citovat

zdravim lidicky, chci se zeptat jestli mate nekdo zkusenosti s timto DO
http://www.levnealarmy.eu/dalkove-ovladani-rj-cz-key-p-357.html
prijde mi to hezci a praktictejsi nez jablotron a jeste je to levnejsi Wink
_________________
Xantia - Activa 2.0i 16.v (1996)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2007 9:42 pm    Předmět: Citovat

CZ KEY nelze pouzit, musis pouzit CZ KEY+ (bez vystrelovaku, pouze privesek) Mam ho v aute, mam pripravenej prispevek na www, ale diky mesicnimu marozeni se zubama jsem ve skluzu. Jen co nakreslim nejak kulturne zapojeni, hned to poslu....

Jinak mne koupe X dost financne vycerpala, takze jsem sel vylozene po cene, ale Jablotron IMHO v pomeru cena/vykon vychazi lepe. (znovuzamceni, jednoduchy alarm atd.) Navic k CZK delavali driv jen takove malinkate ovladace, ktere se mi libily, ale ja uz dostal velkej...
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mr.norman



Založen: 21.4.2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2007 11:08 am    Předmět: Citovat

Pavel56 napsal:
CZ KEY nelze pouzit, musis pouzit CZ KEY+ (bez vystrelovaku, pouze privesek) Mam ho v aute, mam pripravenej prispevek na www, ale diky mesicnimu marozeni se zubama jsem ve skluzu. Jen co nakreslim nejak kulturne zapojeni, hned to poslu....

Jinak mne koupe X dost financne vycerpala, takze jsem sel vylozene po cene, ale Jablotron IMHO v pomeru cena/vykon vychazi lepe. (znovuzamceni, jednoduchy alarm atd.) Navic k CZK delavali driv jen takove malinkate ovladace, ktere se mi libily, ale ja uz dostal velkej...

a z jakeho duvodu nelze pouzivat ten vystrelovak ? (RJ CZ KEY)
_________________
Xantia - Activa 2.0i 16.v (1996)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 3:40 pm    Předmět: Citovat

Vystrelovak je delany na plochy klic koncernu VW, X ma na klicku zebro, takze klic nelze zavrit. Klic jsem pritom ofrezoval excentricky a i tak chybelo par desetin mm. Jedine reseni by bylo navarit profil na strane zaklapeni pres zebrol a opracovat. Potom by to slo, ale je treba pocitat s tim ,ze klic by byl jako kousek nad zlabkem. Nevim jestli jsem to napsal dost jasne, ale seber nekomu vystrelovak od Koktavky a priloz klic z X, bude to jasny. Pokud bude v zime cas obetuju dalsich 60Kc a zkusim navarit. Jestli nekdo mate k masine i cas zkuste... Je treba navic jeste odlitek vyuhlovat o cca 2 stupne! Alespon ja mel k dispozici 2 vystrelovaky a oba "nedoviraly" takze klic byl po zaklapnuti pootevrenej.
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mr.norman



Založen: 21.4.2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 9:19 pm    Předmět: RJ CZ JEY Citovat

takze jestli tomu rozumim tak problem je v tom ze tloustka plocheho vystrelovaciho klice je mensi nez u X a proto je nutne dovarit zebro a nasledne leze klic uplne dovrit, tak to je neprijemne,ale jeste se nabizi varianta zda by slo klic od X vyklepnout z osicky a prendat ho do CZ KEY, akorat by to chtelo najit nejake miry k sirce a hloubce toho pouzdra, pokud by to clovek nechtel mit jako vystrelovak ale nybrz jako klic s DO v jednom, coz je muj pripad
_________________
Xantia - Activa 2.0i 16.v (1996)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 8:42 am    Předmět: Citovat

Ano, je to tak. Pokud ti nevadi, ze to nebude vystrelovak ofrezujes konec na tusim 9x2.5mm strcis do vystrelovaku, zajistis dodanym sroubem a neni co resit. Ja osobne jsem nelikvidoval origo X klic, ale na pokusy jsem si koupil za 60,- odlitek z nej odrezal a odlamal plast a v pripade, ze se to povede udelaji zuby i na samotnem trnu. Pokud by to melo jit "vystrelovat" je treba klic dovarit do roviny zebra a opet opracovat plosku s tim, ze je treba ji udelat pod uhlem, protoze se mechanizmus nezavre zcela (klic je jakoby nepatrne otevreny) a u X klice, kterej je silnejsi je to hodne videt. Kazdopadne diky vetsi sile X klice bude i pri zavrene poloze vycnivat pres obrys. S delkou neni potiz. Lip to posat neumim Wink a kdyz jsem to delal tak jsem samozrejme neporidil zadnou dokumentaci....
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bog-fran



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 10:53 am    Předmět: Citovat

mám otázku,jde k centrálu naprogranovat nový dálkový ovladač?
_________________
r.v.95 1,9TD - už sešrotovaná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barunka



Založen: 23.5.2007
Příspěvky: 43
Bydliště: Klášter nad Dědinou 26

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 4:07 pm    Předmět: Nové DO Citovat

Zdarec Borci. Dnes mám za sebou montáž DO do své XII, 2.0HDi.rv.99 , nebo jsem měl jen jeden origo klíč a chtěl jsem mít dva přívěsky protože se s manželkou perem o klíč. Montáž prováděl autoelektrikář, který dělá zejména Autoalarmy, tuning hi-fi a pod. Je to u nás v HK, pan Gregor Jiří, Na potoce číslo nevím, tel 777184505. Za dvě hodky bylo hotovo Dálkáč je Portman 818 za 990,- (takové kulaté klíčenky)a práce dohromady za 2000,- a jetš mě opravil obě průchodky u zadních dvěří u střechy protože byly polámané dráty, ani nevím od čeho.
_________________
Kdo nevěří ,a tam běží
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
libor bx



Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Opava

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 11:37 am    Předmět: Citovat

bog-fran napsal:
mám otázku,jde k centrálu naprogranovat nový dálkový ovladač?


Já mám polský DO a koupil jsem si nový ovládač a naprogramoval jsem ho tím že jsem musel rozšroubovat tu řídicí jednotku DO a zmáčknout tam takový mikrospínač ( byl tam jenom jeden ) a hned zmáčknout i knoflík na ovládači a bylo sladěno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)