Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

nezvedá se zadek

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
iskiis



Založen: 19.9.2010
Příspěvky: 36
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: út červen 21, 2011 1:52 pm    Předmět: nezvedá se zadek Citovat

přestal se zvedat zadek ale když auto zvednu uplně nahoru nebo uplně dolu zadek funguje ze zoufalství jsem dal auto na opravu do citroenu asi před hodkou oprava prý může stát 500 2000 nebo 15000 tak jsem zvědavej kolik budu cálovat
_________________
X2 BREAK 2.0i 16V 97KW r.v.98
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Holfi
Admin


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 64
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: út červen 21, 2011 1:55 pm    Předmět: Re: nezvedá se zadek Citovat

Co ti na to napsat, řešilo se to tu milionkrát, Oprava na 10 minut pro neznalého, kdybys trochu četl najdeš to tu snadno. Zkus vyhledat třeba článek "Výměna plastových táhel korektoru" na stránkách Xantiaclubu.

iskiis napsal:
přestal se zvedat zadek ale když auto zvednu uplně nahoru nebo uplně dolu zadek funguje ze zoufalství jsem dal auto na opravu do citroenu asi před hodkou oprava prý může stát 500 2000 nebo 15000 tak jsem zvědavej kolik budu cálovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
iskiis



Založen: 19.9.2010
Příspěvky: 36
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: út červen 21, 2011 3:00 pm    Předmět: Citovat

tak už je to v cajku chtějí 600kč byla vypadlá tyčka korektoru
_________________
X2 BREAK 2.0i 16V 97KW r.v.98
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PaM



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 880
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st červen 22, 2011 7:12 am    Předmět: Citovat

to plastové táhlo stojí 70,- kč, tak si jim dal 530,- kč za 1 minutu práce Wink
_________________
Plním koule na Citroëny, servis hydropneumatiky ... Tel: 602941954, Brno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
iskiis



Založen: 19.9.2010
Příspěvky: 36
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: st červen 22, 2011 7:45 am    Předmět: Citovat

já vim příště už se na to podívám sám,prosim tě jak je to s tím dofukem koulí je potřeba se o to nějak starat nebo to neřešit auto mám 3 roky a zatím sem se o to vůbec nestaral v citroenu v Děčíně jsem se na to ptal a prý to nemám řešit a navíc že v Děčíně to ani nedělaj s tím mě trošku zarazil
_________________
X2 BREAK 2.0i 16V 97KW r.v.98
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vlastimiln



Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Praha 9 - Černý Most

PříspěvekZaslal: st červen 22, 2011 3:58 pm    Předmět: Citovat

Jak často se staráš u "klasického" auta o tlumiče? Vždy za čas kontrola a případná výměna/oprava toho vadného. Jinak tě čekají další výlohy za díly náprav apod. No, asi tak... Po 3 letech bych nechal koule a hydrauliku vůbec zkontrolovat.
_________________
Xantia Break EXCLUSIVE 2.0 HDi, 109 PS, narozena 09/99, v provozu od 2000


"Jak to má kozy nebo kola, tak s tím budou potíže."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
iskiis



Založen: 19.9.2010
Příspěvky: 36
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: čt červen 23, 2011 4:35 pm    Předmět: Citovat

nechal jsem si před rokem vyměnit lhm a zjistili mi při tom na jedné kouli na zadku že netěsní,auto bylo v pohodě první dva roky ale tenhle rok se pořád něco sere stabilizátor,zadní ložisko,výfuk,přestal zvedat zadek no ale na xantošku stejně nedám dopustit a problémi hned řešim
_________________
X2 BREAK 2.0i 16V 97KW r.v.98
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)