Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Sama si přidává, potvora. Prosím o pomoc.

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mike1108



Založen: 28.5.2007
Příspěvky: 4
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 7:29 pm    Předmět: Sama si přidává, potvora. Prosím o pomoc. Citovat

Zdar lidi, minulý týden jsem si udělal radost a konečně koupil pořádné auto. U ojetiny se počítá s určitou investicí do oprav, ale potřeboval bych poradit co vůbec spravovat. A teď k samotnému problému: při řazení zůstává dlouho motor ve vysokých otáčkách ,než začnou klesat tak na vrcholu vydrží cca 3 vteřiny při každém přeřazení. Jakmile se teplota vody dostane na 85 stupòů, tak smi od sebe otáčky vyletí na 2000, tady chvíli kolísají nahoru dolu, nebo vyletí ke 2500 kde pár vteřin drží a pak pomalu padají zpět. Neděje se to vždy, ale dost často ano. Jakmile teplota spadne k 75 stupòům už se to zklidní a sám si nepřidává, prodleva při řazení však trvá. Mám Xantii 2.1 TD Break. Uctivě prosím o pomoc a nápovědu. V servisu mi zatím nepomohli. Díky a jízdě zdar.
_________________
Citroen Xantia 2.1 TD Break r.v. 9/96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
šedivák



Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 48
Bydliště: N. Borek

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 8:56 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, je to čidlo teploty vody (zelené z boku motoru). Nové stojí cca 500Kč. A nenech se znervóznit, čerpadlo Lucas Epic je nejlepší
Míra
_________________
X1 2.1TD BREAK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misak-plysak



Založen: 15.4.2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Vlašim

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 9:36 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, pokud to dělá při řazení z 1 na 2, tak je to myslim normální. Mám za to, že je to kůli emisim, nebo něčemu takovýmu co se týče vejfukovejch plynů, já už si to nepamatuju přesně.. Tak že by to závada bejt neměla. Z 2 na 3 sem to nezkoušel, protože je tam "zub" mezi 2 a 3, tak to točim cca do 3000ot/min a pak už to leze dolu hned, protože je to přeci jen víc vytočený. A u ostatních rychlostí to nedělá vůbec... Jen z 1 na 2, jak sem psal.
_________________
XANTIA HDi Break Hydractive Exclusive - Xantie roku 2010
XANTIA 2.1TD Break Hydractive 136PS - mrtvá... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
mike1108



Založen: 28.5.2007
Příspěvky: 4
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 4:07 pm    Předmět: Citovat

Zdravím všechny, dnes jsem konečně vyměnil to zelené čidlo a hle: je po problému. Díky moc za rady. Díky za internet a diskuzní fóra. A vám to jezdí Very Happy Laughing Very Happy
_________________
Citroen Xantia 2.1 TD Break r.v. 9/96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)