Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Hřátí auta

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dandulka



Založen: 28.5.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 12:15 pm    Předmět: Hřátí auta Citovat

Dobrý den! Mám několik dotazů, protože si nevím rady. mám Xantii TDi z roku 1997. Když stojím v zacpě začne se mi hřát přes 100 C a když pustím topení tak to sleze pouze na 100C. Do kolika stupnu to muzu ohrat,aby to bylo v pohode?Je 90 C pri normalni jizde v klidu? Mam termostat, ktery spina v 95 C. Mohli byste mi poradit kde je umisteny?Nemohu ho najit:(diky moc Smile Smile Dana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
carp



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 54
Bydliště: BLATNÁ

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2007 9:21 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, teplota do 100C je v pohodě. Jestli se hřeje, koukni jestli Ti fungují ventilátory chlazení, jsou hned za př.maskou. Když pustíš klimu, běží stále. Nemam sice TDI, ale termostat hledej u hlavy motoru, na konci nadice horního vstupu do chladiče. A to houpe!
_________________
carp X1break 1.8
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)