Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

zámky a centrál
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Torek



Založen: 6.12.2006
Příspěvky: 241
Bydliště: Semily

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 7:46 pm    Předmět: zámky a centrál Citovat

Touto cestou prosím Símu i Míru CB a ostatní o radu jak je to se zámky .Mám xantii X1.
Dal jsem si novej centrál kterej chodí zatím velmi dobře pokud je ovládám dálkovým ovladačem.Ale když do zámku strčím klíč tak se někdy stane že odemkne a zamkne ,ale většinou se klíč v zámku protáčí kolem dokola a nezabere,to mě děsí když odejde ovladač tak se nedostanu do auta.A jak je to když odejde akumulátor tak to neodemknu vůbec?Prosím poraďte jak tento problém vyřešit.Nevím jak to funguje jestli klíč něco spíná nebo něčím otáčí.S díky Torek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 8:10 pm    Předmět: Citovat

Øekl bych, že bude problém v samotném klíčku, bude ochozená jeho přední část. Zkus klíč pořádně do zámku dotlačit. Co zámek v druhých dveřích nebo kufru? Tam to funguje normálně? Co náhradní klíč (máš ho)?
Samotný klíč pouze ovládá samotný mechanický zámek, ten potom ovládá mechanizmus zámku s koncákama.
MíraCB
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD


Naposledy upravil MíraCB dne st prosinec 06, 2006 8:40 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 8:37 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, nechal sem si u citroena poslat originál broušený klíč za nehorázný prachy až z daleké Francie a dělá mi to samé. Můj starý ošoupaný otevírá bez problémů. Jak píše MíraCB i mně pomůže klíč důkladně dotlačit a pak už se neprotáčí. Vzhledem k tomu, že je to na rezervním, tak to moc neřeším. Po dotlačení funguje bez problémů. Jak je vidět MíraCB má recept na všechno Very Happy .
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Žulda



Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 8:46 am    Předmět: Citovat

JK, to si asi vyhodil peníze. Mě toto dělalo taky, byl trochu ošoupaný klíč a tím došlo k poškození takového plastového dílku ve vložce zámku, nechla jsem ho vyměnit a je klid a otevírá mi nový i starý klíč.
_________________
Žulda
Honda Jazz 1.4 Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 10:22 am    Předmět: Citovat

Mám rok a půl staré(20.000km) služební Berlingo a stejný problém-klíč se v zámku občas protočí kolem dokola. Taktéž pomůže dorazit klíč.
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Torek



Založen: 6.12.2006
Příspěvky: 241
Bydliště: Semily

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 3:49 pm    Předmět: Citovat

No mě to dělá nejvíce klíč co je na d.o. ten vyklápěcí a u dveří pro řidiče .ten druhý jde o něco lépe.U dveří spolujezdce je to o trošku lepší.Ve spínačce jdou oba dobře.Zatlačení nepomáhá.Možná to bude ten plast jak je uvedeno víše.Zajímalo by mě kdo by mi to opravil.Torek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 6:49 pm    Předmět: Citovat

Žulda napsal:
JK, to si asi vyhodil peníze. Mě toto dělalo taky, byl trochu ošoupaný klíč a tím došlo k poškození takového plastového dílku ve vložce zámku, nechla jsem ho vyměnit a je klid a otevírá mi nový i starý klíč.

Ahoj, jo vyhodil jsem peníze, ale naštěstí jen za to, že jsem si nechal ten klíč poslat vybroušený přímo z Francie (byl dražší o kód ozubení klíče a jeho vybroušení podle toho kódu) Francouzký měl bejt super dobrej. Při objednávce mi říkali, že ten stávající (jediný co jsem v té době měl) může být už obroušený a že by to tady nemuseli dobře zkopírovat. To považuji za moudré upozornění. Nicméně na ten nově vybroušený podle kódu se musí při otevírání dveří trochu zatlačit a to mu vyčítám. V zapalování už funguje dobře. Žuldo a to jsi měnil celou vložku, nebo jen nějakou její vniřnost?
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Žulda



Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2006 10:51 am    Předmět: Citovat

Dělal mi nový klíč, měl jsem taky jen jeden a měnil vložku u řidiče.
Stálo to asi 1500,-
_________________
Žulda
Honda Jazz 1.4 Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Torek



Založen: 6.12.2006
Příspěvky: 241
Bydliště: Semily

PříspěvekZaslal: so prosinec 09, 2006 9:27 am    Předmět: Citovat

Žulda napsal:
Dělal mi nový klíč, měl jsem taky jen jeden a měnil vložku u řidiče.
Stálo to asi 1500,-

Ahoj, to je hezké ,že se dá udělat nový klíč podle kodu ,ale co když kod nemám jen opotřebovaný klíč a tejdě babo raď jak na to .Protože mám dojem já i Míra CB že to bude v klíči protože po delším skoumání pod lupou jsem zjistil že konce jsou značně ohoblované a i povrchy zoubků jsou nižší.Děkuji za radu.Torek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Mamut



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 309
Bydliště: Praha Kadlín

PříspěvekZaslal: so prosinec 09, 2006 10:23 am    Předmět: Citovat

Když si dojdeš k normálnímu zámečníkovi, to jsou takoví ti, kteří zámky i staví, tak se sním dá domluvit a rozhodně by ti pomohl.
_________________
Break V6 3,0 750 Virago
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Žulda



Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: so prosinec 09, 2006 10:24 am    Předmět: Citovat

Já žádný kód nemám, mě dělal nový klíč podle starého.
_________________
Žulda
Honda Jazz 1.4 Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: so prosinec 09, 2006 1:00 pm    Předmět: Citovat

Torek napsal:
Žulda napsal:
Dělal mi nový klíč, měl jsem taky jen jeden a měnil vložku u řidiče.
Stálo to asi 1500,-

Ahoj, to je hezké ,že se dá udělat nový klíč podle kodu ,ale co když kod nemám jen opotřebovaný klíč a tejdě babo raď jak na to .Protože mám dojem já i Míra CB že to bude v klíči protože po delším skoumání pod lupou jsem zjistil že konce jsou značně ohoblované a i povrchy zoubků jsou nižší.Děkuji za radu.Torek

Jen pro informaci zjištění kódu klíče podle VIN 504Kč bez DPH - Trochu ranec za jeden faxový papír a nahlídnutí do databáze. Pak ještě nezbývá než doufat, že někdo neměnil zámky. Dále Klíč, s imobilizérem udělaný podle kódu 986 Kč bez DPH, diagnostika pro načtení všech klíčů 420 bez DPH. Pro diagnostiku je potřeba karta za 1167 Kč bez DPH. Jsou to přes rok staré ceny pro HDI. Klíč je jako náhradní bez DO.
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Neptun



Založen: 9.12.2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so prosinec 09, 2006 4:36 pm    Předmět: Citovat

Zdravím Vás.
Jsem novým majitelem Xantie 2.0i16V. Mám však pouze jeden klíč a navíc nefunguje DO. Žádám o radu, kde získat druhý klíč s imobilizérem a oživení DO. Pokud možno i s informativní cenou. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: so prosinec 09, 2006 6:28 pm    Předmět: Citovat

Prohledej příspěvky v místním starém fóru na téma DO, tam se na základě toho co máš za typ dozvíš jak ověřit funkčnost vysílače, případně tam někde byl i návod, jak se pokusit vysílač sesynchrionizovat s přijímačem. Pokud se ani potom DO neoživí, nezbyde ti než to předat někomu kdo tomu rozumí. Ceny klíče a úkonů spojených s jeho získáním a načtení do ØJ auta máš uvedeny o příspěvek výše. Platí to pro klíč s kryptochipem. Ten se dá udělat jen oficiálně přes citroen.
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Torek



Založen: 6.12.2006
Příspěvky: 241
Bydliště: Semily

PříspěvekZaslal: ne prosinec 10, 2006 6:44 pm    Předmět: Citovat

jk napsal:
Torek napsal:
Žulda napsal:
Dělal mi nový klíč, měl jsem taky jen jeden a měnil vložku u řidiče.
Stálo to asi 1500,-

Ahoj, to je hezké ,že se dá udělat nový klíč podle kodu ,ale co když kod nemám jen opotřebovaný klíč a tejdě babo raď jak na to .Protože mám dojem já i Míra CB že to bude v klíči protože po delším skoumání pod lupou jsem zjistil že konce jsou značně ohoblované a i povrchy zoubků jsou nižší.Děkuji za radu.Torek

Jen pro informaci zjištění kódu klíče podle VIN 504Kč bez DPH - Trochu ranec za jeden faxový papír a nahlídnutí do databáze. Pak ještě nezbývá než doufat, že někdo neměnil zámky. Dále Klíč, s imobilizérem udělaný podle kódu 986 Kč bez DPH, diagnostika pro načtení všech klíčů 420 bez DPH. Pro diagnostiku je potřeba karta za 1167 Kč bez DPH. Jsou to přes rok staré ceny pro HDI. Klíč je jako náhradní bez DO.


Prosímtě to je fajn ,že by to takhle šlo,ale kam mám ten Vin kod poslat aby mi načetli kod klíče.Díky torek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)