Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Rozvody na 1,8 16V

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dunýsek



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: Jablonec n/N

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 5:47 pm    Předmět: Rozvody na 1,8 16V Citovat

Ahoj mám drobný problém,kde je na motoru označený typ? Rád bych si koupil nové rozvody mám 1,8 16V r.v.1998 a vim že u tohoto motoru je rozdíl v napínacích kladkách.Poradí mi měkdo?
Zatím ahoj a dík. Dunýsek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alien



Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Prágl four

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 8:01 pm    Předmět: Re: Rozvody na 1,8 16V Citovat

Dunýsek napsal:
Ahoj mám drobný problém,kde je na motoru označený typ? Rád bych si koupil nové rozvody mám 1,8 16V r.v.1998 a vim že u tohoto motoru je rozdíl v napínacích kladkách.Poradí mi měkdo?
Zatím ahoj a dík. Dunýsek


www.autokelly , www.elit.cz , dá se tam vybrat co máš za motor a auto a hotovo.

A nebo citroen servis a zjistit to tam a nebo, někdo kdo má LASER a z toho to vypsat v citro-kódech. Mimochodem, podle vin čísla, zjistíš i to požadované označení motoru.

Pokud jsi ničem nerozuměl, vyprdni se na to a dej to do servisu.

Good Luck.
_________________
Inu přišel čas na výměnu.
Hádéíí

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dunýsek



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: Jablonec n/N

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 8:11 pm    Předmět: Citovat

dík za radu i za odkazy,ale s tím servisem to nením tady u nás asi néééé a rozvody už vůbec.Tak dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pavel M.



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 26
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 5:51 am    Předmět: Citovat

Rozvody bych řešil podle VIN někde v Citroen servisu a pak podle toho koupil sadu. Já mám 8/1998, podle org. čísla a i roku mi tam patřila zrovna ta druhá sada, něz vycházela z katalogů. Moc jsem tomu nevěřil, ale po rozdělání to byla pravda.Asi už hold měli novější motor, než tam měl být.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)