Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

original radio a ovladanie z volantu

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mozok_x1



Založen: 14.5.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 2:09 pm    Předmět: original radio a ovladanie z volantu Citovat

zdravim vsetkych xantiakov

som cerstvym majitelom xantie break 1.9TD SX rok vyroby 1995, volant s ovladanim original autoradia, a autoradio clarion 4035 ktore sa davalo do xantie X2. a problem je v tom ze ovladanie z volantu nefunguje. niekde na nete som nasiel navod k tomu mojmu radiu a na obrazkoch vidim ze X2 ma trochu iny volant aj dizajn ovladacov na volante. pocet ovladacov je ale rovnaky (posudenie podla obrazku).

preto by som sa chcel najprv spytat ci niekto z vas nevie ci je ta moja kombinacia kompatibilna. ak nie je, budem aspon vediet ze je zbytocne sa v tom vrtat a hladat chybu v kontaktoch a premeriavat odpory kablov.

druha otazka sa tyka CD menica. radio je schopne ovladat CD menic, ale neviem ci len original od citroenu alebo aj lubovolny od ineho vyrobcu. v navode k radiu som takuto informaciu nenasiel. viete mi niekt poradit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frenk



Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 122
Bydliště: Kněževes u Rakovníka

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 6:51 pm    Předmět: Citovat

Zdravim. Moje Xantia (Break 1995) nemela na volantu zadne ovladani. Minuly tyden jsem shanel sloupek rizeni, protoze ten puvodni mel dost velkou vuli v loziskach. A pri te prilezitosti jsem na vrakaci narazil na volant s ovladanim pro radio (volant KO, ale ovladace v perfektnim stavu). A k tomu jeste propojovaci krouzek ( pro AirBag a radio). Radio mam SONY ( XR-C510RDS). Puvodne je vybavene konektorem pro joystick. Bohuzel tenhle typ jsem nikde nenasel, tak jsem udelal upravu (paralelni ovladani s vyjimatelnym ovladacim panelem). Princip stejny jako u originalu do Xantie (pripojovanim vstupu konkretnim odporem proti minusu). Puvodni odpory jsou umistene na desce spoje ve volantu (za AirBagem). Ty jsem nahradil novymi hodnotami a vse funguje. Dal bych foto, ale nedari se mi do galerie neco pridat. Frenk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Vašek



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 9:27 am    Předmět: Citovat

frenk napsal:
Zdravim. Moje Xantia (Break 1995) nemela na volantu zadne ovladani. Minuly tyden jsem shanel sloupek rizeni, protoze ten puvodni mel dost velkou vuli v loziskach. A pri te prilezitosti jsem na vrakaci narazil na volant s ovladanim pro radio (volant KO, ale ovladace v perfektnim stavu). A k tomu jeste propojovaci krouzek ( pro AirBag a radio). Radio mam SONY ( XR-C510RDS). Puvodne je vybavene konektorem pro joystick. Bohuzel tenhle typ jsem nikde nenasel, tak jsem udelal upravu (paralelni ovladani s vyjimatelnym ovladacim panelem). Princip stejny jako u originalu do Xantie (pripojovanim vstupu konkretnim odporem proti minusu). Puvodni odpory jsou umistene na desce spoje ve volantu (za AirBagem). Ty jsem nahradil novymi hodnotami a vse funguje. Dal bych foto, ale nedari se mi do galerie neco pridat. Frenk
[

Zajímalo by mě kde jsou ty odpory já je nemůžu najít a nevím jak se k nim dostal. Nějaký dobrák je vyměnil a tak to chci uvést do původního stavu. Nemůžeš mi to prosím popsat blíž. Nebo fotku poslat na adresu hamrv@seznam.cz Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)