Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Poděkování

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia akce
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ČERT_z_Bx



Založen: 13.10.2008
Příspěvky: 294
Bydliště: LIBERECKO v Czechbordelu

PříspěvekZaslal: po srpen 23, 2010 3:48 pm    Předmět: Poděkování Citovat

Rád bych poděkoval, za vaši starost a pomoc, o tom že se něco kolem mne děje na xantiaclubu jsem se dověděl až dnes, a to od našeho admina Mártyho. Tady je tolik starostí, že nestíhám sledovat, natož přispívat. Hlavní prioritou pro mne je nyní bydlení a obnova našeho domečku. Jak asi víte, přišli jsme o vše, o dům, auta, zůstalo nám vlastně jen to, v čem jsme utekli před vodou. Dnes jsem koukal na ww.mobile.de , protože nyní jezdím půjčeným bxkem a podle všeho , jestli se z toho vyhrabu, bude následné autí xantia 1,9Td v kombíku. Vím že ji asi v průběhu stavby zničím, ale je to tak, že na mobile je za 150eur a závady, které má, jsou pro mne lehce odstranitelné a budu mobilní, což potřebuji ke své práci a k stavbě. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mozol



Založen: 21.7.2010
Příspěvky: 36
Bydliště: Karviná

PříspěvekZaslal: po srpen 23, 2010 10:26 pm    Předmět: Citovat

Tak to ti chlape drzim palecky ad vse dobre dopadne Exclamation Exclamation Exclamation Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia akce Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)