Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

rozbitý vystřelovací klíč s DO
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bog-fran



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 9:07 pm    Předmět: rozbitý vystřelovací klíč s DO Citovat

xantie s dálkovým ovládáním centrálu,má vystřelovací klíč s ovldačem.ten mam ale značně zničený,klíč tam jen tak plandá,nedrží ani zavřený,ani otevřený,a ovládání je taky pryč,pod rozervaným gumovým krytem je tlačítko,který funguje jenom občas a docela blbě jde nahmatat.no prostě je to nepoužitelnej klíč,nepoužívám ho,ale přijde mi to škoda,když už to auto má.nevíte někdo,jestli mi někde vyrobí novej?
_________________
r.v.95 1,9TD - už sešrotovaná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 9:48 pm    Předmět: Re: rozbitý vystřelovací klíč s DO Citovat

Já mám k autu jen jeden klíč, takže poočku hledám, kde mi vyrobí repliku klíče. Je to (zřejmě) bez imobilizéru, tedy bez čipu.

Infračervené DO u mé X1 je "nekódované", tím myslím, že se vysílá stále stejný kód, tak jsem si zatím vyrobil repliku ovladače DO. S malým mikroprocesorem, jedním tlačítkem, jedním tranzistorem a jednou IR LEDkou je to hračka na jedno odpoledne. Teď to ještě namašlit do nějaké krabičky.

Pavel

bog-fran napsal:
xantie s dálkovým ovládáním centrálu,má vystřelovací klíč s ovldačem.ten mam ale značně zničený,klíč tam jen tak plandá,nedrží ani zavřený,ani otevřený,a ovládání je taky pryč,pod rozervaným gumovým krytem je tlačítko,který funguje jenom občas a docela blbě jde nahmatat.no prostě je to nepoužitelnej klíč,nepoužívám ho,ale přijde mi to škoda,když už to auto má.nevíte někdo,jestli mi někde vyrobí novej?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
internetik



Založen: 10.3.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: Vlašim

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 7:42 pm    Předmět: Re: rozbitý vystřelovací klíč s DO Citovat

bog-fran napsal:
xantie s dálkovým ovládáním centrálu,má vystřelovací klíč s ovldačem.ten mam ale značně zničený,klíč tam jen tak plandá,nedrží ani zavřený,ani otevřený,a ovládání je taky pryč,pod rozervaným gumovým krytem je tlačítko,který funguje jenom občas a docela blbě jde nahmatat.no prostě je to nepoužitelnej klíč,nepoužívám ho,ale přijde mi to škoda,když už to auto má.nevíte někdo,jestli mi někde vyrobí novej?


Jestli máš jednotlčítkový tak stojí v citroenu 550,- obal (nový), ten tišák jestli nemáš můžeš si ho tam obědnat a nebo ti ho může někdo vyrobit a klíč ti udělá jakejkoli klíčník za 150,-
_________________
X1 2.0i Hydro je to mrtvice protože pořád leží Smile (Potkan)
Na Comfortech
X1 1,6i dívčí autíčko, pry její mazlík
Nissan Patrol GR 2.8TD, 6 hrnců,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hami



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 7:52 pm    Předmět: Re: rozbitý vystřelovací klíč s DO Citovat

Já pouzdro jednotlačítkového objednával i s nýtkem a pružinkou u Boba v Hulíně, s poštovným to vyšlo něco kolem pětistovky. Vyklepneš čepelku klíče ze starýho obalu a předěláš do novýho Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bog-fran



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: so květen 12, 2007 4:10 pm    Předmět: Citovat

skusim to,dík za radu
_________________
r.v.95 1,9TD - už sešrotovaná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mr.norman



Založen: 21.4.2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 2:49 pm    Předmět: Citovat

zdarec lidi jsem rad ze se tu objevilo toto auditko pac mi doma lezi toto http://muj2.edisk.cz:8080/d/daa59bc84ddcb04ec9b7d54233211ce8/dalkac%201.jpg
http://muj2.edisk.cz:8080/b/b9469d9b642c08885d6bf7b16354cb8a/dalkac%202.jpg
no a po precteni par predeslych radku ve me opet vzplanuly nadeje na fcnost tohoto klice,akorat uz je taky dost poniceny a nevim zda to vubec funguje pac v tom neni baterka tak bych chtel napred zkusit zda je treba jenom dokoupit baterku ci i tistak a jetstli treba neni neco porouchaneho v aute. Jinak v aute na strope v miste kde byva osvetleni kabiny mam
http://muj2.edisk.cz:8080/7/77d3d760c9bf45c0db9815ca4b04705f/dalkac%203.JPG
coz je asi nejakej sensor pro to dalkove ze Smile no a tak se ptam nevite co za baterku se tam dava ?
...jinak co se tyce toho obalu na klic je to tento ci je jeste nejaka jina verze ?..nekdo se tu zminoval o tom ze ho uz objednaval.
_________________
Xantia - Activa 2.0i 16.v (1996)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
carp



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 54
Bydliště: BLATNÁ

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 1:44 am    Předmět: Citovat

Dálkové je jednotlačítkové pro X1, dvoutlačítkové pro X2, před zrcátkem je senzor pro DO. Baterku mám v X1 DO CR2025 3V dva kusy.
_________________
carp X1break 1.8
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
carp



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 54
Bydliště: BLATNÁ

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 1:45 am    Předmět: Citovat

A sehnat se DO dají v citroenu nebo u boba automax Hulín.
_________________
carp X1break 1.8
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mr.norman



Založen: 21.4.2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 11:57 am    Předmět: Citovat

carp napsal:
Dálkové je jednotlačítkové pro X1, dvoutlačítkové pro X2, před zrcátkem je senzor pro DO. Baterku mám v X1 DO CR2025 3V dva kusy.
dik a dva kusy baterky si myslel jako ze je mas doma nebo v klici ? ja tam mam misto na 1 beterku imho
_________________
Xantia - Activa 2.0i 16.v (1996)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hami



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 7:04 pm    Předmět: Citovat

To se Ti zdá, jsou naplácnutý dvě na sobě!!! Typový označení pouzdra klíče na X1 je tuším 9926 fe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mr.norman



Založen: 21.4.2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 7:50 pm    Předmět: Citovat

Shocked Shocked Shocked
tak to jsem zvedavej az to tam budu cpat
_________________
Xantia - Activa 2.0i 16.v (1996)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
internetik



Založen: 10.3.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: Vlašim

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 5:41 am    Předmět: Citovat

hami napsal:
To se Ti zdá, jsou naplácnutý dvě na sobě!!! Typový označení pouzdra klíče na X1 je tuším 9926 fe


Já mám označení 9926.FH-1 (X1)
_________________
X1 2.0i Hydro je to mrtvice protože pořád leží Smile (Potkan)
Na Comfortech
X1 1,6i dívčí autíčko, pry její mazlík
Nissan Patrol GR 2.8TD, 6 hrnců,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hami



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 8:29 am    Předmět: Citovat

Já mám označení 9926.FH-1 (X1)[/quote]

Jasný, 9926 fh, psal jsem to z hlavy...v citroenu podle toho označení věděli stejně kulový Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mr.norman



Založen: 21.4.2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2007 9:02 pm    Předmět: dalkac Citovat

tak jsem nska prisel do citroenu a povidam jim ze bych si chtel objednat pouzdro na klic a oni ze neco kolem 2 stovek, rikam hm paradicka no a ze mi nefakci nejspis kvuli tistaku tak jestli mi muzou naprogramovat, cody mam a cislo tez takze no problem a oni jeeeje tak to bude za 6000kc, tak na ne Shocked a za co tolik penez ? a oni no to vite ve fabrice vam to musej naprogramovat a uz je to stary, ....tak za ty prachy si muzu koupit lepsi nez infra... uz jsem si delal nadeje ze budu otvirat an dalku Sad
_________________
Xantia - Activa 2.0i 16.v (1996)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bog-fran



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 4:16 pm    Předmět: Re: dalkac Citovat

mr.norman napsal:
tak jsem nska prisel do citroenu a povidam jim ze bych si chtel objednat pouzdro na klic a oni ze neco kolem 2 stovek, rikam hm paradicka no a ze mi nefakci nejspis kvuli tistaku tak jestli mi muzou naprogramovat, cody mam a cislo tez takze no problem a oni jeeeje tak to bude za 6000kc, tak na ne Shocked a za co tolik penez ? a oni no to vite ve fabrice vam to musej naprogramovat a uz je to stary, ....tak za ty prachy si muzu koupit lepsi nez infra... uz jsem si delal nadeje ze budu otvirat an dalku Sad

to si snad děláš srandu... na favoritu jsem si dělal dálkový centrál sám a vyšlo mě to se dvěma ovladači,všehovšudy na 1200,- a půl dne na garáži...
_________________
r.v.95 1,9TD - už sešrotovaná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)