Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Výměna spodního kuláku

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LHM



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: SLANÝ

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2007 8:59 am    Předmět: Výměna spodního kuláku Citovat

Ahoj chci se zeptat jak se dá vyměnit spodní kulák ? Měl jsem pujčenou chytrou knížku a tam se používá jeden stahovák na stažení čepu z ramena a jeden na vytažení čepu z náboje kola . Musim mít oba dva stahováky nebo to jde i jinak ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2007 2:15 pm    Předmět: Citovat

Ja to delal predevcirem na pazoutovi, zadnej stahovak neni potreba. Pokud je ale budes mit, dela se to podstatne snadneji.
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LHM



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: SLANÝ

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2007 5:32 pm    Předmět: Citovat

Tak to je super . Pažout má uplně stejnou nápravu takže na mě asi žádné překvapení co se týče rozdílu nečeká ? A jak ten čep vytáhnu z náboje když je tam zalisovanej ? dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 9:05 pm    Předmět: Citovat

Ja to menil myslim nekdy v lete a ten spodni vubec nesel dolu,tak jsme to museli cely rozebrat a vymlatit ho parchanta Cool Tady mam taky foto

http://www.xantiaclub.cz/gallery.php?modul=gallery&akce=obrazek_ukaz&obrazek_id=1412
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 3:43 pm    Předmět: Citovat

Neni zalisovanej, je zasroubovanej ! (klasickej pravej zavit i kdyz je na plose zapich) Pozor, nekdy bejva lem cepu "zatlucenej" do takovych klinovych vyrezu. To je potreba ostrym sekace odehnout, popr tam sahnout rezakem + flexkou jinak s tim nikdo nehne. Jeste jsem byl upozornen, ze u pazouta muzou byt 3 ruzne zavity a 2 ruzne kuzely. Takze pokud nemas moznost dil menit, radeji prvne vysapat a pak podle nej brat novej.
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LHM



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: SLANÝ

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 10:53 am    Předmět: Citovat

Tak to je ono co jsem potřeboval vědět ,že je tam našroubovanej ! Ještě že jsem ty spodní čepy nekupoval .Dik za radu a čau
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)