Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pozamykaná poradna???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Před použitím Xanticlub poradny čtěte !!!
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Holfi
Admin


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 64
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 2:06 pm    Předmět: Citovat

Medík napsal:
Jen tak mimochodem , můžete si tipnout kolik lidí mi nabídlo za těch 7 let pomoc . Napsal HOLFI !!!


Jen pro pořádek poznamenávám / nebo právě pořádek dělá přátele/ k výše uvedenému: matně si vzpomínám na žádost, která zde byla cca před rokem až rokem a půl, o finanční výpomoc, aby tyto stránky mohli i nadále pokračovat.....
Poslal jsem jistou částku /nepochybuji, že i jiní/ Doufám, že se to též dá považovat za pomoc......????!!!
k tématu: Je jisté, že někteří jsou líní a něco se s tím musí udělat...


Ano, byla i nebyla. Pomohlo to hlavně vám uživatelům, protože jste si tím zaplatili další fungování stránek. Jestli si dobře vzpomínáš, chtěl jsem to zavřít, a nepomohlo to bohužel s žádnou prací . Tož asi tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
copper51



Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 3:34 pm    Předmět: Citovat

No tak by mně zajímalo když tak tady ti co to zamkli ! kvákaji že vše bylo řečeno ! kde se na foru řeší spotřeba xante X2 1.8 16v


Když tady někdo kváká, tak proč sem lezeš ?? Zatím jsem to jen editoval, příště to smažu. Admin
_________________
Xantia 1.8 16v moje první trochu solidněší auto předtím 309 pažout
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medík



Založen: 10.1.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Chlum u Třeboně

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 4:09 pm    Předmět: Citovat

Holfi napsal:
Medík napsal:
Jen tak mimochodem , můžete si tipnout kolik lidí mi nabídlo za těch 7 let pomoc . Napsal HOLFI !!!


Jen pro pořádek poznamenávám / nebo právě pořádek dělá přátele/ k výše uvedenému: matně si vzpomínám na žádost, která zde byla cca před rokem až rokem a půl, o finanční výpomoc, aby tyto stránky mohli i nadále pokračovat.....
Poslal jsem jistou částku /nepochybuji, že i jiní/ Doufám, že se to též dá považovat za pomoc......????!!!
k tématu: Je jisté, že někteří jsou líní a něco se s tím musí udělat...


Ano, byla i nebyla. Pomohlo to hlavně vám uživatelům, protože jste si tím zaplatili další fungování stránek. Jestli si dobře vzpomínáš, chtěl jsem to zavřít, a nepomohlo to bohužel s žádnou prací . Tož asi tak.



ANO byla a NEBYLA.....ale uznej, že to není zase tak jednoznačné....

ANO zaplatili jsme si další fungování stránek. Poskytnuté peníze se vrátí již jen tím, že z nás někteří rádoby mechanici nebudou tahat prachy zbytečně - to je snad jasný každému....

Ovšem jak jsme ti měli v minulosti pomoci.. např. v mém případě... intr. stránky dělat neumím, takže co zbývá..... jen poslat nějaký obnos- třeba na zakoupení lepších věcí, nutných k provozu tohoto serveru.. této stránky...
_________________
X1 95 Activa 2.0 16V Medika + X II 98 1.8 16V s klima - manželky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holfi
Admin


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 64
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 4:27 pm    Předmět: Citovat

Medík napsal:


ANO byla a NEBYLA.....ale uznej, že to není zase tak jednoznačné....

ANO zaplatili jsme si další fungování stránek. Poskytnuté peníze se vrátí již jen tím, že z nás někteří rádoby mechanici nebudou tahat prachy zbytečně - to je snad jasný každému....

Ovšem jak jsme ti měli v minulosti pomoci.. např. v mém případě... intr. stránky dělat neumím, takže co zbývá..... jen poslat nějaký obnos- třeba na zakoupení lepších věcí, nutných k provozu tohoto serveru.. této stránky...


Jasně, vím a i díky tobě (a mnohým dalším) to funguje dál a nějaký čas snad ještě bude. Pokud se navrátíme k dodržování určitých pravidel a slušnosti, bude to určitě fungovat zase.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Reki



Založen: 7.10.2009
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha-Nusle

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 5:20 pm    Předmět: Citovat

ahoj, asi to je dost slozity zmenit, ale napadlo me, co zeditovat sitemap tak, aby clovek s cerstvym profilem, pripadne s malym poctem prispecku vubec nemohl na obsah fora? Jako vstupni stranku dat rovnou vyhledavani a po urcitym poctu prispevku dovolit zalozit novy tema. Uz navstiveny temata by se userovi mohly hromadit u nej v rofilu. Koukal jsem, ze prava tu jsou docela pekne vyreseny.
_________________
2.1 TD BREAK, r.v. 96 - Xena Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 7:45 pm    Předmět: Citovat

Reki napsal:
ahoj, asi to je dost slozity zmenit, ale napadlo me, co zeditovat sitemap tak, aby clovek s cerstvym profilem, pripadne s malym poctem prispecku vubec nemohl na obsah fora? Jako vstupni stranku dat rovnou vyhledavani a po urcitym poctu prispevku dovolit zalozit novy tema. Uz navstiveny temata by se userovi mohly hromadit u nej v rofilu. Koukal jsem, ze prava tu jsou docela pekne vyreseny.


souhlas, respektive založení nového tématu by vždy musel schválit/zamítnout admin nebo moderátor(a pro nováčka či stařešinu protože tito lidé ví asi z nás nejlépe kde co v poradně je a neni)... a pokud by se uživatel nechoval korektně tak by se proti němu nějak zakročilo (a už ban nebo omezení uživatelských práv to už není tolik důležité aspoò pro tentokrát ne)
_________________
Máca and my white lady X1 1.8 16V r.v. 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majk.Z



Založen: 20.7.2008
Příspěvky: 366
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 8:36 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,

že se do toho vrtám, rád bych též přispěl svou trochou do mlýna.

Myslím, že zablokování nových témat nic neřeší, jen to zabije forum, jak tu mnozí říkali.

Ale jelikož se pohybuji i na jiných forech, kde je pořádek stanoven a dodržován, zkusím nahodit, co chci říct...

Např. forum na citroeny.cz je relativně nepřehledné, by striktně rozdělené a "blbuvzdorné" svým rozdělením. Zde to je nepřehledné a relativní chaos. Proto bych navrhoval určitý kompromis, který sice pro zrealizování zabere malinko víc času, jeho údržba je ale relativně snadná.

Tzn. bylo by třeba nejdříve vyčistit forum od duplicit. Pak by se do každé sekce vytvořilo téma označené jako "důležité" nebo "oznámení" a to by se trochu vnitřně rozčlenilo. Například podle abecedy nebo spíš podle skupin, které by se řešily. Např. nadpis "interiér" a pod tím odkazy na ta která témata, např. "ventilátor topení - klimatizace" a pod tím např. "ventilátor topení - bez klimy" apod. Zůstalo by, že po kliknutí na odkaz "Xantia - Xantia Combi" by zůstalo roztřídění jako dřív, ale i vyhledávání by bylo jednodušší, protože by stačilo kliknout na toto téma a podle vyhledávače slov v internetovém prohlížeči by se dalo najít požadované téma. Vyhledávač v Xantiaclubu, jak jej nabízí phpBB je totiž dost nepřesný. Při klíč. výrazu "ventilátor" to totiž najde i milion dalších témat, které se ventilátoru topení vůbec nevěnují. A pokud se zadá "ventilátor topení" najde to odkazů ještě daleko více, protože to ta slova hledá odděleně. Sice se dá použít syntaxe "and", ale stejně to najde i oddělená témata. Samozřejmě by to chtělo od modů trochu iniciativy (ne, že by teď nebyla, tento systém ale vyžaduje údržbu, aby opravdu fungoval), protože by se striktně musela mazat duplicitní témata, opakující se příspěvky v daných tématech a pokud by se objevilo nové téma, muselo by se do tohoto seznamu přidat vč. odkazu, ale na přehlednost je to špičkové. Na pár forech (je fakt, že vesměs warezového typu) to tak funguje a celkem dobře a stará se o to např. jeden moderátor, který přijde jednou za dva dny na forum a jsou to vytíženější fora, než toto. Ale samozřejmě to chce i iniciativu od uživatelů, takže bych byl i pro "bonz" tlačítko pro hlášení závadných topiců a příspěvků. Moderátoři by si taky neměli brát ani servítky s lidmi, které na ně budou za onu iniciativu útočit.

Pokud by se k tomu nikdo moc neměl, pomohu s tím rád. Ale v té džungli, která tu určitým způsobem panuje, to bude dost náročná práce, zrealizovat to.

S tímto forem to myslím dobře a bylo by škoda, kdyby skončilo. To, že někteří lidé nerespektují pravidla, resp. je vůbec nečtou, s tím se, bohužel, musí počítat. Ale též se to musí řešit. Nejlépe ale je, uživatelům to určitým způsobem ulehčit. Moderátoři by se servisem tohoto systému zas tolik problém a uživatelé by byli relativně spokojení. Forum by zůstalo takové, jaké je, tedy kontrola nových příspěvků by byla dobře kontrolovatelná bez zbytečného překlikávání a přesto by vše bylo hezky rozčleněno se snadným a přehledným vyhledáváním.
_________________


X1 1,6i r.v. 93 BLANC MEIJE



Naposledy upravil Majk.Z dne so leden 23, 2010 3:39 pm, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 8:57 pm    Předmět: Citovat

Tiež som založil zopár nových tém ,ktoré som neskôr objavil pod inými názvami. A nebolo to lenivosou ,ale skôr nevedomosou ako sa tu chova. Pravda je ,ale taká ,že keď som tu začínal neboli tu ešte žiadne upozornenia resp. nie tak do oka byjúcich ako teraz (to¾ko na moju obhajobu). Wink
Potešilo ma ,že aj ja môžem patri medzi nadšencou Xantii a ve¾mi ve¾a mi toto forum pomohlo a dodnes pomáha. A aj z týchto príspevkou vidno,že je tu enormný záujem o zachovanie fora ako takého. Nemám tušenia ako sa to tu vyrieši ,ale prikláòam sa k verzii ktorá tu už viac krát zaznela a to ,že zakladanie nových témat by muselo prejs (moderátor, admin.) filtrom. Idea
Mimochodom vďaka Xantiaclubu ma začal bavi svet počítačov....
_________________
XANTIA I 1,9TD Break,
klíma,ABS r.v.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
filo



Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 11:39 pm    Předmět: Citovat

Holfi napsal:
Medík napsal:
Jen tak mimochodem , můžete si tipnout kolik lidí mi nabídlo za těch 7 let pomoc . Napsal HOLFI !!!


Jen pro pořádek poznamenávám / nebo právě pořádek dělá přátele/ k výše uvedenému: matně si vzpomínám na žádost, která zde byla cca před rokem až rokem a půl, o finanční výpomoc, aby tyto stránky mohli i nadále pokračovat.....
Poslal jsem jistou částku /nepochybuji, že i jiní/ Doufám, že se to též dá považovat za pomoc......????!!!
k tématu: Je jisté, že někteří jsou líní a něco se s tím musí udělat...


Ano, byla i nebyla. Pomohlo to hlavně vám uživatelům, protože jste si tím zaplatili další fungování stránek. Jestli si dobře vzpomínáš, chtěl jsem to zavřít, a nepomohlo to bohužel s žádnou prací . Tož asi tak.


Treba ja to tehdy naboizel komplet technicky zajisteni provozu - hosting s potrebnymi technologiemi i DNS pro domenu. Zvolils jinou cestu, neva, ale myslim, zes to zavrel prave ted.... skoda.

Honza
_________________
Xantia X1 Break Turbo D 1997 Praha + Liberec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 12:32 am    Předmět: Citovat

Medík napsal:


Ovšem jak jsme ti měli v minulosti pomoci.. např. v mém případě... intr. stránky dělat neumím, takže co zbývá..... jen poslat nějaký obnos- třeba na zakoupení lepších věcí, nutných k provozu tohoto serveru.. této stránky...


Myslím., že se jednalo o dpbrovolnou platbu a to z důvodu aby to neplatil admin sám a nejsem nadšený z toho, že se o tom zmiòuješ. Nakonec i já jsem zaplatil za to, že tu pracuji.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kapitán



Založen: 9.5.2009
Příspěvky: 243
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 12:13 pm    Předmět: Citovat

Jen svůj malý příspěvek.Myslím,že náš čas je dost drahý a oaosbně když jsem chtěl vědět maličkost ,atk bych strávil při hledání hodně moc času(řádově asi 4 hoďky!!!).Nakonec jsem se zde ani nedozvěděl (konkrétní případ-samoštely ventilů na motoru LFY)jednoznačnou odpověd.Na P.kubu v sekci servis jsem dostal odpo ihned bez návodu hledej.
_________________
současnost
Xantie 18,i 16V rv 1998
minulost
P-405GRD break (papírově1,8TD)
Citroen BX14RE
Š105M
Seat Ibiza 1,8GLD
F125P 1300
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reki



Založen: 7.10.2009
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha-Nusle

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 12:52 pm    Předmět: Citovat

Máca napsal:
Reki napsal:
ahoj, asi to je dost slozity zmenit, ale napadlo me, co zeditovat sitemap tak, aby clovek s cerstvym profilem, pripadne s malym poctem prispecku vubec nemohl na obsah fora? Jako vstupni stranku dat rovnou vyhledavani a po urcitym poctu prispevku dovolit zalozit novy tema. Uz navstiveny temata by se userovi mohly hromadit u nej v rofilu. Koukal jsem, ze prava tu jsou docela pekne vyreseny.


souhlas, respektive založení nového tématu by vždy musel schválit/zamítnout admin nebo moderátor(a pro nováčka či stařešinu protože tito lidé ví asi z nás nejlépe kde co v poradně je a neni)... a pokud by se uživatel nechoval korektně tak by se proti němu nějak zakročilo (a už ban nebo omezení uživatelských práv to už není tolik důležité aspoò pro tentokrát ne)


nemyslim schvalovat, to by byla zase prace navic pro adminy, takhle by to bylo takovy prirozeny sito. A vyhledavani jako homepage by taky podle mu udelalo svoje
_________________
2.1 TD BREAK, r.v. 96 - Xena Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka_xantík



Založen: 8.1.2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 11:10 pm    Předmět: Citovat

Chodím sem už necelé 4 roky, z toho 1x s novým nickem, když jsem zapomněl staré heslo. Píšu minimálně, spíš vůbec. Chtěl jsem se zeptat na něco, k čemu jsem nic nenašel ani ve vyhledávání, ale docela mě znechutilo následné zjištění, že nemám možnost se zeptat, protože je zamčeno.
To je skoro jako kupte si jiný auta, tady to končí.
_________________
Xantia 1.8 8V 1999
Zelená met., ALU Mille Miglia 17"
--
Škoda 136 Tuňák 1983, Modrá met., ALU Borbet T 16"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majk.Z



Založen: 20.7.2008
Příspěvky: 366
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2010 9:49 am    Předmět: Citovat

Jak to tak nějak myslím:

Tady je otevřená sekce, kde je seznam témat.



A tady je obrázek, když se rozklikne ten rozcestník.



Hlavní je, že když se dostanete do rozcestníku, tak všechny ty světle oranžové texty jsou odkazy na témata, která jsou v tom foru vedená normálně, jako je to zde, tedy v určitém "chaosu", ale není takový problém je vyhledat.

Nejspíš pár z vás ví, odkud jsou ty screenshoty, pokud to nevíte, mrkněte na naši warezovou scénu. Smile

warforum.cz
_________________


X1 1,6i r.v. 93 BLANC MEIJE

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2010 12:34 pm    Předmět: Citovat

Josef nebudu přetiskovat tvou reakci,jen odpovím:já se předně nikoho nezastávám a myslím,že ani ostatní se zrovna nezastávají nováčků a všech co nehledají a zakládají a zakládají..díky tomu je tu bordel o tom žádná.Jen jsem si dovolil napsat jak to funguje jinde,protože jestli si myslíte,že jinde jsou lidi znalejší,uznalejší a lepší tak to nemá cenu vůbec něco řešit.Taky je mě jasné Josef,jak člověka otráví mazání ve foru,práce ve svém volném čase a vše je to jen zmar..
To síto zakládání nových témat mě taky už napadlo,jen jsem nechtěl do toho zase kafrat,začíná to tu vypadat dost nesmiřitelně,jeden druhého okřikuje,to už jsi napsal zbytečně a zas tu jen kecáme-viz meviho příspěvek,ale třeba tu z toho něco vznikne,nějaký slušný nápad či základ pro nové fungování fora,tak se prosím neokřikujme za každou větičku. Rolling Eyes
Ještě jednou opakuji opravdu se nezastávám "zakládačů",vždy já sám ani nevím jestli jsem za ty roky co tu jsem někdy založil nové téma,když tak jen vyjímečně,je tu toho fakt mraky zodpovězeno.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Před použitím Xanticlub poradny čtěte !!! Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)