Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Umiestnenie navigacie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kirkiz



Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 6:39 pm    Předmět: Citovat

Jo to mám tomTom taky dlouhá zástrčka, ale nechá se tam nacpat - už asi dva roky vyrábím nějaký zásuvky, ale nejslu lidi. Tady na klubu jsem viděl pěkně udělaný dvě zásuvky před řadičkou u X2.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MacoLM



Založen: 17.11.2007
Příspěvky: 163
Bydliště: Martin / Slovensko

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 6:50 pm    Předmět: Citovat

a to nemali niektore verzie original? pri nohach spolujazdca....videl som to v Xsare ale aj tu niekomu vo fotkach
_________________
X2 1.9TD rv. 1999 Break
klima, abs, 4xabg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kirkiz



Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 6:57 pm    Předmět: Citovat

Některý Xantie maj zásuvku i z boku tunelu u spolujezdce.
http://www.xantiaclub.cz/gallery.php?modul=gallery&akce=galerie_ukaz&galerie_id=437 tady je ta úprava.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MacoLM



Založen: 17.11.2007
Příspěvky: 163
Bydliště: Martin / Slovensko

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 7:02 pm    Předmět: Citovat

no to si je celkom pekne urobene. ja som chcel dat na ten tunel k noham spolujazdca. ale teraz ked tam uz koncovka vlezie uz nemam taku motivaciu...tak to odlozim na neurcito...tam kde som odlozil vymenu ziaroviek v pristrojovke a opravu stahovania vodicovho okienka Smile pockam do jari kym sa otepli.
_________________
X2 1.9TD rv. 1999 Break
klima, abs, 4xabg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 1:36 am    Předmět: Citovat

sima no presne tam som ju chcel prisat ale nepodarilos a mi to. Mi to odtial stale padalo.. sa mi zdalo ze to okno tam je prulis zaoblene a este asi vadil ten cierny farebny okraj na skle, ako su tie bodky. tak to este teda skusim, mozno som to tam len zle daval.[/quote]

Jo je to tam trochu zaobleno,ale mám ji fakt v samém rožku a co nejníže a nepadá to,navíc nezasahuje krom směšné průhledné přísavky do zorného pole ani kousíček.Držák jsem koupil nový za pár korun na aukru,dá se s ním kroutit jak chceš,možná máš blbý držák,anebo to valíš na nesuché sklo,když jsou teď ty mrazy...Jestli chceš najdu odkaz na shop,odkud jsem bral už dvakrát a vždy OK,navíc skoro zadarmo.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tommek



Založen: 8.3.2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha 2 Vinohrady

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 10:18 am    Předmět: Citovat

Já na zem,nikde jinde mě nefunguje.Jak jí zvednu ztratí signál.
_________________
Citroen Xantia 2.0i 16V Exclusive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MacoLM



Založen: 17.11.2007
Příspěvky: 163
Bydliště: Martin / Slovensko

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 1:02 pm    Předmět: Citovat

tomek no to je blbe...

sima bol by som vdacny Smile
_________________
X2 1.9TD rv. 1999 Break
klima, abs, 4xabg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tommek



Založen: 8.3.2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha 2 Vinohrady

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 5:38 pm    Předmět: Citovat

Blbě to je,jenže v tomhle autě navigace nefungují nevím proč.Budu muset asi sehnat venkovní anténu,doufám,že s ní to fungovat bude.
_________________
Citroen Xantia 2.0i 16V Exclusive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misak-plysak



Založen: 15.4.2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Vlašim

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 6:58 pm    Předmět: Citovat

Mám navi v telefonu. GPS modul dám doprostřed ke sklu, kde se nožičkama chytí za ty průduchy a telefon s navi mám v kaslíku pod popelníkem vedle cigaret. Vejde se tam obojí parádně vedle sebe a telefon nikam nejezdí a neotáčí se, když tam jsou ty cíga Very Happy Když jsem měl X1 tak jsem dával telefon na klávesnici. Má gumový tlačítka a telefon na nich drží. Půjčenou navi dávám doprostřed na sklo těsně nad palubku.
_________________
XANTIA HDi Break Hydractive Exclusive - Xantie roku 2010
XANTIA 2.1TD Break Hydractive 136PS - mrtvá... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
tomi



Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 73
Bydliště: Vrbové pri Piešanoch

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 9:18 am    Předmět: Citovat

starú navi mio A201, ktorá bola väčšia ako aj teraz môj SEX1 mám uprostred okna, teda trochu na stranu spolujazdca, s tým, že stojan mám kupovaný extra, a dá sa pekne prispôsobi, takže je to tam super, čo sa týka zásuvky, tak nabíjačka mi do popolníka nevošla a fakt sa mi ho nechcelo zakaždým vyahova, tak som urobil zásuvku z boku, pri spolujazdcových nohách a je to super. Čo sa týka signálu, tak to je zaujímavé, že fakt je v tomto aute horší ako npr v služobnej oktávke, s ktorou som šiel do Reichu a bez problémov v Xa musím občas otvori okná a potom sa chytí, v C5 mi to urobila tiež, po otvorení okien v pohode Smile
_________________
>> www.citroenklubpraha.eu <<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 10:46 am    Předmět: Citovat

Co se týče nabíječky tak mě vejde do zásuvky tak, že musím vyndat popelník, zasunu nabíječku a popelník vrátím. Pěkně ji tam ten popelník drží a nekývá se, po zavření popelníku trčí jen drát .
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MacoLM



Založen: 17.11.2007
Příspěvky: 163
Bydliště: Martin / Slovensko

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 10:52 am    Předmět: Citovat

Joswf 2. no ja som blb....ked mi tam garmin nevosiel, nenapadlo ma vytiahnut popolnik Very Happy tak som siel bez nabiajcky, nastaistie baterke v pohode 3-4 hodiny drzala
_________________
X2 1.9TD rv. 1999 Break
klima, abs, 4xabg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)