Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vymena regulatoru tlaku hydrauliky

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kercak



Založen: 10.1.2010
Příspěvky: 16
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2010 3:15 pm    Předmět: Vymena regulatoru tlaku hydrauliky Citovat

Zdravim vsetkych Xantiakov. Chcem sa spytat na nasledovne. Zacal mi tiect regulator tlaku hydrauliky. Objednal som ho, objednal som aj gulu nan hned novu. A teraz o co mi ide. V lete 2008 som nehal vymenit LHM a styri gule, co su nad kolesami. Ale je tam este jedna vzadu pri palivovej nadrzi. Ta je tam, odkedy mam auto, takze dobre 4 roky. Tak sa chcem spytat, ci uz mam rovno vymenit aj tu, pripadne, ci sa na nu vykaslat, pokial vsetko funguje ako ma... Nemam ACTIVA, takze myslim, ze guli je dokopy len 6... pri kolesach, pri regulatore a ta pri nadrzi, alebo sa mylim???
A este by som sa chcel spytat, aky je postup vymeny... na regulatore treba vytlakovat.... vymenim regulator.... a potom treba opät odvzusnovat system, aby som z neho odstranil vzduch?? Kolkokrat to asi treba urobit pred... a po namontovani?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PaM



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 880
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2010 4:20 pm    Předmět: Re: Vymena regulatoru tlaku hydrauliky Citovat

Kercak napsal:
Zacal mi tiect regulator tlaku hydrauliky. Objednal som ho,


Shocked Ty si objednal nový regulák ??? tam stačí vyměnit vevnitř jeden či dva O-kroužky v ceně cca 20,-Kč a je klid Exclamation
Ta šestá koule vzadu na podvozku vydrží hodně dlouho, stačí ji dofouknout za pár korum a je jako nová ...

Kdybys dojel ke mě, přetěsním ti regulátor a dofouknu kouli , ušetříš několik tisíc , jestli budeš kupovat regulák novej, tak to je pěknej balík naprosto zbytečně vyhozených peněz.

Z Blavy si v Brně za chviku Idea
_________________
Plním koule na Citroëny, servis hydropneumatiky ... Tel: 602941954, Brno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kercak



Založen: 10.1.2010
Příspěvky: 16
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2010 4:48 pm    Předmět: Citovat

Co uz, regulak som uz objednal.. skusal som vsade mozne zohnat nejaku sadu na pretesnenie, ale vsade mi povedali, ze take nic nie je. A teraz ked uz zajtra ma prist, tak sa dozviem toto... neskoro, par tisic v tahu. Ale nevadi, bude nahradny. Vyzera to, ze nas fakt dost praxe s Citroenmi, vedel by si mi este napisat, ako je to s tym odvzdusnovanim hydrauliky???
Pripadne mi dat nejaky kontakt na seba.... mail, by som sa niekedy dohodol na dofukanie gul....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kercak



Založen: 10.1.2010
Příspěvky: 16
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2010 4:50 pm    Předmět: Citovat

Mail mas vlastne tu, prepac, uz odkladam a taktiez cislo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PaM



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 880
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2010 5:13 pm    Předmět: Citovat

sada na to neni, jen jednotlivé O-kroužky. V citroenu to stojí staršný prachy , jsou tam 2 O-kroužky a cena za každý je

1) 33 x 1,9 - 96157730 - 233,26 CZK

2) 29 x 2,7 - 96157736 - 233,26 CZK

Já kupuji O kroužky v prodejně na těsnění, rozměr:
33 x 2
29 x 3
materiál NBR 90
drží to perfektně.
cena je od 6,- do cca 30,- Kč jak kde

Samotné přetěsnění je za 5 minut když víš jak to rozebrat ...

návod zde:
http://www.citroeny.cz/forumxxx/viewtopic.php?t=12934
_________________
Plním koule na Citroëny, servis hydropneumatiky ... Tel: 602941954, Brno


Naposledy upravil PaM dne ne leden 10, 2010 5:16 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PaM



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 880
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2010 5:14 pm    Předmět: Citovat




http://www.cbx.wz.cz/regulak.pdf
_________________
Plním koule na Citroëny, servis hydropneumatiky ... Tel: 602941954, Brno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)