Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vytékání převodového oleje a následné rachtání

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tweek



Založen: 5.1.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 10:00 am    Předmět: Vytékání převodového oleje a následné rachtání Citovat

Dobrý den! Když doleji převodový olej, vydrží mi asi na 300 km a pak vytece. Čím víc ubívá tím dochází k většímu rachtání a kvalty nejdou zaradit nebo vyskakují. Pokud má s tím někdo podobný problém, rád bych požádal o radu.. v soucasnosti auto rachtá i když stojí a nemám zařazíno. je převodovka kaput, nebo to může být i něčím jiným. ještě jednou moc děkuji za radu. Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 10:58 am    Předmět: Citovat

Ahoj. A prečo stým ešte stále jazdíš aj keď vieš ,že ti vyteká olej z prevodovky? Rolling Eyes A čo tesnenie?
_________________
XANTIA I 1,9TD Break,
klíma,ABS r.v.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tweek



Založen: 5.1.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 11:17 am    Předmět: Citovat

tesnenim to nejni,myslim si ze by to mohlo byt tim loziskem,ktery tam vydava ten kovovy sramot,ktery je nejvice slyset mezi motorem a prevodovkou.nejsem si tim jisty,ale dekuji za kazdou radu.kdyby vas jeste neco napadlo urcite pridejte prispevek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 11:25 am    Předmět: Citovat

No,tak je logické,že převodovka rachtá,když nemá olej Laughing
Jinak rachtat může i ložisko na spojce,ale řekl bych že sis tou jízdou bez oleje oddělal převodovku.Když je jakákoliv netěsnost převodovky,tak se nesmí jezdit,jsou tam sotva 2 litry,a ty vytečou jak nic.
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tweek



Založen: 5.1.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 1:08 pm    Předmět: Citovat

chlapi tak je to spojkove lozisko,musim koupit celou sadu,pry bude spatny i pritlacak a lamela,ta je jasna.jinak jsem tam nastesti nic neznicil.reknu vam,takovy zvuky sem jaste neslysel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kapitán



Založen: 9.5.2009
Příspěvky: 243
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 3:30 pm    Předmět: Citovat

Já osobně pokud měním cokoliv na spojce,tak dám všechny tři věci nové-lamela,přítlačák i vyp.ložisko.Na ibize mi dali jen lamelu a do destitisíc km odešel přítlačák a já jel přes sto kiláků jen na pětku,(na volnoběh ti jelo jen něco k padesáti).tolik můj názor na spojku a k tomu vytékáni oilu-umej převodovku a hledej kudy ti uniká a až to nalezneš tak to přetěsni nebo to nech opravit!!!
_________________
současnost
Xantie 18,i 16V rv 1998
minulost
P-405GRD break (papírově1,8TD)
Citroen BX14RE
Š105M
Seat Ibiza 1,8GLD
F125P 1300
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)